لوله بازکنی کاشان

لوله بازکنی کاشان

لوله بازکنی کاشان، سلام، آیا شما همشهریان عزیز در کاشان زندگ میکنید و تحت هر گونه شرایطی به گرفتگی یکی از لوله های فاضلاب در منزل خود دچار شده اید، نگران نباشید! تنها کافیست با شماره 09371756195 تماس بگیرید.

لوله بازکن های منطقه کاشان از تجربه بالایی برخوردار هستند و سابقه بالایی را دارا هستند، تیم متخصص میلاد لوله در کمترین زمان هر گونه گرفتگی را اعم از سخت و سیمانی بدون خسارات اضافی رفع می‌کند.

نیرو های متخصص لوله بازکنی در کاشان با در دست داشتن پیشرفته ترین تجهیزات مانند دستگاه و فنر و پمپ تراکم هوا، گرفتگی رسوبات و … را به طور کامل از ریشه مشکل حل می‌کنند.

09371756195

لوله بازکنی کاشان چگونه انجام میشود؟

لوله بازکنی کاشان، با رعایت پروتکل های بهداشتی و اصول بهداشت، با ضمانت کتبی و تضمین 100% انجام میشود.

شهر کاشان، و تمام نقاط آن به طور کامل تحت پوشش سرویسکاران شرکت میلاد لوله قرار دارد و در هر لحظه از شبانه روز آماده خدمت رسانی می‌باشند فقط کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چاه بازکن کاشان دارای 13 سال سابقه درخشان دارد، و از بهترین و ماهرترین سرویسکاران شرکت لوله بازکنی کاشان میباشد. به دلیل برخی موارد نیز مانند گرفتگی شبانه روز لوله های فاضلاب، خدمات لوله بازکنی در کاشان به صورت شبانه روزی انجام میشود.

لوله بازکنی کاشان بعد از انجام کار و حل مشکل فاکتور تضمینی تحویل خواهد داد تا خیال شما عزیزان راحت باشد، باز شدن کامل لوله تضمین خواهد شد.

09371756195

لوله بازکنی کاشان در چه مناطقی انجام میشود؟

لوله بازکنی کاشان در سراسر و تمام نقاط کاشان به صورت 24 ساعته و تمام وقت انجام میشود.

محله های تحت پوشش لوله بازکنی کاشان عبارت اند از:

لوله بازکنی شهرک ناجی آباد فاز 1, شهرک ناجی آباد فاز 2، دشت لتحر، باغشاه، باسکول، جمال آباد، زید آباد، دروازه فین، شهرک انقلاب، قطب راوندی، سراه پرورشگاه، دشت چاه، زیارتی، مدخل، خانه های تارخی، شهرک ناجی، شهرک امیرالمؤمنین، شهرک دانش، منطقه کارگر، گازرگاه، سیفی آباد، پل باربند، ولیعصر، اران بیدگل، شهرک آزادگان، دروازه جوشقان.

لوله بازکنی خیابان امیر کبیر، بلوار امام رضا، بلوار خلیج فارس، بلوار مطهری، بلوار ملاصدرا، بلوار ساحلی، بلوار نگارستان، بلوار حرم، بلوار استقلال، بلوار آزادی، دانشگاه، نوش آباد، چمران، فین، ملافتح الله، یثربی، محتشم، طالقانی، 22 بهمن، شاهد، پیروزی، الغدیر، کشاورز، بلوار کویر، خاندایی.

کاشانی، معمار، صنیع الملک و …

خدمات چاه بازکنی علاوه بر شهر کاشان در دیگر استان ها مانند در تهران در خدمات لوله بازکنی فلاح ارائه می‌شود.

لوله بازکنی شبانه روزی کاشان

لوله بازکنی کاشان به دلیل موارد مختلفی وظیفه دارد خدمات لوله بازکنی را به صورت کاملا شبانه روزی ارائه دهد.

گرفتگی هر کدام از لوله های منزل ممکن است هر زمانی که حتی انتظارش را ندارید اتفاق بیفتد، به همین دلیل شرکت میلاد لوله خدمات چاه بازکنی را به طور 24 ساعته در تمام ایام هفته ارائه می‌دهد.

در هر لحظه که از شبانه روز شاهد گرفتگی لوله شده اید تنها کافیست با شماره تماس میلاد لوله تماس حاصل فرمایید، شعبه های فعال در شهر کاشان به صورت شبانه روزی در حال فعالیت می‌باشند.

لوله بازکنی در کاشان با رعایت پروتکل های بهداشتی

لوله بازکنی کاشان با رعایت پروتکل های بهداشتی
لوله بازکنی کاشان با رعایت اصول و نکات بهداشتی

امروزه همه ما شاهد ایجاد ویروس کرونا در سراسر جهان هستیم. به همین دلیل برخی از همشهریان عزیز به این موضوع بسیار اهمیت می‌دهند و یا نگران سلامتی جان خود هستند.

برای درک این موضوع سرویسکاران میلاد لوله موظف هستند پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و همواره به استفاده از ماسک و الکل ضد عفونی و شستشوی ابزار های لوله بازکنی مانند فنر هستند.

این موضوع نیز در جلب رضایت مشتری تاثیر بسزایی دارد. بنابراین، اطمینان می‌دهیم سرویسکاران شرکت با رعایت اصول بهداشتی خدمات را انجام خواهند داد.

علائم گرفتگی لوله های فاضلاب

در برخی موارد ممکن است افراد نتوانند تشخیص دهند که آیا لوله دچار گرفتگی شده است یا چاه پر شده است، آیا به دنبال مهم ترین علائم گرفتگی لوله های فاضلاب هستید؟

گرفتگی لوله تنها چهار علائم دارد که نشان می‌دهند لوله مسدود شده است یا اینکه قطر لوله کم شده و آب به سختی جریان دارد، این علائم عبارت اند از:

 • تخلیه نشدن آب از لوله
 • جمع شدن آب در ( کاسه توالت، سینک، حمام و … )
 • سخت تخلیه شدن آب
 • ایجاد بوی بد از لوله

هر موقع از شبانه روز شاهد همچین علائم هایی در منزل خود شدید دقت کنید لوله دچار گرفتگی شده است و باید باز شود.

روش رفع گرفتگی لوله کاشان

لوله بازکنی کاشان با فنر
رفع گرفتگی لوله در کاشان با روش فنر برقی

روش های زیادی جهت لوله بازکنی فاضلاب وجود دارند اما استفاده از روش های قدیمی و به درد نخور نیاز نیست و جوابگو نخواهد بود.
امروزه برخی از افراد هنگام مواجه با گرفتگی لوله روش های خانگی را نیز امتحان می‌کنند، با اطمینان کامل می‌توان گفت استفاده از روش های خانگی به غیر از آسیب و خرابکاری نتیجه ای نخواهد داشت.

روشی که میلاد لوله از آن در سراسر ایران از آن به عنوان لوله بازکنی انواع لوله ها استفاده می‌کند، فنر لوله بازکن نام دارد. فنر لوله بازکن مانند فنر دستی نیست و با دستگاه مخصوص کار می‌کند که، ژنراتور نام دارد.

در مقاله های قبلی در مورد کارکرد روش فنر برقی و دستگاه ژنراتور برقی کامل توضیح داده شده است، پس نیاز به شرح این مورد نیست. بیش از 80% شرکت های لوله بازکنی از روش فنر لوله بازکن استفاده می‌کنند.

بنابراین لوله بازکنی کاشان با روش فنر برقی انجام میشود.

مراحل انجام رفع گرفتگی لوله در کاشان با روش فنر برقی

 1. در مرحله اول سرویسکار فنر مخصوص را جهت رفع گرفتگی لوله انتخاب می‌کند و آن را داخل دستگاه ژنراتور قرار میدهد، بعد دستگاه ژنراتور را روشن میکنیم.
 2. این مرحله لوله بازکن فنر را داخل لوله کنترل کرده و سعی می‌کند با فنر مواد و یا آشغال هایی که موجب گرفتگی لوله شده است را از بین ببرد، فنر لوله بازکن با چرخیدن در داخل لوله هر گونه موادی که سر راه باشد از بین خواهد برد.
 3. در آخر بعد از از بین بردن عامل گرفتگی لوله، سرویسکار برای بار مجدد فنرزنی لوله خواهد کرد و با آب و تاید لوله را کامل شستشو و باز می‌کند.

بعد از اطمینان کامل جهت باز شدن کامل لوله ، لوله را تحویل می‌دهیم. هنگام تحویل لوله باز شده، فاکتور نیز می‌دهیم تا شما اطمینان کامل به ما پیدا کنید.

باز کردن لوله با حداقل کثیف کاری

یکی از مهم ترین وظیفه ما جهت جلب رضایت مشتری ایجاد حداقل کثیف کاری هنگام لوله بازکنی در محل میباشد، اطمینان کامل می‌دهیم هنگام چاه بازکنی کمترین خرابی ایجاد نخواهد شد.

همچنین تحت هر گونه شرایطی حتی کوچک ترین کثیف کاری در محل ایجاد شد، سرویسکاران محل را شستشو می‌دهند حتی در غیر این صورت نیز محل شسته خواهد شد.

ممکن است در گذشته در استفاده از دریل و روش های دیگر جهت لوله بازکنی خرابی ایجاد میشود، بر عکس این موضوع امروزه به دلیل آمدن دستگاه ژنراتور این مشکل تا حد بسیاری حل شده است.

دستگاه ژنراتور برقی از کیفیت خوبی برخوردار است، و هنگام استفاده از آن بدون هیچ گونه آسیب به لوله و کثیف کاری می‌توان مشکل گرفتگی لوله را 100% رفع کرد.

دلایل ایجاد گرفتگی در لوله های فاضلاب

گرفتگی انواع لوله های فاضلاب دلایل متعددی دارند که می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • رسوب زدایی
 • افتادن انواع اشیا داخل لوله
 • سیمان
 • کاغذ دستمالی
 • پوست میوه
 • آشغال
 • سرشیر
 • افتادن فرچه داخل لوله
 • و …

هر کدام از موارد بالا موجب گرفتگی لوله میشوند، به زبان ساده باید گفت، نباید غیر آب داخل لوله موادی جریان داشته باشد که باعث گرفتگی لوله خواهد شد.

یکی از بهترین و آسان ترین روش های جلوگیری از گرفتگی لوله و جلوگیری از عبور موارد مختلف داخل لوله مانند مواردی که در بالا ذکر شده است قرار دادن کفشور در دهانه لوله ها میباشد.

بنابراین، سعی کنید از عبور هر گونه مواد داخل لوله جلوگیری کنید.

ضمانت باز شدن کامل لوله با فاکتور

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که مشتریان عزیز از شرکت میلاد لوله جهت اطمینان به میلاد لوله درخواست می‌کنند، فاکتور و ضمانت کتبی میباشد.

ارائه فاکتور بعد از انجام کار، بهترین روش ممکن جهت تضمین باز شدن لوله میباشد. در فاکتور های شرکت میلاد لوله (تضمین میشود که لوله به طور کامل باز شده است و در صورت گرفتگی مجدد لوله رایگان لوله را باز خواهیم کرد.

بنابراین، با خیال راحت با لوله بازکنی کاشان تماس گرفته و مشکل لوله را به ما بسپارید و به کار های مهم خود رسیدگی کنید.

لوله بازکنی کاشان با پشتیبانی 24 ساعته

لوله بازکنی به صورت 24 ساعته
لوله بازکنی 24 ساعته کاشان

خدمات لوله بازکنی در تمام نقاط کاشان، به صورت کاملا 24 ساعته انجام میشود. 18 شعبه فعال در سراسر کاشان به صورت تمام وقت در طول شبانه روز در حال فعالیت می‌باشند.

به دلیل اینکه گرفتگی لوله ممکن است هر زمانی اتفاق بیفتد، از چند سال پیش خدمات ما در سراسر ایران به صورت 24 ساعته انجام میشود. در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید پاسخگوی صدای دل گرم شما عزیزان خواهیم بود.

همچنین ناگفته نماند، قیمت رفع گرفتگی لوله در طول شب و روز یکسان هست و هیچ گونه فرقی نخواهد داشت.

قیمت لوله بازکنی کاشان چگونه تعیین میشود؟

قیمت لوله بازکنی و رفع گرفتگی انواع لوله هی فاضلاب با توجه به سه مورد مهم تعیین خواهد شد که عبارت اند از:

 • نوع و میزان شدت گرفتگی لوله
 • روش باز کردن لوله
 • مدت زمان رفع گرفتگی لوله

مهم ترین اطلاعاتی که ما می‌توانیم در مورد قیمت لوله بازکنی کاشان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم قیمت فنر معمولی میباشد که 80 هزار میباشد.

جهت بررسی و اعلام دقیق و مشخص قیمت باز کردن لوله، بعد از بررسی کامل محل میباشد. باید گفت، قیمت خدمات میلاد لوله زیر قیمت همکاران و با نرخ اتحادیه میباشد.

حضور نیم ساعته لوله بازکن کاشان در محل

یکی از مهم ترین موارد لوله بازکنی کاشان، مدت زمان حضور لوله بازکن در کاشان میباشد. شرکت میلاد لوله به این موضوع بسیار اهمیت میدهد و همینطور از اهمیت بسیاری برخوردار است.

شرکت میلاد لوله در هر نقاط کاشان شعبه های فعال و شبانه روزی قرار داده است.

زیرا در هر کجا که از کاشان تماس بگیرید از نزدیک ترین شعبه لوله بازکن به منزلتان اعزام خواهد شد.

زمان دقیق حضور لوله بازکن های میلاد لوله در هر نقاط کاشان نیم ساعت الی 1 ساعت میباشد. جهت اطلاع لوله بازکن های ما مجهز به موتور سیکلت هستند و ماهرانه موتور سواری می‌کنند.

چگونه از گرفتگی لوله جلوگیری کنیم؟

همانطور که در مقاله های پیش تر گفته شده است، امکان جلوگیری کامل از گرفتگی لوله امکان‌پذیر نیست، ولی می‌توان با رعایت برخی نکات از این مشکل تا حد زیادی جلوگیری نمود. این نکات عبارت اند از:

همیشه از کفشور ( دهانه لوله ) که سوراخ های ریز در خود دارند استفاده نمایید تا از عبور موارد بزرگ داخل لوله جلوگیری شود.

کنار انواع لوله های فاضلاب سطل زباله قرار دهید و مواردی مانند کاغذ دستمالی و پارچه را داخل آن بریزید.

آب داغ را به وسیله کتری هر ماه داخل لوله بریزید تا رسوبات لوله از بین برود.

به هیچ وجه باقی مانده غذا را داخل سینک ظرفشویی نریزید.

با رعایت موارد بالا مطمئن باشید تا حد امکان و تا مدت ها شاهد گرفتگی لوله نخواهید شد و امکان گرفتگی لوله بسیار کمتر خواهد بود.

چه زمانی از خدمات لوله بازکنی کاشان استفاده کنیم؟

امکان اینکه بفهمید کی و چه زمانی گرفتگی لوله در منزل شما اتفاق می افتد وجود ندارد، اما با توجه به علائم هایی که در موارد بالا توضیح دادیم میتوانید متوجه شوید که لوله مسدود شده است.

شما عزیزان زمانی به لوله بازکنی کاشان نیاز خواهید داشت که با گرفتگی لوله مواجه شوید، در برخی موارد نیز مردم عزیز قبل از تماس با لوله بازکنی از روش های گوناگون خانگی استفاده می‌کنند.
اما با اطمینان کامل می‌توان گفت استفاده از روش های خانگی هیچ گونه نتیجه ای ندارد، بلکه استفاده از این روش ها زیان آور میباشد.

بنابراین، همان ابتدای کار هنگام گرفتگی لوله به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم با لوله بازکنی کاشان تماس گرفته و مشکل لوله را کاملا تضمینی و با بهترین کیفیت رفع کنید.

فقط کافیست با شماره 09371756195 تماس بگیرید.

آیا هنگام باز کردن لوله امکان آسیب رسیدن به لوله وجود دارد؟

خیر، با اطمینان کامل می‌توان گفت هنگام باز کردن لوله حتی کوچک ترین آسیبی به لوله وارد نخواهد شد. همانطور که گفتیم سرویسکاران ما از روش فنر برقی استفاده می‌کنند.

استفاده از روش فنر لوله بازکن ( دستگاه ژنراتور ) کوچک ترین کثیف کاری، آسیب رساندن به لوله، شکستگی لوله و سر و صدا و … ندارد.

فنر لوله بازکن تنها مواردی که موجب گرفتگی لوله شده اند را از بین میبرد. نمی‌توان گفت امکان شکستگی لوله وجود ندارد. در صورتی که لوله بازکن هیچگونه سابقه و مهارتی در زمنیه لوله بازکنی نداشته و از روش های بد و … سعی در رفع گرفتگی لوله کند ممکن است با فنر لوله را بشکند.

چگونگی ارتباط با لوله بازکنی کاشان

برای تماس با لوله بازکنی کاشان تنها کافیست با شماره 09371756195 تماس بگیرید.

جمع بندی مقاله

بنابراین، در هر زمان از شبانه روز به لوله بازکنی کاشان نیاز داشتید تنها کافیست با شماره زیر تماس بگیرید.

09371756195

اطلاعاتتکمیلی
✅️ لوله بازکنیکاشان
✅️روش لوله بازکنی:فنر لوله بازکن
✅️ قیمت لوله بازکنیفنر معمولی 160 هزار تومان
✅️ چساعات کاری شرکت:24 ساعته شبانه روزی
✅️ میزان کثیفی در محل:بدون ایجاد کثیف کاری
✅️ اعزام لوله بازکنسریع و فوری
✅️ ارتباط با لوله بازکنتماس با شماره 09909375077
آیا نزدیک ترین لوله بازکنی کاشان چه مدت زمان می برد به محل مشتری برسد؟

لوله بازکن های کاشان مجهز به موتور سیکلت هستند و ماهرانه موتور سواری می‌کنند. مدت زمان حضور لوله بازکن در سراسر کاشان به مدت نیم ساعت الی 1 ساعت میباشد.

در شرایط کرونایی خدمات چاه بازکنی در کاشان با رعایت اصول بهداشتی انجام میشود؟

قطعا بله، در این شرایط سخت کرونا ما نیز به فکر سلامتی خود و شهروندان گرامی خود هستیم زیرا، کلیه سرویسکاران مجموعه میلاد لوله موظف هستند پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند. همچنین استفاده از ماسک الزامی است.

روز و ساعات کاری میلاد لوله

همه روزه بدون تعطیلی و شبانه روزی

نحوه درخواست لوله بازکن از این شرکت چگونه است؟

برای ارتباط با نزدیک ترین سرویسکار تنها کافیست با شماره ( 09371756195 ) تماس بگیرید.

17 پاسخ
 1. سلیمانی
  سلیمانی گفته:

  سلام، عرض ادب وقت شما بخیر، دیروز تماس گرفته ایم با لوله بازکنی کاشان جهت رفع گرفتگی لوله، سری اومدن و مشکل گرفتگی لوله رو حل کردن کارشون عالی بود. من به شخصه از شرکت میلاد لوله تشکر میکنم که خدمات به این خوبی رو ارائه میکنند.

  امیدواریم پیروز و موفق باشید.

  با تشکر از لوله بازکنی کاشان.

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام وقتتون بخیر آقای سلیمانی عرض ادب امیدواریم حالتون خوب باشد. و آرزوی سلامتی برای شما، اول اینکه بسیار خوشحال هستیم و تشکر میکنیم که دیدگاه و نظر خود را درباره شرکت لوله بازکنی کاشان ( میلاد لوله به اشتراک گذاشته اید. و بسیار خوشحال هستیم که مورد رضایت شما عزیز قرار گرفته ایم.

   سعی مجموعه میلاد لوله و برای مثال لوله بازکنی کاشان ارائه بهترین خدمات در کاشان با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن میباشد و هدف اصلی ما جلب رضایت مشتری و رفع مشکل میباشد.

   با تشکر.

   پاسخ
 2. حسن
  حسن گفته:

  سلام خسته نباشید وقتتون بخیر دیروز بامجموعه لوله بازکنی کاشان تماس گرفتیم سریع سرویس کارشون اومد ومشکله لوله رو حل کردکارشون عالی بود وقیمت نیز بسیار مناسب بود

  باتشکرازلوله بازکنی کاشان

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام وقتتون بخیر آقا حسن، امیدواریم حالتون خوب باشد و آروزی سلامتی. بسیار ممنون هستیم که دیدگاه خود را درباره خدمات مجموعه لوله بازکنی کاشان به اشتراک گذاشته اید. امیدوار بوده ایم ، و بسیار خوشحال هستیم که مورد رضایت شما عزیز قرار گرفته ایم.

   مجموعه لوله بازکنی کاشان به صورت شبانه روزی در اختیار شما عزیزان میباشد در هر لحظه و هر زمان که تماس حاصل فرمایید، در سریع ترین زمان به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

   با تشکر.

   پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام آقا امیر، وقتتون بخیر امیدواریم حالتون خوب باشد و آروزی سلامتی. بسیار خوشحال هستیم از اینکه از مجموعه خدمات لوله بازکنی کاشان رضایت دارید و از لوله بازکن های شرکت میلاد لوله راضی بوده اید.

   همچنین از شما تشکر میکنیم که دیدگاه خود را درباره خدمات مجموعه میلاد لوله به اشتراک گذاشته اید.

   با آرزوی سلامتی و پیروزی.

   پاسخ
 3. غفاری
  غفاری گفته:

  سلام؛ وقتتون بخیر و عرض ادب اومدم باعث خدماتی که برای ما انجام داده اید در همینا از شما تشکر کنم. دیروز ما لوله فاضلابمون گرفته بود تماس گرفتیم و آقایی به نام آقای نوروزی اومدن و مشکل لوله رو حل کردن قیمت خیلی مناسب بود.

  من به شخصه در همینجا از مجموعه لوله بازکنی کاشان تشکر میکنم.

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام وقت شما هم بخیر آقای غفاری، امیدواریم حالتون خود باشد. بسیار ممنون هستیم که از خدمات ما راضی بوده اید و نظر خود را درباره خدمات شرکت لوله بازکنی کاشان ( میلاد لوله ) به اشتراک گذاشته اید.

   با تشکر.

   پاسخ
 4. امیدی
  امیدی گفته:

  سلام و عرض ادب، دیروز با لوله بازکنی کاشان تماس گرفتیم و یکی از سروسکاراتون سریع و فوری ۲۰ دقیقه نشده به منزل ما رسید و با فنر لوله بازکن سریع گرفتگی لوله را برطرف کرد. واقعا کارشون عالی بود، نه کثیف کاری شد و سر و صدا.

  تشکر.

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام وقتتون بخیر آقای امیدی، مفتخریم که خدمات ما راضی بوده اید. خدا را شکر که مشکلتون حل شده است. لوله بازکنی کاشان در خدمت رسانی به همشهریان عزیز شبانه روزی آماده است.

   با تشکر از اینکه نظر خود را به اشتراک گذاشته اید.

   پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام آقای طالب، بسیار خوشحال هستیم که خدمات مجموعه لوله بازکنی کاشان رضایت دارید و امیدواریم دیگر با همچین مشکلی مانند گرفتگی لوله مواجه نشوید. لطف دارید.

   با تشکر.

   پاسخ
 5. سید مجتبی
  سید مجتبی گفته:

  خدمات لوله بازکنی کاشان عالی
  من شخصا ازشون تشکر میکنم کارشون خیلی تمیز و ارزان بود

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام آقا مجتبی، عرض ادب وقتتون بخیر، بسیار خوشحال هستیم از اینکه از خدمات ما رضایت دارید. ممنون که نظر خود را به اشتراک گذاشته اید. تشکر میکنم.

   پاسخ

تعقیب

 1. […] لوله های منزل دلایل مشخص و متفاوتی دارند که در مقاله لوله بازکنی کاشان در این مورد به صورت کامل توضیح داده شده است، راه های […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *