لوله بازکنی صادقیه

لوله بازکنی صادقیه

لوله بازکنی صادقیه از مهم ترین خدمات ما میباشد که با بهترین صورت انجام میدهیم.

لوله بازکنی صادقیه، سلام آیا شما به دنبال لوله بازکنی در منطقه و محدوده صادقیه هستید؟ ما در این مقاله بهترین لوله بازکنی را معرفی خواهیم کرد و همینطور روش های لوله بازکنی را توضیح میدهیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

09909375977

لوله بازکنی تمام محدوده صادقیه

لوله بازکن صادقیه شبانه روزی فوری

لوله بازکن صادقیه 24 ساعته آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز میباشد.

صادقیه یکی از بهترین و محبوب ترین مناطق تهران میباشد که در غرب تهران واقع شده است این منطقه یکی از مناطقی میباشد که ما سرویسکاران خود را در آن مستقر نموده ایم.

میتوان گفت منطقه و محدوده صادقیه به صورت کامل در اختیار ما قرار دارد دسترسی سرویسکاران ما به این منطقه زیر 20 دقیقه میباشد، چرا که ما در این منطقه سرویسکار مجرب و حرفه ای اعزام نموده ایم.

آیا شما در منطقه صادقیه ساکن هستید؟ آیا شما با گرفتگی لوله های منزل خود مواجه شده اید، نگران نباشید! چون میلاد لوله در کنار شماست.

لوله بازکنی صادقیه در زمینه رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب از جمله: آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و پشت بام و … راه اندازی شد و هزینه خدمات ما بسیار کم و ارزان میباشد.

آیا شما به دنبال لوله بازکنی فوری در صادقیه هستید؟ ما به شما پیشنهاد میکنیم با شرکت میلاد لوله تماس بگیرید. چرا که خدمات ما بسیار پایین بوده و همینطور لوله بازکن های حرفه در منطقه صادقیه اعزام نموده ایم تا به صورت فوری در محل حاضر شده و مشکل را سریع به صورت کامل بر طرف میکنند.

معمولا گرفتگی لوله در خانه های نوساز بیشتر رخ میدهد چرا که داخل لوله میتواند سیمان شن و یا ماسه فرو برود که در نتیجه باعث گرفتگی لوله خواهد شد.

بنابراین، برای تماس با لوله بازکنی صادقیه با شماره 09909375977 تماس بگیرید ما از منطقه خوتان بهترین لوله بازکن را جهت رفع مشکل به منزل شما اعزام خواهیم کرد.

روش لوله بازکنی صادقیه

روش لوله بازکنی در صادقیه

لوله بازکن صادقیه از روش فنر برقی استفاده میکند.

میتوان گفت روش های بسیار زیادی از جمله اسید ( برای لوله مضر است. ) و دریل ( بسیار قدیمی میباشد. ) برای رفع گرفتگی لوله وجود دارد اما این روش ها دیگر قدیمی و به درد نخور شده است.

امروزه از روش فنر برقی استفاده میشود. فنر برقی با استفاده از دستگاه ژنراتور برقی کار میکند و یکی از بهترین و محبوب ترین روش های لوله بازکنی در سراسر تهران میباشد.

فنر برقی با این صورت که هیچ گونه کثیف کاری در محل ایجاد نمی کند، هیچ گونه سر و صدا ندارد و اینکه به لوله آسیبی وارد نمی کند و … به عنوان بهترین روش باز کردن لوله شناخته میشود.

میتوان گفت امروزه تمامی شرکت های لوله بازکنی از این روش استفاده میکنند و میتوان گفت که فنر برقی در 96% از مواقع گرفتگی لوله را به صورت کامل و 100% رفع میکند.

فنر برقی برای باز کردن انواع لوله های منزل و محل کار و … مناسب است چرا که هیچ گونه آسیبی به لوله وارد نمی کند ولی باید برای باز کردن انواع لوله ها از فنر جداگانه استفاده کرد تا بدون هیچ مشکلی گرفتگی لوله رفع شود.

بنابراین، ما در ادامه مقاله باز کردن انواع لوله ها را با روش فنر برقی کامل توضیح خواهیم داد، پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

رفع گرفتگی لوله انواع لوله ها در صادقیه

همانطور که گفته شد لوله بازکنی صادقیه در زمنیه رفع گرفتگی انواع لوله ها راه اندازی شد، چرا که ما در این زمینه بیش از 40 سال سابقه داریم و چاه بازکن ها از مهارت بالایی برخوردار هستند.

باز کردن انواع لوله های فاضلاب برای سرویسکاران باتجربه و با مهارت شرکت میلاد لوله بسیار آسان میباشد+ استفاده از بروز ترین دستگاه ها برای رفع گرفتگی لوله، باز کردن انواع لوله ها از جمله:

• لوله آشپزخانه

• لوله سینک ظرفشویی

• لوله تراس و پارکینگ

• لوله پشت بام

• لوله لباسشویی

• لوله سرویس بهداشتی ( توالت فرنگی و ایرانی )

• لوله حمام

• …

یکی از مهم ترین مواردی که باید گفت: شما عزیزان هم مطمئنا دوست ندارید در محل کثیف کاری شود، ما برای اینکه کوچک ترین کثیف کاری در محل ایجاد نشود از فنر های جداگانه استفاده خواهیم کرد.

بسیاری از همشهریان عزیز زمانی که با ما تماس میگیرند سوال میکنند که آیا در محل سر و صدا ایجاد میشود چرا که همسایه ها در این مواقع اذیت خواهند شد. نگران نباشید! چون ما ماهرترین سرویسکاران را در شرکت خود استخدام و از بروز ترین و بهترین دستگاه ها استفاده میکنیم، پس در محل کثیف کاری ایجاد نخواهد شد.

همانطور که میدانید در قدیم از دریل برای لوله بازکنی استفاده میکردند که این روش بسیار کثیف کاری و بسیاری سر و صدا ایجاد میکند. اما ما امروز از دستگاه ژنراتور برقی استفاده میکنیم که در ادامه در مورد این موضوع صحبت میکنیم.

بنابراین، اگر مشکل گرفتگی انواع لوله ها در منزل خود داشتید با ما تماس بگیرید تا ما مشکل را رفع کنیم، در ادامه درباره رفع گرفتگی لوله ها صحبت خواهیم کرد.

باز کردن لوله سرویس بهداشتی در صادقیه

رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی و ایرانی در صادقیه

باز کردن کامل لوله سرویس بهداشتی در کوتاه ترین زمان با روش فنر برقی

یکی از رایج ترین اتفاقاتی که امروزه در صادقیه رخ میدهد، گرفتگی لوله سرویس بهداشتی میباشد. معمولا از لوله سرویس بهداشتی بیشتر استفاده میشود و به خاطر همین گرفتگی این لوله امروزه بسیار زیاد است.

میتوان گفت لوله فاضلاب ( سرویس بهداشتی ) در بین انواع لوله های منزل بزرگ است و متاسفانه، باز کردن این لوله کمی مشکل است نه برای شرکت های لوله بازکنی صادقیه.

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم ما برای باز کردن انواع لوله ها از فنر جداگانه استفاده میکنیم چون در این صورت هیچ گونه کثیف کاری در محل ایجاد نشده و گرفتگی لوله بدون سر و صدا کامل برطرف خواهد شد.

برای باز کردن لوله سرویس بهداشتی مراحل زیر انجام میشود:

ابتدا لوله بازکن محل گرفتگی لوله را کامل بررسی میکند و وقتی دلیل گرفتگی لوله را تشخیص داد فنر مخصوص را برای رفع گرفتگی لوله آماده میکند.

بعد لوله بازکن فنر را داخل دستگاه ژنراتور می اندازد و فنر را داخل لوله. بعد لوله بازکن سعی میکند با فنر مواد داخل لوله را از جمله: مسواک، صابون، اسباب بازی، کاغذ دستمالی و اشیاء های دیگر و … به داخل چاه هدایت کند.

در صورتی که مواد داخل لوله به داخل چاه هدایت شود گرفتگی لوله به صورت کامل برطرف میشود و هزینه آن توسط سرویسکار از قبل مطرح خواهد شد.

بنابراین، اگر شاهد گرفتگی لوله سرویس بهداشتی منزل خود شده اید با شماره 09909375977 تماس بگیرید تا بهترین لوله بازکن جهت رفع گرفتگی لوله به منزلتان اعزام شود.

باز کردن لوله حمام در صادقیه

لوله بازکنی صادقیه شبانه روزی در خدمت شماست. گرفتگی لوله حمام معمولا زمانی رخ میدهد اشیاء یا موادی به داخل لوله فرو برود، میتوان گفت در بیشتر مواقع وقتی مو یا صابون و … داخل لوله فرو میرود گرفتگی لوله حمام رخ خواهد داد.

برای باز کردن لوله حمام مانند لوله سرویس بهداشتی از روش فنر برقی استفاده خواهد شد ولی با استفاده از فنر های جداگانه چرا که استفاده از فنر سرویس بهداشتی و … برای باز کردن لوله حمام ممکن است لوله بشکند.

مراحل باز کردن لوله حمام به صورت زیر است:

ابتدا لوله بازکن فنر مخصوص برای باز کردن لوله را داخل دستگاه می اندازد و سر فنر را کج میکند تا گرفتگی در کمترین زمان و سریع شود و بعد لوله بازکن دستگاه را برای باز کردن لوله تنظیم میکند از جمله: سرعت چرخاندن فنر و …

بعد چاه بازکن صادقیه همه چیز را تنظیم و با مهارتی که دارد فنر را به داخل لوله انداخته و بعد سعی میکند با فنر مواد داخل لوله را از لوله به داخل چاه عبور دهد که در نتیجه باعث رفع گرفتگی لوله شود.

در مرحله آخر ما با ضمانت باز شدن کامل لوله را سریع به تحویل میدهیم و در صورت گرفتگی لوله در کوتاه ترین زمان ما به صورت رایگان لوله را باز خواهیم کرد.

بنابراین، لوله بازکنی حمام فوری، سریع، ارزان و با ضمانت باز خواهد شد.

09029119473

باز کردن لوله سینک ظرفشویی در صادقیه

یکی از رایج ترین اتفاقات امروزه مانند گرفتگی لوله سرویس بهداشتی گرفتگی لوله سینک ظرفشویی میباشد، آیا میدانید دلیل گرفتگی لوله سینک ظرفشویی چیست؟

گرفتگی لوله سینک ظرفشویی در مواقع بیشتر معمولا زمانی رخ میدهد که شما عزیزان داخل ظرفشویی ته مونده غذا را بریزید، چرا که این مواد داخل لوله تح نشین و به مرور زمان انباشته میشود که در نتیجه لوله مسدود میشود که گرفتگی لوله رخ میدهد.

برای باز کردن لوله سینک ظرفشویی مراحل زیر انجام میگیرد:

ابتدا لوله بازکن محل را کامل بررسی میکند و بعد فنر مخصوص لوله را انتخاب میکند و بعد دستگاه ژنراتور برقی را روشن میکند.

بعد لوله بازکن فنر را داخل دستگاه انداخته و بعد داخل لوله و بعد سر فنر را کج میکند چون در این صورت فنر راحت تر تمامی مواد لوله را به داخل چاه هدایت میکند که در نتیجه گرفتگی لوله برطرف میشود.

دقت کنید که به هیچ وجه از اسید و یا فنر دستی برای لوله استفاده نکنید که مطمئنا بعدا پشیمان خواهید شد این روش ها کامل برای لوله مضر و خطرناک میباشد.

بنابراین، در صورتی که شاهد گرفتگی لوله سینک ظرفشویی و … منزل خود شدید با ما تماس بگیرید تا بدون هیچ گونه آسیبی مشکل را برطرف کنیم.

09199582592

رفع گرفتگی لوله پارکینگ در صادقیه

همانطور که گفته شد، خدمات ما در زمینه رفع گرفتگی انواع لوله های منزل مانند: رفع گرفتگی لوله پارکینگ، تراس و … میباشد.

گرفتگی لوله پارکینگ زمانی رخ خواهد میدهد که: زمانی باران میبارد آب تمامی مواد و اشیا و … زمین حیاط را با خود به داخل لوله پارکینگ یا حیاط میبرد که این باعث مسدود شدن لوله میشود.

باز کردن لوله پارکینگ با استفاده از فنر مخصوص انجام میشود این روش نیاز به مهارت و تجربه کافی نیاز دارد در غیر این صورت مطمئنا به لوله آسیب وارد خواهد شد.

ما برای باز کردن لوله از فنر جداگانه استفاده میکنیم که بدون هیچ گونه سر و صدا، کثیف کاری و فوری در کوتاه ترین زمان ممکن گرفتگی لوله را برطرف میکنیم.

بنابراین، در صورتی که شاهد گرفتگی لوله پارکینگ خود شدید با ما تماس بگیرید ما سریع مشکل را رفع میکنیم.

لوله بازکنی با رعایت بهداشت

همانطور که میدانیم امروزه ویروس کرونا در سراسر جهان پخش شده است این ویروس بسیار خطرناک است که در هر لحظه ممکن است ناقل این ویروس باشیم.

ما برای درک این موضوع تمامی موارد و نکات بهداشتی را رعایت میکنیم. چرا که جان همشهریان عزیز برای ما اهمیت دارد و همینطور رعایت نکات بهداشتی از وظایف مهم تمامی سرویسکاران شرکت میلاد لوله میباشد.

لوله بازکنی صادقیه یکی از مهم ترین خدمات میلاد لوله است و ما سعی میکنیم با بهترین صورت این خدمات را در منطقه و محدوده صادقیه ارائه میدهیم.

ما برای اینکه از زنجیره ویروس کرونا جلوگیری کنیم سرویسکاران صادقیه حتما از ماسک یکبار مصرف در منزل شما استفاده خواهند کرد و همینطور خود و تمامی ابزار ها را صد عفونی خواهند کرد.

لوله بازکن بعد از اتمام کار خود را ضد عفونی وسایل لوله بازکنی را با آب شسته و با ماسک یکبار مصرف و از دستکش مخصوص استفاده میکند.

پس لوله بازکنی صادقیه با رعایت تمامی نکات بهداشتی جهت جلوگیری از زنجیره ویروس کرونا و … انجام میشود.

09380410223

جمع بندی مقاله

ما در این مقاله سعی کردیم تمامی موارد مربوط به لوله بازکنی صادقیه را شرح دهیم و همینطور روش های لوله بازکنی و باز کردن انواع لوله ها را توضیح دادیم. برای تماس با ما با شماره های زیر تماس بگیرید.

09909375977

09029119473

قیمت مناسب

سوالات متداول‌

قیمت لوله بازکنی صادقیه چقدر است؟

قیمت لوله بازکنی صادقیه زیر قیمت همکاران و با ۴۵٪ تخفیف انجام میشود.

آیا لوله بازکنی با ضمانت و تضمین انجام میشود؟

بله، لوله بازکنی صادقیه با ارائه فاکتور به طور تضمینی انجام میشود.

آیا لوله بازکنی کثیف کاری دارد؟

خیر، لوله بازکنی با فنربرقی بدون ایجاد کثیف کاری و سر و صدا انجام میشود.

‫0/5 ‫(0 نظر)
6 پاسخ
 1. علی
  علی گفته:

  سلام، ممنون از شرکت میلاد لوله، لوله آشپزخانه ما کامل باز شده و کار بدون کثیف کاری و سر و صدا انجام شد.
  با تشکر.

  پاسخ
 2. حسین
  حسین گفته:

  سلام، خیلی ممنون از خدمتتون که شبانه روزی ارائه میدهید، ما کاملا ار خدماتتون راضی هستیم.

  با تشکر.

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام، خواهش میکنم بله خدمات لوله بازکنی صادقیه شبانه روزی انجام می‌دهیم. ما وظیفه مون رو انجام دادیم. خوشحال هستیم که توانستیم رضایت شما رو جلب کنیم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *