لوله بازکنی میدان شهدا

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
لوله بازکنی میدان شهدا
لوله بازکنی میدان شهدا

لوله بازکنی میدان شهدا، میدان شهدا یکی از بهترین محله های تهران است که در شرق تهران واقع شده است و از جمعیت بسیار زیادی نیز برخوردار است.
لوله بازکنی در این محله با رعایت اصول بهداشتی شبانه روزی آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز میباشد. فقط با یک تماس مشکل خود را حل کنید.

09909375977

لوله بازکنی در میدان شهدا تهران

لوله بازکنی میدان شهدا تهران
لوله بازکنی در محله میدان شهدا تهران

رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب در میدان شهدا یکی از مهم ترین خدمات ما و نیاز های همشهریان عزیز میباشد. برای ارتباط با ما تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

لوله بازکنی در محله میدان شهدا تهران زمانی نیاز شما همشهریان عزیز خواهید شد که در منزل خود شاهد گرفتگی لوله، ایجاد بوی بد از لوله، پر شدن چاه فاضلاب باشید.

گرفتگی لوله از اتفاقاتی است که ممکن است در هر زمانی در منزل شما عزیزان رخ دهد، به این منظور بهترین روش تماس معتبر ترین شرکت لوله بازکنی است.

خدمات لوله بازکنی در محله میدان شهدا به صورت 24 ساعته بدون کمترین تعطیلی آماده خدمت رسانی است. محله میدان شهدا تحت پوشش سرویسکاران میلاد لوله قرار دارد.

بنابراین، در صورت نیاز به لوله بازکنی جهت رفع گرفتگی لوله و رفع مشکل با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

09029119473

لوله بازکنی محدوده میدان شهدا شامل چه خدماتی است؟

لوله بازکنی در محدوده میدان شهدا شامل خدمات زیر میشود:

 • رفع گرفتگی لوله انواع لوله های فاضلاب
 • تخلیه چاه فاضلاب و لایروبی چاه
 • در آوردن اشیا قیمتی از چاه
 • از بین بردن بوی بد لوله
 • تعویض کاسه توالت
 • کندن چاه نو و تعمیر چاه کهنه

لوله بازکنی در این محله به صورت شبانه روزی انجام میشود، در هر زمان که به انواع خدمات بالا در میدان شهدا نیاز داشتید تنها کافیست با ما تماس بگیرید، مطمئن باشید در کمترین زمان به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

کلیه خدمات ارائه شده توسط میلاد لوله با فاکتور و تضمین انجام خواهد گرفت تا مشتری را از کیفیت خدمات راضی نگه داریم و موجب افزایش اطمینان شما عزیزان به میلاد لوله شویم.

خدمات چاه بازکنی با دستگاه های مخصوص انجام خواهد شد، در محل کوچک ترین خرابی صورت نمی‌گیرد. در ضمن سرویسکاران شرکت در کمتر از 20 دقیقه در منزل شما عزیزان حاضر خواهند.

رفع گرفتگی هر نوع گرفتگی لوله

دو نوع گرفتگی لوله در مسدود لوله ها اتفاق می افتد که عبارت اند از: گرفتگی لوله شدید، گرفتگی لوله سطحی. این دو مورد ایجاد میشود.
در برخی مواقع ممکن است گرفتگی لوله سطحی بوده و مشکل با کمترین تلاش رفع شود. در ادامه با مثال این دو مورد را توضیح میدهیم:

گرفتگی لوله سطحی: یک نوع گرفتگی انواع لوله ها، گرفتگی سطحی لوله است. این مورد به عنوان مثال ممکن است با ورود یک کاغذ دستمالی به داخل لوله ایجاد شود. در این نوع گرفتگی می‌توان با روش های خانگی مانند تلمبه و فشار آب مشکل را برطرف کرد و نیازی به تماس با لوله بازکنی ندارید.

گرفتگی لوله شدید: در این نوع گرفتگی لوله با شدت بیشتری مسدود میشود. به عنوان مثال عبور سیمان، شن و ماسه و رسوب زدایی از شدید ترین نوع گرفتگی لوله ها میباشد. در این صورت باید حتما با یک شرکت لوله بازکنی مطمئن از محله خودتان تماس بگیرید تا مشکل را تضمینی رفع نمایند.

در صورت گرفتگی هر نوع لوله میلاد لوله آماده است مشکل را با ضمانت و فاکتور رفع نماید، به این منظور با شماره 09199582592 تماس بگیرید.

دلیل گرفتگی لوله منازل

گرفتگی لوله های فاضلاب می‌تواند به هر دلیلی ایجاد شود. به عنوان مثال لوله توالت فرنگی ممکن است به دلیل عبور کاغذ دستمالی داخل لوله دچار گرفتگی سطحی شود.

می‌دانیم که داخل لوله باید فقط آب جریان داشته باشد، عبور موارد اضافی داخل لوله مانند اسباب بازی، اشیا و مو می‌تواند موجب مسدود لوله شود، به دلیل باید سعی کنید از عبور موارد مختلف داخل لوله جلوگیری فرمایید. در ادامه نیز ما روش هایی را جهت جلوگیری از این موارد توضیح خواهیم داد.

مهم ترین مواردی که موجب مسدود شدن لوله می‌شوند در زیر تعریف شده است:

 • عبور مو داخل لوله حمام
 • کاغذ دستمالی
 • صابون ( هنگام استفاده از حمام )
 • مصالح ساختمانی ( در ساخت و ساز منازل )
 • و موارد مختلف

عبارات بالا از مهم ترین مواردی هستند که در لحظه ممکن است موجب گرفتگی شود. باید تا حد امکان از عبور هر گونه مواد داخل لوله جلوگیری نمایید تا کمتر شاهد گرفتگی شوید.
نمی‌توان گفت با رعایت این نکات دیگر تا ابد شاهد این مشکل نخواهید شد، اما کمتر این مشکل رخ میدهد.

باید به اطلاع برسانیم سخت ترین نوع گرفتگی لوله ها،عبور سیمان داخل لوله یا همان رسوب زدایی میباشد. این نوع گرفتگی فقط با یک روش رفع خواهد شد که، روش فنر برقی نام دارد و باید از فنر فولادی استفاده شود.

روش های جلوگیری از عبور موارد اضافی داخل لوله

در داخل انواع لوله های فاضلاب مانند: لوله آشپزخانه، حمام، توالت و … فقط امکان جریان آب در آن وجود دارد، در غیر این صورت لوله مسدود میشود و گرفتگی لوله رخ می‌دهد.
در ادامه قصد داریم با رعایت برخی موارد تا حد امکان از عبور موارد مختلف داخل لوله جلوگیری کنیم.

مهم ترین روش های جلوگیری از عبور موارد اضافی که موجب گرفتگی لوله میشوند. عبارت اند از:

 • قرار دادن سطل زباله کنار هر کدام از لوله ها ( مانند حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و… )
 • داشتن طوری لوله ها ( مهم ترین روش )

دو مورد از بهترین روش ها در عبارت بالا توضیح داده شده است. با رعایت این مورد ها می‌توان از شر گرفتگی لوله های منازل خود تا حد زیادی جلوگیری کرد.

توجه فرمایید با رعایت مواردی که گفته شد، میتوان از این مشکل جلوگیری نمود و صرف جویی کرد. این مشکل نیز بسیار آزاردهنده میباشد.

روش رفع گرفتگی لوله میدان شهدا

Open spring tube with electric spring
رفع گرفتگی لوله میدان شهدا با روش فنر برقی

همانطور که در مقاله های پیش تر گفته ایم روش های مختلفی از جمله دریل برای لوله بازکنی وجود دارد. اما فنر لوله بازکنی بهترین روش ممکن برای باز کردن هر کدام از لوله ها میباشد.
در اینجا قصد داریم با روش فنر لوله بازکن بیشتر آشنا شویم:

فنر لوله بازکن که، فنر برقی نیز نام دارد با دستگاه ژنراتور برقی کار می‌کند. این روش از فنر های مختلف تشکیل شده است. فنر هایی با سر های متفاوت، طول متفاوت، اندازه متفاوت که برای هر کدام از لوله ها از فنر های جداگانه استفاده میکنیم.

به عنوان مثال به هیچ وجه از فنر فولادی جهت باز کردن لوله حمام استفاده نمی‌کنیم. استفاده اشتباه از فنر ها موجب آسیب رساندن به لوله ها میشود و اگر مهارت سرویسکار نیز در این کار کافی نباشد، مشکلات زیادی در رو خواهد داشت.

بنابراین، شما عزیزان این کار را به سرویسکاران باتجربه میلاد لوله بسپارید و با خیال راحت به کارهای مهم خود رسیدگی کنید. و نگران گرفتگی لوله منزل خود نباشید!

09909375977

09199582592

لوله بازکنی در کوتاه ترین زمان ممکن

از مهم ترین اولویت ها می‌توان به جلب رضایت مشتری اشاره نمود. یکی از مهم ترین موردی که در این مورد تاثیر دارد زمان ارائه خدمات لوله بازکنی میباشد. ما سعی می‌کنیم این مورد را بسیار بهینه کنیم.

یکی از مهم ترین مورد ها زمان رسیدن لوله بازکن به میدان شهدا میباشد که این مورد را میلاد لوله تا حداکثر بهینه کرده و رعایت می‌کند. مدت زمان رسیدن لوله بازکن از شرکت میلاد لوله به منزل مشتریان بین 15 الی 20 میباشد.
بنابراین، از این مورد خیالتان راحت و نگران خرابی در منزل خود نباشید چون ما در کمترین زمان خود را به محل رسانده و مشکل را حل میکنیم.

یکی دیگر از مواردی که در جلب رضایت مشتری تاثیر دارد، زمان رفع گرفتگی لوله میباشد. در ارتباط با این موضوع، ما از دستگاه های مخصوص و بروز استقاده میکنیم و لوله بازکن ما نیز بسیار با تجربه میباشد و در کمترین زمان ممکن لوله را باز می‌کنند.

بنابراین، با خیال راحت میتوانید با ما تماس بگیرید. در کمترین زمان خود را به محل میرسانیم.

چاه بازکنی با رعایت کامل بهداشت

لوله بازکنی میدان شهدا با نکات بهداشتی
لوله بازکنی در میدان با رعایت پروتکل های بهداشتی

امروزه بیشتر همشهریان و مشتریان عزیز به دلیل ایجاد کرونا در این شرایط سخت و کشت و کشتار نگران سلامتی خود هستند، و می‌دانیم که هنگام درخواست لوله بازکن از شرکت ها نیز با ترس اینکار را انجام دهید، ولی نگران نباشید!

ما برای درک این موضوع خدمات لوله بازکنی در میدان شهدا را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام می‌دهیم. به این صورت که هنگام ورود لوله بازکن به منزل شما از ماسک استفاده خواهد کرد.

سروسکاران میلاد لوله نزد خود الکل ضد عفونی دارند و ابزار ها و وسایل آنها مانند فنر در تمام روز ها شسته میشود. و سرویسکاران نیز بررسی می‌شوند تا به ویروس مبتلا نباشند.

پس با خیال راحت با لوله بازکنی تماس گرفته و درخواست لوله بازکنی نمایید و نگران سلامتی خود نیز نباشید!

آیا در لوله بازکنی کثیفی ایجاد میشود؟

خیر، با اطمینان کامل می‌توان گفت این مورد حقیقت ندارد. شاید در گذشته همچین اتفاقی می افتاد و هنگام رفع گرفتگی لوله کثیف کاری و سر و صدا ایجاد میشود، ولی این مورد به دلیل استفاده از دستگاه های بی استفاده مانند دریل بود.

امروزه با وجود دستگاه های لوله بازکنی مانند دستگاه ژنراتور برقی، این مشکل تا حد امکان رفع شده است و در محل حداقل کثیف کاری ممکن است ایجاد شود.

سرویسکاران شرکت میلاد لوله همگی ماهر و دارای سابقه هایی بالای 8 سال می‌باشند و با بیشترین دقت خدمات رفع گرفتگی لوله را انجام می‌دهند.

ما تمامی سعی خود را خواهیم کرد تا کمترین کثیفی در محل ایجاد نشود در ایجاد کوچک ترین کثیفی و خرابی محل را کامل شستشو میدهیم و کاملا پاکیزه تحویل شما می‌دهیم.

هزینه لوله بازکنی در میدان شهدا چگونه تعیین میشود؟

یکی از مهم ترین مواردی که مشتریان و همشهریان عزیز به آن توجه می‌کنند، هزینه یا قیمت رفع گرفتگی لوله چقدر است؟ در اینجا این مورد را به صورت مختصر و کامل توضیح می‌دهیم.

هزینه چاه بازکنی با توجه به چند مورد مهم تعیین می‌شود که در زیر توضیح داده شده است:

روش چاه بازکنی میدان شهدا: مهم ترین موردی که در هزینه باز کردن لوله به آن توجه میکنیم روشی است که برای باز کردن لوله استفاده خواهد شد، روش ما همینطور که گفته ایم فنر برقی است. قیمت فنر معمولی 80 هزار میباشد.

شرایط شدت گرفتگی لوله: مورد دیگر شدت گرفتگی است که در بالا نیز توضیح داده ایم. در صورتی که گرفتگی شدید بوده و نیاز به استفاده از فنر های بزرگ تر و قوی باشد، هزینه لوله بازکنی فرق خواهد کرد.

ما به همه شما عزیزان تخفیف ویژه در نظر می‌گیریم و هزینه کاهش میباشد. در هر حال هزینه لوله بازکنی بسیار مناسب و زیر قیمت همکاران خواهد بود.

ارسال 14 دقیقه ای لوله بازکن به محل

یکی از مهم ترین موردی که در خدمات لوله بازکنی در محله میدان شهدا مهم است، مدت زمانی است که سرویسکار به منزل مشتریان عزیز می‌رسد. این زمان بسیار مهم بوده و باید رعایت شود.

اگر لوله بازکن فوری به محل نرسد ممکن است تا موقع رسیدن لوله بازکن به منزل شما کثیف کاری و حتی در منزل شما آب جمع شود که مطمئنا برای جلب رضایت مشتری خوب نیست.

از میلاد لوله خیالتان راحت. ما سرویسکارانی را در محله شما مستقر کرده ایم تا زمان رسیدن آنها به منزل شما کاهش یابد. به محض تماس شما لوله بازکن را از محل خودتان به منزلتان اعزام خواهیم کرد.

به صورت دقیق می‌توان گفت لوله بازکن میلاد لوله در عرض 15 دقیقه به منزل شما می‌رسد، اگر مواردی همچون راه ترافیک باشد مدت زمان حداکثر نیم ساعت خواهد بود.

تخلیه چاه و لوله بازکنی

لوله بازکنی تخلیه چاه میدان شهدا
تخلیه چاه در میدان شهدا

خدمات تخلیه کردن چاه فاضلاب و رفع گرفتگی لوله با قیمت مناسب به صورت شبانه روزی با بهترین کیفیت با جلب رضایت شما مشتری عزیز انجام خواهد شد. این خدمات با فاکتور تحویل داده میشود.

خدمات تخلیه چاه در میدان شهدا نیز از بهترین خدمات ما است. برای تخلیه چاه از از پمپ های مکنده و ماشین های مخصوص با توجه به شرایط چاه استفاده می‌شود.
هزینه تخلیه چاه بستگی به برخی مورد دارد که عبارت اند از:

 1. نوع تخلیه چاه، ممکن است از انواع پمپ ها مانند پمپ مکنده و … و ماشین های مختلف با اندازه های مختلف انجام شود، هزینه انواع این موارد با یکدیگر متفاوت خواهد بود.
 2. دومین مورد مقدار آب و لجنی است که خالی میشود. به عنوان مثال ممکن است دو سرویس آب خالی شود یا 4 سرویس خالی شود. با توجه به قیمت هر سرویس، هزینه دریافت می‌شود.
 3. در این مورد به موارد ریز می‌توان اشاره کرد، مانند: طولی که از ماشین تا چاه است و یا متراژ چاه و …

حفر چاه میدان شهدا

حفر چاه نیز یکی دیگر از خدمات شرکت لوله بازکنی محله میدان شهدا میباشد. خدمات حفاری انواع چاه مانند چاه آب و فاضلاب دستی توسط مقنی های شرکت انجام خواهد شد.

هزینه کندن چاه نو بستگی به طول و متر چاه، متراژ چاه، اندازه چاه و برخی موارد ریز دارد که برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم تماس بگیرید.

09905656706

مدت زمان حفر چاه بستگی به طول و متر چاه دارد که متفاوت است، ما سعی می‌کنیم این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن به اتمام برسیم. با فاکتور تضمینی نیز تحویل می‌دهیم.

کور گذاری، طوقه چینی و دیواری های چاه همگی توسط مقنی های شرکت میلاد لوله انجام خواهد شد. این کار با بهترین کیفیت توسط مقنی های ماهر انجام میشود.

تماس با لوله بازکن میدان شهدا

برای ارتباط با لوله بازکنی در میدان شهدا پیشنهاد میکنیم با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09909375977

09199582592

09029119473

09380410223

آیا لوله بازکنی میدان شهدا شامل چه خدماتی میشود؟

لوله بازکنی میدان شهدا، تخلیه چاه میدان شهدا، حفر چاه میدان شهدا، رفع بوی بد لوله در میدان شهدا، در آوردن اشیا از لوله در میدان شهدا، کورگذاری و طوقه چینی چاه.

آیا لوله بازکن میدان شهدا چه زمان هایی فعالیت میکند؟

خدمات لوله بازکنی در محله میدان شهدا تهران به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته انجام میشود. فقط کافیست با شماره 09909375977 تماس بگیرید.

مدت زمان رسیدن لوله بازکن به میدان شهدا چقدر است؟

این زمان به طور معمول 15 دقیقه میباشد.

آیا شرکت میلاد لوله برای خدمات تضمین دارد؟

بله، ما همواره خدمات لوله بازکنی را با تضمین و گارانتی انجام می‌دهیم تا موجب جلب رضایت شما شویم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *