لوله بازکنی فرشته

لوله بازکنی فرشته تهران

فهرست محتویات صفحه

لطفا به این مطلب امتیاز دهید

لوله بازکنی فرشته ( خیابان فرشته ) در نزدیکی شماست! به هر دلیلی اگر به مشکل خدماتی اعم از گرفتگی لوله برخورده اید و به دنبال بهترین مرکز چاه بازکنی هستید ما در کنار شما هستیم.

گرفتگی فاضلاب امری طبیعی است که هر از گاهی ممکن است به سرغ مشتریان عزیز بیاد، پس لازم نیست نگران چیزی باشید! چون مشکل انسداد لوله در کمترین زمان به دست سرویسکاران شرکت انجام خواهد شد.

لوله بازکن فرشته آماده است تا هر گونه گرفتگی اعم از سخت، سیمانی، رسوبات و … را رفع نماید زیرا، نیرو های شرکت مجهز به دستگاه های جدید و بروز لوله بازکنی می‌باشند و این کار همانند آب خوردن می‌ماند.

✅️ شرح خدماتلوله بازکنی فرشته تهران
✅️ روش لوله بازکنیدستگاه لوله بازکنی به همراه فنر
✅️ قیمت لوله بازکنیفنر 6 متری 180 هزار تومان
✅️ تضمین لوله بازکنیتحویل لوله کاملا باز شده
✅️ ساعات کاری شرکتهمه روزه 24 ساعته
✅️ نحوه ارتباط با لوله بازکنتماس با شماره 09909375977
✅️ نوع فنر لوله بازکنیفولاد و آهن
✅️ تعداد لوله بازکن محدوده6 نفر در منطقه
✅️ زمان اعزام چاه بازکنکمتر از 40 دقیقه
✅️ سابقه سرویسکار فنیبیشتر از 12 سال سابقه درخشان

لوله بازکنی در فرشته چیست؟

لوله بازکنی در خیابان فرشته
خدمات لوله بازکنی را در خیابان فرشته از میلاد لوله شبانه روزی بخواهید!

به گرفتگی محلی از داخل لوله های فاضلاب که بر اثر زباله ها و جامدات مختلف صورت می‌گیرد، انسداد میگویند. اگر نکات پیشگیری از انسداد فاضلاب به خوبی رعایت شود قطعا در مدت بلند این اتفاق رخ خواهد داد.

بنا به هر دلیلی ممکن است این اتفاق ناخوشایند را در طول سال در هر لحظه ای تجربه کنید، در این زمان باید به دنبال راه حلی مناسب و تضمینی برای حل مشکل انتخاب و اجرا کنید تا بدون آسیب رساندن به لوله کار انجام شود.

بهترین مرکز لوله بازکنی فرشته در حال حاضر که در بین این همه شرکت لوله بازکنی معتبرترین خدمات لوله بازکنی را ارائه می‌دهد، میلاد لوله ( miladloole.com ) است که همواره تلاش و سعی فراوان خود را جهت ارائه بهتر خدمات افزایش می‌دهد.

معیار های برترین شرکت چاه بازکنی فرشته چیست؟

هنگامی که با انسداد لوله آشپزخانه، حمام، توالت و یا هر یک از لوله ها مواجه میشوید باید بدانید مهم ترین کار در این مواقع انتخاب شرکتی، مناسب، تضمینی، با سابقه کار بالا، معروف و قدیمی میباشد که باید بسیار دقت کنید، ولی معیار های یک شرکت خوب چیست؟ در لیست زیر بخوانید:

 • سابقه کار لوله بازکنی بالای 15 سال
 • استفاده از تجهیزات مناسب لوله بازکنی مانند دستگاه و فنر برای مناسب بودن کیفیت کار
 • فعالیت در ساعات کاری شبانه روزی با توجه به شرایط گرفتگی های فاضلاب
 • تضمین خدماتی که توسط شرکت ارائه می‌شود
 • سریع بودن لوله بازکن ها و انجام فوری کار
 • شرکت مربوطه باید دارای گواهی عدم سوء پیشینه باشد.

ما در این رابطه با کمال میل شما را راهنمایی میکنیم. مجموعه miladloole تا به الان بهترین مرکز لوله بازکنی بوده است و تمامی موارد نکاتی که در فهرست بالا نیز عرض شد را دارا میباشد.

سبب ازدحام خط های فاضلاب در فرشته

سبب انسداد خط فاضلاب
مهم ترین علت های گرفتگی خط های فاضلاب ساختمان را در فرشته اینجا بیابید.

اول از هر چیزی بهتر است با دلایلی آشنا شویم که منجر به گرفتگی تمامی خط های فاضلاب در محله فرشته خواهند شد، چون با دانستن این موارد قطعا می‌توان دوری از آنها تا حدی زیادی از شر گرفتگی لوله خلاص شویم. ابتدا نمونه هایی از علل گرفتگی را در زیر نگاه کنید:

 • گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی در اثر دستمال مرطوب
 • انسداد فاضلاب حمام با مو های آقا و خانم و کف صابون
 • بسته شدن راه سینک آشپزخانه به دلیل مایعات و روغن داخل غذا که در سینک ریخته می‌شود.
 • مسدودی پارکینگ و حیاط هنگام بارندگی هوا و عبور آشغال با آب داخل لوله
 • رسوب گرفتگی انواع لوله ها در بلند مدت

موارد رایج بالا را همواره مشاهده میکنیم که در خانه های مختلف رخ میدهد، اگر قصد جلوگیری از این مشکل را دارید سعی کنید اجازه ندهید تا هیچ شئ و اجسامی از لوله های ساختمان داخل آن فرو برود.

مطلب مرتبط: لوله بازکنی محمودیه

هر چند وقت یکبار و چگونه لوله های فاضلاب را تمیز میکنیم؟

برای اینکه درخواست لوله بازکنی فرشته میلاد لوله را برای منزلتان کاهش دهید باید نکات و مواردی که گفته می‌شود را به خوبی رعایت کنید: اول اینکه هر 1 ماه لوله های ساختمان را کامل شستشو دهید. تمیز کردن لوله ها را با 2 روش زیر انجام دهید:

 1. داخل لوله نیمی از تاید را بریزید بعد آب گرم را بریزید تا با هم مخلوط شوند و لوله را کامل شستشو دهند.
  2.محلول لوله بازکن قوی و معتبر را از فروشگاه خریداری کنید و داخل لوله بریزید بعد با آب بشورید.

انجام دو مورد بالا جهت پیشگیری از گرفتگی لوله ها به شدت توصیه میشود، هر یک ماه این موارد را انجام دهید تا از صرف هزینه های اضافی برای باز کردن لوله های منزل جلوگیری شود.

رفع رسوب گرفتگی لوله با لوله بازکن فرشته

یکی از نوع گرفتگی های سخت لوله های فاضلاب، رسوب گرفتگی میباشد. رسوب زدایی لوله مانند کف سماور می ماند به طوری که لوله را کامل کیپ می‌کند و حتی از عبور زره ای آب جلوگیری می‌کند و آب بالا می‌زند.

برخی مشتریان سوال می‌کنند آیا لوله بازکن شبانه روزی فرشته می‌تواند رسوب گرفتگی توالت و فضولات دیگر را باز کند؟ با اطمینان کامل می‌گوییم بله. چون در این مواقع از فنر فولادی یا الماسی استفاده خواهد شد.

لوله بازکنی با سه نظام در این مواقع استفاده می‌شود و بهترین راه حل جهت رفع گرفتگی های سخت و سیمانی میباشد، بدون اینکه به لوله آسیب کوچکی وارد شود کار را حل و به اتمام میرسانیم و با فاکتور تحویل شما می‌دهیم.

روش های لوله بازکنی فرشته چیست؟

فنر لوله بازکنی و دستگاه چاه بازکنی فرشته
در تمامی گرفتگی های فاضلاب در خیابان فرشته از فنر و دستگاه لوله بازکنی به عنوان بهترین روش چاه بازکنی استفاده می‌شود.

لوله بازکنی فرشته‌ از بزرگترین مرکز های چاه بازکنی میباشد که از تجهیزات و ابزار های گران قیمت لوله بازکنی برخوردار میباشد و آماده است تا مشکل را به بهترین نحوه حل نماید. چاه بازکن فرشته از دو روش استفاده خواهد کرد که در زیر میتوانید ببینید:

 1. دستگاه لوله بازکنی ( مدل 750 ) به همراه فنر چاه بازکنی
 2. دستگاه پمپ هوا ( قوی و قدرتمند

دو ابزار بالا بهترین روش لوله بازکنی در سراسر کشور ایران و سایر کشور ها می‌باشند که انواع شرکت های لوله بازکنی از آنها استفاده می‌کند، میلاد لوله نیز از این دو روش پیروی می‌کند. در ادامه نحوه لوله بازکنی با فنر و پمپ هوا را بررسی و توضیح میدهیم.

لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا چگونه است؟

یکی از اساسی ترین روش های باز کردن لوله، بهره مندی از دستگاه پمپ تراکم هوا میباشد، این روش البته در رتبه دوم روش های لوله بازکنی قرار دارد یعنی بعد از فنر ممکن است آزمایش شود.

طرز کار پمپ لوله بازکنی به این صورت است که شیلنگ دستگاه را به ورودی لوله نزدیک کرده و داخل آن میکنیم بعد دکمه فشار هوا را وارد میکنیم تا هوا موجود در آن داخل لوله شود و بدین صورت گرفتگی به سمت چاه یا بیرون هدایت می‌شود و انسداد حل می‌شود.

در این روش نیاز نیست نگران آسیبات لوله باشید چون زیاد خطرناک نیست و می‌تواند توسط افراد انجام گردد و به طور معمول در گرفتگی های مختلف جوابگو خواهد بود.

نحوه استفاده از دستگاه لوله بازکنی و فنر

فنر لوله بازکنی با دستگاه به طرز عجیبی همه گرفتگی های فاضلاب را تا به الان رفع نموده است، همانطور که به خوبی عمل می‌کند خطراتی نیز ممکن است به همراه داشته باشد البته اگر به دست فرد بی تجربه ای انجام شود.

در لوله بازکنی با فنر، دستگاه ژنراتور فنر را درون لوله کنترل خواهد کرد و عاملی که موجب انسداد شده است را به طور کلی از بین میبرد و باعث باز شدن 100% لوله میشود.

حین انجام کار باید احتیاط بیشتری شود چون امکان اینکه فنر لوله را سوراخ کند 50% وجود دارد، این کار نیاز به مهارت کافی دارد تا با موفقیت انجام شود. سرویسکاران این مجموعه مهارت کافی و تجربه بالای لوله بازکنی با دستگاه را دارند.

سرویس لوله بازکنی فرشته شامل انجام چه خدماتی میشود؟

لوله بازکنی خیابان فرشته تهران به باز کردن تمامی لوله های موجود در ساختمان اعم از: سینک آشپزخانه، فاضلاب حمام، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی، ماشین لباسشویی و غیره اشاره دارد.

علاوه بر رفع گرفتگی لوله های فاضلاب، سرویس لوله بازکنی در منطقه فرشته خدمات مربوط به لوله های فاضلاب را انجام می‌دهد که میتوانید لیستی از آنها را در فهرست زیر مشاهده کنید:

 • بیرون آوردن اشیا ارزشی از لوله فاضلاب
 • از بین بردن بوی بد فاضلاب توالت، حمام، آشپزخانه
 • تخلیه کامل چاه فاضلاب با خاور

بیشتر بخوانید: لوله بازکنی نبرد

بهترین لوله بازکن نبرد را در لینک بالا بیابید.

رفع گرفتگی خانگی لوله های فاضلاب

لوله بازکنی خانگی در فرشته با تلمبه دستی
تلمبه دستی یکی از بهترین روش های لوله بازکنی خانگی به شمار می‌رود.

ممکن است در مواقعی فرد دچار گرفتگی هر یک از لوله های منزل شود و به دلیل اینکه هزینه کافی برای درخواست لوله بازکن فرشته را ندارد یا از روی عدم اطمینان به لوله بازکنی می‌خواهد مشکل را با روش های خانگی رفع کند، در این صورت باید راه حل های زیر را امتحان کنید:

 • سرکه و جوش شیرین
 • نوشابه گاز دار
 • عدم استفاده از اسید سولفوریک یا موریاتیک
 • یک کتری آب گرم
 • جوهر نمک

حتما روش های بالا را جهت حل گرفتگی لوله قبل از تماس با لوله بازکنی به کار بگیرید، این راه ها زمانی کاربرد دارند که گرفتگی لوله بر اثر مواد کوچک و سبکی باشد، در این صورت قطعا مشکل حل می‌شود.

در چه مواقعی باید درخواست چاه بازکن فرشته را ثبت کنیم؟

بسیاری از مواقع وجود دارد که اصلا نیازی به استفاده از خدمات لوله بازکنی در فرشته تهران نیست! در چه مواقعی؟

 • گرفتگی لوله با کاغذ دستمالی
 • انسداد سطحی لوله
 • انسداد با مواد کوچک و ریز

در موارد بالا دقت کنید مشکل با روش های خانگی نیز حل خواهد شد و دلیلی وجود ندارد که هزینه های اضافی صرف کنید، آب داغ را با کتری داخل لوله بریزید تا مشکل حل گردد.

ارائه شبانه روزی خدمات فنرزنی فاضلاب

یکی از نکاتی که باید در خدمات لوله بازکنی خیابان فرشته به آن توجه شود، ساعات کاری ارائه خدمات میباشد. یعنی از آنجایی که انسداد لوله امکان دارد در هر لحظه ای مانند ساعت 2/5 بامداد اتفاق بیفتد پس باید راه چاره ای اندیشید.

قبلا شعبه های شرکت میلاد لوله از ساعت 8 صبح الی 10 شب فعال بودند، ولی برای درک بیشتر این موضوع و حل آن این مجموعه کلیه شعبه ها را تغییر داد تا به صورت 24 ساعته فعالیت خود را ادامه دهند.

بنابراین، اگر بی موقع شاهد اتفاق لوله بازکنی شدید کمی نگران نباشید! سریع درخواست خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت برای اعزام لوله بازکن انجام دهید.

معرفی محلول لوله بازکن در فرشته

از روش های معتبر و تضمینی خانگی می‌توان به محلول های قوی و قدرتمند لوله بازکن فاضلاب اشاره کرد، این محلول ها قابلیت باز کردن لوله و رفع گرفتگی را دارند که به بهترین صورت جواب می‌دهند. 3 مورد از نام محلول لوله بازکن ها را در فهرست زیر میتوانید بخوانید:

 • Attack
 • Active
 • Rotax

سه مورد بالا از بهترین مایع لوله بازکن هایی هستند که در رقابت هستند و یکی از دیگری بهتر میباشد، پس میتوانید هنگام گرفتگی خط فاضلاب از هر سه مورد بالا یکی را انتخاب نموده و روی لوله اجرا کنید.

اعزام سریع چاه بازکن نزدیک به محدوده فرشته

فنرزنی فاضلاب سینک فرشته
فنرزنی لوله های فاضلاب توسط افراد خبره و کاربلد انجام میشود.

انسداد لوله را می‌توان به 2 صورت مشاهده کرد: 1 تخلیه کند لوله از آب و 2 بالا زدن آب از لوله. زمانی که آب بالا بزند مخصوصا زمانی که گرفتگی در توالت فرنگی و ایرانی اتفاق بیفتد، قطعا کثیف کاری زیادی خواهد شد

لوله بازکنی در فرشته نیز برای حل این موضوع اولین مورد را برای درک آن، اعزام سریع لوله بازکن به منزل مشتری دید و این موضوع را تا حد زیادی حل کرد. مجموعه میلاد لوله، نیرو ها را به موتور سیکلت مجهز کرد و شعبه های مختلف را در سراسر تهران قرار داد

به همین دلیل در حال حاضر تضمین میکنیم زمان رسیدن نیرو فنی به محل زیر 30 دقیقه خواهد بود و سریعا در محل حاضر میشویم.

هزینه رفع گرفتگی لوله فاضلاب در خیابان فرشته

با توجه به نرخ اتحادیه هزینه خدمات لوله بازکنی از 120 هزار تومان شروع می‌شود و با توجه به عوامل زیر در برخی از مواقع ممکن است کاهش یا افزایش پیدا کند:

میزان گرفتگی فاضلاب: انسداد لوله می‌تواند سطحی یا سخت باشد، در مواقعی که گرفتگی سطحی باشد می‌توان با سریعا با فنر معمولی اقدام به رفع مشکل کرد ولی در مواقع سخت باید ساعت ها روی لوله کار شود تا از باز شدن کامل لوله مطمئن شویم.

نوع گرفتگی لوله: گرفتگی لوله در مواقع مختلف معمولا بر اثر دستمال مرطوب، کاغذ دستمالی، اشیا، زباله و آشغال رخ میدهد، ولی زمانی وجود دارد که ممکن است اجسام و چیز های سخت مانند سیمان، رسوب و ماسه گرفتگی تشکیل دهند که در این صورت هزینه افزایش خواهد یافت.

نوع روش لوله بازکنی: اولین موردی که قیمت لوله بازکنی فرشته را تعیین می‌کند، نوع شیوه چاه بازکنی میباشد که ممکن است دستگاه پمپ هوا، فنر برقی، واترجت، دریل و … استفاده شود که هزینه هر کدام متفاوت میباشد.

جمع بندی نهایی لوله بازکنی در محدوده فرشته

در نتیجه کلی اگر بنا به دلیلی شما نیز گرفتگی لوله را مشاهده کردید باید سریعا اقدام به رفع گرفتگی کنید تا کار بدتر نشده و کثیف کاری ایجاد نشود، یکی از بهترین راه تماس با لوله بازکنی فرشته از طریق شماره تماس پشتیبانی میباشد.

پرسش های متداول کاربران سایت میلاد لوله

چگونه بعد از انجام خدمات چاه بازکنی فرشته مطمئن شویم لوله به طور 100% باز شده است؟

لوله بازکن های فرشته توانایی و مهارت باز کردن هر گرفتگی را دارند، رضایت مشتری نیز اولین اولویت این شرکت است بنابراین دلیلی ندارد انسداد فاضلاب را کامل باز نکنیم. بعد از باز کردن گرفتگی خط فاضلاب با یک تاس آب را با حجم زیاد وارد لوله میکنیم تا از باز شدن آن مطمئن شوید.

چرا لوله بازکنی فرشته ارزانترین و پایین ترین قیمت را بین همکاران ارائه میدهد؟

هدف اصلی میلاد لوله از ارائه خدمات لوله بازکنی، رفع مشکلات خدماتی فاضلاب مردم عزیز کل تهران می‌باشد چرا که اعتبار شما عزیزان سرمایه ماست. با وجود تخفیفات ویژه شرکت و قیمت پایین دستمزد و هزینه خدمات، نتیجه کلی بسیار پایین خواهد بود.

ارتباط با لوله بازکن های ماهر و حرفه ای در محدوده فرشته از چه طریق انجام میشود؟

آسان ترین راه ارتباطی با نیرو های فنی این شرکت شماره گیری 09909375977 میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *