لوله بازکنی پیکان شهر

لوله بازکنی پیکان شهر

فهرست محتویات صفحه

3.7/5 - (3 امتیاز)

لوله بازکنی پیکان شهر تهران یکی دیگر از مهم ترین خدماتی میباشد که توسط شرکت میلاد لوله به مشتریان عزیز ارائه می‌شود، این خدمات زیر نیم ساعت با حضور لوله بازکن های ماهر و به بروز انجام می‌گردد.

پیکان شهر نام شهرکی در تهران است که محدوده جنوبی منطقه 22 واقع شده است و از جمعیت متوسط برخوردار است و عمده ترین مشکلی که مردم عزیز این منطقه با آن مواجه می‌شوند انسداد فاضلاب است.

اگر متوجه بالا آمدن چاه از لوله، صدای قرقر آب هنگام تخلیه و تخلیه کند لوله شده اید، بدانید که قطعا در محلی از فاضلاب گرفتگی وجود دارد و باید بلافاصله با یک مرکز لوله بازکنی پیکان شهر تماس بگیرید که در زیر شماره تماس شعبه مربوطه قرار داده شده است.

✅️ شرح خدماتلوله بازکنی پیکان شهر تهران
✅️ قیمت لوله بازکنی165 هزار ریال
✅️ روش لوله بازکنیفنر و دستگاه چاه بازکنی
✅️ نحوه ارتباط با لوله بازکنتماس با 09909375977
✅️ تضمین لوله بازکنیتحویل لوله کاملا باز شده
✅️ نوع فنر چاه بازکنفنر از جنس آهن و فولاد
✅️ مدت زمان انجام کارنیم ساعت الی 60 دقیقه
✅️ تعداد لوله بازکن5 فنر
✅️ ساعات کاری شرکت24 ساعت شبانه روزی

گرفتگی فاضلاب در پیکان شهر به چه معناست؟

لوله بازکنی در پیکان شهر تهران
لوله بازکنی در محدوده پیکان شهر تهران با سرویسکاران ویژه و سریع السیر انجام میشود.

به زبان ساده بسته شده لوله ها به معنی تماس با لوله بازکنی در پیکان شهر است. بسیاری از افرادی که تا به الان با این مشکل رایج مواجه شده اند می‌دانند که در این مواقع بهترین کار چیست و باید چه کار کرد و با آن آشنایی کامل دارند ولی عزیزانی هستند که تا به حال این مشکل را تجربه نکرده اند. در ابتدا می‌خواهیم علائم های آن را در زیر فهرست کنیم:

 • فرا آمدن جریان آب یکی از لوله های فاضلاب
 • شنیدن صدای قرقر هنگام تخلیه شدن آب از لوله
 • پایین رفتن به شدت کند آب از راه فاضلاب
 • احساس بد هنگام انداختن چیزی داخل لوله

با دیدن علائم بالا آگاه باشید که لوله مربوطه در حال مسدود شدن است و قبل از اینکه آب بالا زده و منزل را کثیف کند سریعا با یک لوله بازکن تخصصی و حرفه ای در ارتباط باشید تا جهت رفع گرفتگی لوله مراجعه نمایند.

نکته بسیار مهم: هنگام گرفتگی یکی از لوله های فاضلاب به هیج وجه آب داخل لوله نریزید و دست به استفاده از انواع روش های لوله بازکنی نکنید.

صفحه مرتبط: لوله بازکنی شهرک شهید باقری

سرویس لوله بازکنی پیکان شهر به چه دلیل راه اندازی شد؟

شرکت میلاد لوله با گرفتگی لوله های ساختمان در تمام مناطق تهران اطلاع دارد و دقیقا می‌داند در روز و ماه چه تعداد از افراد با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند، بعد از افزایش جمعیت در پیکان شهر تهران متوجه شدیم که مشکل انسداد خط های فاضلاب نیز در این منطقه افزایش یافته است به همین دلیل شعبه مخصوص لوله بازکنی در پیکان شهر تهران ایجاد شد.

آیا میدانید چرا شعبه جداگانه در این محدوده قرار داده شد؟ به این دلیل که دسترسی شرکت به این محل و منازل مختلف به طرز آسانی باشد و همین که مشتری تماس گرفت سریعا بهترین نیرو به محل ارسال شود.

هدف این مجموعه نیز از راه اندازی شعبه در این منطقه رفع مشکلات خدماتی در ساختمان و منازل مختلف مشتریان عزیز با روش های جدید و با هزینه رضایت بخش میباشد.

قیمت لوله بازکنی پیکان شهر چقدر است؟

به جرأت می‌توان گفت سایت میلاد لوله بهترین شرکت لوله بازکنی در کل شهر تهران است، چون خدمات این مجموعه علاوه بر اینکه با کیفیت فوق العاده انجام می‌شوند قیمت خدمات نیز نسبت به کیفیت بسیار کم و منصف است.

شرکت های مختلف لوله بازکنی هر کدام قیمت های متفاوتی را از مشتری به دلیل انجام خدمات دریافت می‌کنند، همانطور که به فکرتان می‌رسد باید به دنبال ارزانترین لوله بازکنی پیکان شهر باشید تا بعد پشیمان نشوید.

هزینه خدمات ما پایه از 100 هزار تومان شروع می‌شود و با توجه به شرایط گرفتگی لوله مانند: میزان شدت گرفتگی، نوع و سختی لوله تغییر خواهد کرد. در صورتی که مشکل سطحی باشد به طور میانگین هزینه ای از صد هزار تومان الی سیصد خواهد بود.

پست مرتبط: لوله بازکنی وردآورد

نرخ قیمت اتحادیه بر خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه

ممکن است شما فکر کنید که آیا قیمت واقعی چاه بازکنی فاضلاب و تخلیه چاه چقدر است، برای این منظور حتما باید نرخ اتحادیه را مطالعه فرمایید که به راحتی با نگاه کردن به جدول زیر قابل مشاهده است.

باز کردن لوله با فنر 6 الی 12 متری100 الی 500 هزار تومان
رفع گرفتگی فاضلاب با فنر 12 الی 15 متر550 تومان الی 800
لوله بازکنی با فنر 25 متری1 میلیون تومن
تخلیه چاه فاضلاب با تانکر 6000 لیتریهر سرویس خالی شده 800 هزار
تخلیه چاه با خاور 12 هزار لیترسرویسی 1 میلیون و 400 هزار

در ضمن برای اینکه مطلع شویم که لوله بازکن مربوطه خدمات خوب با هزینه مناسب ارائه داده است باید از سرویسکار درخواست ارائه فاکتور و ضمانت نامه کتبی دریافت کنید تا در صورت لزوم بتوانید از طریق اتحادیه شکایت خود را به ثبت برسانید.

چاه بازکنی پیکان شهر در حال حاضر از کدام روش لوله بازکنی بهره میبرد؟

رفع گرفتگی لوله در پیکان شهر با فنر و دستگاه لوله بازکنی
چاه بازکن پیکان شهر از ابزار فنر و دستگاه لوله بازکنی که از روش های ویژه و بروز هستند برای باز کردن لوله استفاده میکنند.

روش های متعدد و مختلف باز کردن لوله در حال حاضر در دسترس ما هستند و میتوان هر یک از آنها را به عنوان رفع گرفتگی چاه برگزید، پس باید در این گام قدم بهتری برداریم تا بعد پشیمان نشویم که به شکستن لوله و انسداد مجدد در کوتاه مدت اشاره دارد.

کارشناسان لوله بازکنی، برترین و معتبر ترین شرکت های چاه بازکنی روش فنر لوله بازکن با دستگاه لوله بازکنی که در بین مردم و مرکز های لوله بازکنی رایج است را پیشنهاد داده اند، زیرا نسبت به هر روش دیگری عملکرد و کاربرد فراوانی دارد. در زیر میتوانید تعدادی از روش های رفع انسداد لوله را مشاهده کنید:

 • دستگاه فشار پمپ هوا به داخل لوله
 • اسید، محلول های شیمیایی، جوش شیرین، سرکه، نوشابه و آب نمک
 • ابزار دریل

از بین روش های موجود در بالا می‌توان گفت پمپ بادی بهتر است، چون در مواقعی که فنر لوله بازکن به هر دلیلی نتواند گرفتگی را باز کند از روش پمپ تراکم هوا بهره برداری میشود.

هنگام انتخاب مرکز لوله بازکنی به چه نکاتی توجه کنیم؟

آیا میدانید دلیل کلاه برداری لوله بازکن ها بر بعضی از افراد چیست؟ بعضی از همشهریان عزیز بدون اینکه به چیزی فکر کنند به محض مسدود شدن چاه هر شماره ای که ببینند با آن تماس میگیریند تا کار برایشان انجام بگیرند و به همین منظور نیز متوجه کلاه برداری میلیونی از آنها می‌شوند. پس هنگام انتخاب مرکز لوله بازکنی فاضلاب حتما به نکات زیر توجه بفرمایید:

 • میزان سابقه شرکت لوله بازکنی ( حداقل باید 10 سال باشد )
 • آیا برای خدماتی که ارائه می‌دهند تضمین، گارانتی و ضمانت دارند؟
 • استفاده از جدید ترین و پیشرفته ترین ابزار های لوله بازکنی
 • تضمین باز شدن کامل لوله و رفع گرفتگی در صورت انسداد مجدد رایگان

پیشنهاد ما استفاده از خدمات شبانه روزی مجموعه میلاد لوله برای مثال لوله بازکنی پیکان شهر میباشد، زیرا علاوه بر داشتن سابقه ای درخشان و 20 ساله کلیه خدماتی که ارائه میدهد را به بهترین شکل تضمین می‌کند.

نحوه ارائه خدمات برای افرادی که هزینه پرداخت لوله بازکنی را ندارند!

ممکن است مواقعی پیش بیاد که فرد دچار بسته شدن یکی از لوله های فاضلاب شده است و به دلیل نداشتن هزینه لوله بازکنی نمی‌داند چه کار کند! ممکن است باور نکنید ولی خدمات ما برای این افراد به صورت رایگان انجام و حساب میشود.

لوله بازکنی پیکان شهر به قیمت، هزینه و دریافت پول بیشتر از مشتری اهمیت نمی‌دهد بلکه به اعتماد مشتری و اعتبار شرکت توجه می‌کند و به همین دلیل از قیمت های منصفانه و ارزانتر از همکاران پیروی می‌کند.

در ضمن افرادی که نخواهند از خدمات شرکت های چاه بازکنی استفاده کنند می‌توانند روش های خانگی را نیز جهت بررسی آزمایش کنند تا شاید جواب داد. همانطور که بار ها و بار ها گفته شد:

( اعتبار شما سرمایه ماست )

پیشنهاد لوله بازکنی پیکان شهر برای استفاده از روش های خانگی

روش لوله بازکنی خانگی با فنر دستی
رفع بسته شدن راه فاضلاب با فنر دستی که از فروشگاه خریداری میشود از راه های عالی برای چاه بازکن محسوب می‌شود.

ممکن است عده ای از افراد به دلیل نداشتن هزینه کافی برای درخواست لوله بازکن و یا دلایل دیگر قصد استفاده از خدمات لوله بازکنی پیکان شهر را نداشته باشند، در این صورت چه باید کرد؟

قطعا بهترین راه پیروی از شیوه های قدیمی یعنی خانگی میباشد، زیرا علاوه بر اینکه سریع و آسان انجام می‌شوند هزینه ای نیز نیاز نیست به کسی پرداخت کنید. در زیر این روش ها را بیابید:

 • روش لوله بازکنی با اسید
 • استفاده از تلمبه
 • آب جوش یا سرد
 • محلوله بازکن

راه هایی که در فهرست بالا درج شده است از بین برترین روش های خانگی محسوب می‌شوند و میتوان بدون هیچ خطری هر یک از آنها را آزمایش کرد. در ادامه نحوه باز کردن لوله با یکی از این راه حل ها را آموزش می‌دهیم.

آموزش نحوه رفع گرفتگی لوله با آب جوش و آب سرد

فرض کنیم لوله حیاط شما دچار مسدودی شده است، در اینجا می‌خواهیم نحوه باز کردن لوله حیاط با استفاده فشار آب را توضیح دهیم. استفاده از این روش خطری ندارد و با اطمینان خاطر آزمایش کنید.

 1. ابتدا شیلنگ مربوط به آب را که داخل حیاط است باید سر شیلنگ را داخل لوله ببرید و محکم نگه دارید.
 2. بعد آب را باز کنید و همچنان به نگه داشتن ادامه دهید.
 3. در مرحله بعدی فشار آب سعی می‌کند به مواردی که در داخل لوله موجب گرفتگی شده اند فشار وارد کند و به بیرون هدایت کند، بدین ترتیب لوله باز می‌شود.

این راه حل اولین، آخرین و بهترین روش خانگی برای لوله بازکنی به شمار می‌رود، پیشنهاد می‌شود هنگام مواجه با ناشی از گرفتگی حتما از آن استفاده کنید و در صورت حل نشدن مشکل میتوانید از طریق شماره تماس موجود در سایت با ما جهت درخواست نیرو ارتباط برقرار کنید.

طرز کار دستگاه لوله بازکنی با فنر

همانطور که پیش تر گفته شد، در حال حاظر میان همه روش های لوله بازکنی، فنر و دستگاه محبوب ترین و بهترین شیوه باز کردن چاه است زیرا، از نظر قیمت، کیفیت، وزن و بقیه موارد بهینه تر است.

نحوه کار این روش به این صورت است، هنگامی که سرویسکار به استفاده از این راه حل می‌کند باید احتیاط کند و مواظب و دقت کند تد باعث بروز خسارات احتمالی ناشی از سوراخ کردن لوله و جبران ناپذیر نشود.

هنگامی که فنر داخل لوله است، می‌چرخد و آنچه را که سر راه خود ببینید به طور کامل و اساسی از سر راه بر می‌دارد یعنی از بین میبرد و باعث حل کامل مشکل از ریشه می‌شود.

آیا راهی برای پیشگیری از انسداد مدام لوله وجود دارد؟

آیا شنیده اید که برای هر مشکلی راه حلی است! این موضوع برای گرفتگی لوله صدق می‌کند یعنی می‌توان با پیروی از برخی روش ها از بروز این اتفاق تا حد زیادی جلوگیری کرد البته با رعایت موارد زیر:

 • مو و صابون را از دور کفشور حمام دور نگه دارید
 • به طور منظم لوله های فاضلاب را تمیز و شستشو اساسی دهید
 • آب داغ را بعد از استفاده از لوله ها درون آن بریزید
 • چربی، مواد و روغن را از عبور به درون لوله مانع آن شوید.

اطمینان کامل می‌دهیم اگر نکات و مواردی که در بالا عرض شد را به خوبی رعایت کرده و انجام دهید امکان اینکه مدام به گرفتگی خط فاضلاب بر بخورید وجود ندارد.

لوله بازکنی پیکان شهر تهران چگونه بستگی لوله را از ریشه حل می‌کند

لوله بازکن پیکان شهر تضمینی با کیفیت عالی
لوله بازکن پیکان شهر برای اینکه مشکل گرفتگی فاضلاب را از ریشه حل کند کل عامل انسداد اصلی را نابود می‌کند.

در یکی از پاراگراف های مقاله نیز عرض شد، رفع گرفتگی لوله از ریشه انجام می گردد، این کار چگونه انجام میشود؟ توانایی، مهارت و حرفه لوله بازکن های شرکت به قدری بالا است که اینکار برایشان همانند آب خوردن می‌ماند.

در این راه نیرویی که از طرف شرکت میلاد لوله به محل اعزام شده است در ابتدا علت بالا زدن آب یعنی دلیل گرفتگی را تشخیص می‌دهد تا اطلاعات مربوطه به دست آید، علل های متعدد انسداد در زیر موجود است:

 • رسوب گرفتگی لوله
 • گرفتگی سیمانی لوله چاه
 • وجود هر گونه شئ داخل فاضلاب
 • نوع و شدت انسداد

سبب ازدحام لوله هر یک از سایر موارد بالا که باشد، چاه بازکن ما به طور باور نکردنی در زمان کوتاه عامل ازدحام را به طرز کامل از بین میبرد و لوله باز می‌شود، بعد با ارائه فاکتور تضمین می‌دهیم لوله کامل باز شده است.

پیامد لوله بازکنی در پیکان شهر

در سرانجام و نتیجه، به اطلاع میرسانیم خدمات لوله بازکنی پیکان شهر به صورت 24 ساعت در هفته در دسترس شما عزیزان بوده و میتوانید تنها با یک تماس درخواست نیرو فنی جهت رفع مشکل لوله کنید. درخواست خدمات شما بلافاصله با سرویسکاران سریع و حرفه ای انجام می‌گردد.

پرس و جو متداول مشتریان میلاد لوله

آیا دلیل قرار دادن 5 لوله بازکن در محله پیکان شهر تهران چیست؟

گرفتگی در این منطقه با توجه به گذشته افزایش یافته است و وجود 1 سرویسکار کافی نیست با وجود 5 لوله بازکن در منطقه خدمات چاه بازکنی برای تمامی مشتریان عزیز بلافاصله در کمترین زمان صورت می‌گیرد و نیاز نیست منتظر بمانید.

لوله بازکن پیکان شهر توانایی باز کردن لوله های سیمانی، سخت و رسوب گرفتگی را دارد؟

بله 100%. نیرو های فنی این مجموعه تجربه والا و توانایی رفع مسدود چاه با هر نوع از جمله سخت و رسوب را با استفاده از فنر و دستگاه دارند.

آیا هنگامی که دستگاه لوله بازکنی و فنر فولادی نتواند گرفتگی را رفع کند چه باید کرد؟

در این مواقع به وسیله سرویسکار درخواست آوردن دستگاه پمپ هوا میشود و بدین صورت لوله را به هر نحوی که باشد باز خواهیم کرد.

6 پاسخ
 1. احسان
  احسان گفته:

  سلام خدمت همکاران میلاد لوله با تشکر از لوله بازکن پیکان شهر که آمدن مشکل لوله منزل ما رو حل کردن ، تشکر. بسیار ممنون.

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   دورد آقا احسان لطف کردید از اینکه دیدگاهتان را درباره خدمات لوله بازکنی در پیکان شهر با ما به اشتراک گذاشتید امیدواریم پیروز و سربلند باشید. با تشکر از شما دوست عزیز.

   پاسخ
 2. پیمان کریمی
  پیمان کریمی گفته:

  سلام دورد، لوله بازکن پیکان شهر آیا نکات بهداشتی جهت جلوگیری از ویروس ها را رعایت میکند؟ در ضمن شما تضمینی برای خدمات خود دارید؟ ممنون میشم سریع پاسخ دهید تا برای اعزام لوله بازکن با پشتیبانی تماس بگیریم؟

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام عرض میشود آقا پیمان عزیز، سوالاتی که پرسیدید در مقاله موجود هست میتوانید مطالعه فرمایید، رعایت پروتکل های بهداشتی انجام میشود و تضمین کیفیت عالی و قیمت فوق العاده نیز ارائه گردید.

   پاسخ
 3. نصرتی
  نصرتی گفته:

  با عرض سلام، شرکت میلاد لوله واقعا بسیار عالی هستش چون خدماتی در نزدیکی لوله بازکنی پیکان شهر برای ما انجام دادند و خیلی راضی هستیم، همانطور که در سایت گفته شده بود قیمت و کیفیت کار بسیار بالا بود.

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   با سلام و درود آقای نصرتی عزیز، ممنون از اینکه نظر خود را درباره ما در سایت به اشتراک گذاشتید. خواهش میکنم در حال انجام وظیفه هستیم. با تشکر.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *