لوله بازکنی شهرک اکباتان

لوله بازکنی شهرک اکباتان

فهرست محتویات صفحه

3.5/5 - (12 امتیاز)

لوله بازکنی شهرک اکباتان تهران یکی از مراکز خدماتی کمکی میباشد که در هنگام بروز مشکلات عمده گرفتگی و انسداد لوله ها به صورت سریعانه و فوری برای حل مسئله به محل حادثه کارشناس اعزام میشود، برای درخواست کارشناس کاربلد با شماره 09909375977 تماس گرفته شود.

شهرک اکباتان ( اکباتان ) نام محله ای در غرب استان تهران تحت پوشش نیروی های جدید مجموعه میلاد لوله و در ناحیه 6 منطقه 5 شهرداری واقع شده است. فنرزنی فاضلاب در این منطقه از جمله کار های مورد نیاز افراد و ساکنین آن میباشد.

لوله بازکن شهرک اکباتان آماده است تا هر وقت روز هفته مشکلی برای لوله های زهکشی پیش آمد بدون فکر کردن به ساعت، زمان، ایام تعطیل و هزینه بلافاصله هر نوع مسدودی را با فنر برقی باز کند.

✅️ توصیف خلاصه خدماتلوله بازکنی و تخلیه چاه شهرک اکباتان
✅️ روش های مطمعن لوله بازکنیدستگاه برقی، فنر، تراکم هوا، آب گرم
✅️ تضمین خدمات ارائه فاکتور رسمی ضمانت کیفیت
✅️ قیمت چاه بازکنیشروع از 220 هزار تومان با تخفیف ویژه
✅️ تعداد تکنسین در شهرک اکباتان8 نفر سرویسکار کاربلد و مجهز به موتور هندا
✅️ شماره لوله بازکن09909375977 آنلاین شبانه روزی
توضیحات کامل درباره لوله بازکنی.

لوله بازکنی تهران شهرک اکباتان

لوله بازکنی در شهرک اکباتان
خدمات تضمینی و فوری در اکباتان را از میلاد لوله دریافت کنید.

لوله بازکنی شهرک اکباتان ارائه دهنده خدمات فاضلابی و باز کردن لوله های گرفته است که در کار خود بسیار دقت می‌کند تا کیفیت و قیمت مناسب در اولویت اول و در شرایط مطلوبی قرار داشته باشد، دسترسی به چاه بازکن های حرفه ای شبانه روزی امکان‌پذیر است.

لوله بازکن در شهرک اکباتان فاصله بسیار کوتاهی با سایر شرکت و منازل مسکونی بلند مرتبه و ویلایی دارد به همین خاطر اعزام سرویسکار حرفه ای به وسیله شعبات فراوان و نزدیک ترین آنها زیاد طول نمی‌کشد، فاصله زمانی شما با فنرزن فنی 20 دقیقه است.

دسترسی به نقاط مختلف اکباتان از طریق محلات کوی بیمه، شهرک آپادانا، بزرگراه شهید لشکری و اتوبان تهران کرج به راحتی انجام میشود، با وجود تعداد زیاد شعبه در خود محله شهرک اکباتان و محله های مجاور خیابان ها و بخش های متفاوت این منطقه به کلی با لوله بازکن های شبانه روزی پوشش داده میشود:

 • خیابان نفیسی
 • فاز 1 شهرک اکباتان
 • فاز 2 اکباتان
 • فاز 3
 • خیابان صنایع هواپیمایی
 • بلوار ابولقاسم بوذری
 • خیابان شکوری
 • خیابان ورزش

همچنین می‌توانید شعبه لوله بازکنی شهرک آپادانا اقدام به درخواست سرویسکار نمایید.

بهترین خدمات لوله بازکنی در شهرک اکباتان

لوله بازکنی منطقه شهرک اکباتان
معتبر ترین لوله بازکنی اکباتان میلاد لوله

افرادی تا به حال تجربه باز کردن لوله و گرفتگی را داشته اند و کسانی هم هستند که این اولین بار است که به بستگی راه لوله برخورد می‌کنند، همه می‌دانیم کیفیت مهم تر از قیمت است بنابراین قول تبلیغات ارزان و جذب تماس را نخورید!

میلاد لوله نیز مانند سایر مراکز خدماتی در حوزه لوله بازکنی شهرک اکباتان فعالیت نمی‌کند اما با تفاوت خیلی زیاد، کیفیت، کمیت، هزینه و زمان کار از اهمیت بالایی در انجام سرویس دارد. عوامل زیر این مجموعه را بهتر از دیگر شرکت ها جلوه میدهد:

 • دسترسی به تجهیزات مناسب، پر استفاده، بروز، جدید و گران بها
 • ارسال لوله بازکن ماهر و فنی با 13 سال سابقه کاری به محل حادثه
 • تجربه بالا و آشنایی کامل با انواع ازدحام و سختی گرفتگی
 • به کار گرفتن سرفنر نیزه ای و مخصوص در لوله بازکنی
 • پوشش سراسری منطقه اکباتان و حومه غرب تهران
 • ارائه تضمین گارانتی در پایان کار
 • بی توجهی به ساعات غیر کاری و فعالیت 24 ساعته

علاوه بر همه مواردی که گفته شد، موسسه میلاد لوله تعیین قیمت را در سرویس چاه بازکنی شهرک اکباتان کمتر از رقبا تخمین می‌زند زیرا این کار در جذب و رضایت مشتری تاثیر زیادی می‌گذارد.

شعبه لوله بازکنی باغ فیض همیشه آنلاین و درخواست اینترنتی نیرو

لوله بازکنی فاضلاب شهرک اکباتان شبانه روزی در همه ایام سال

همه مرکز های چاه بازکنی شهرک اکباتان قادر به ارائه باز کردن راه آب لوله در هر موقع و تمام ایام هفته و سال نیستند. برای مثال بیشتر شرکت های دولتی از از ساعت 8 صبح تا 10 شب باز هستند و در ساعات غیر این دیگر خداحافظ.

میلاد لوله درک می‌کند که گرفتن درون لوله فاضلاب در کف آشپزخانه، کف حمام، دوش و توالت احتمال دارد هر ساعتی، لحظه ای در ساعات غیر کاری و هر روزی که ممکن است اتفاق بیفتد با این وجود لوله بازکنی میلاد نیز شبانه روزی و سیار در تمامی روز های سال 1402 به ارائه سریعتر خدمات می‌پردازد.

به دلیل آنکه رسوب زدایی و بستن لوله روز و شب نمی‌شناسد و انسان را هنگام ایجاد غافلگیر می‌کند، برای اینکه موضوع از این قرار است هر موقعی که در طول زندگی شاهد ازدحام لوله شدید بدون معطلی با ما تماس بگیرید. در ادامه برخی از ایام مهم سال که لوله بازکنی اکباتان در آنها انجام میشود را می‌خونیم:

لوله بازکنی در ماه عزیز محرم

همین الان که در حال نوشتن این مقاله هستیم نزدیک به 15 روز به ماه محرم باقی مانده است، در این روز های عزیز لوله بازکن های اکباتان و افراد به شهر، کشور های زیارتی مانند مکه و مشهد یا روستای خود برمی‌گردند تا این ماه را به سر ببرند و معمولا در شهر تهران تعداد نیرو فنی فنرزن کاهش میابد.

اما miladloole همچنان در انجام وظیفه خود یعنی ارائه سرویس چاه بازکنی موظف است تا در 30 روز ماه محرم اقدام به حل مشکل سریع مشتریان بپردازد و در این راه کوتاهی نخواهیم کرد همچنین از تخفیفات ویژه این ماه بهره مند خواهید شد.

چاه بازکنی در عید نوروز و روز های جمعه

در روز های آخر هفته یعنی جمعه همه مدارس، مراکز، اداره و موسسات دولتی تعطیل است و در این روز معمولا بیشتر کار های اداری قابل انجام نیست، در عید نوروز هم همینطور یعنی انجام بسیاری از کار ها تعطیل است

هدف اصلی شرکت میلاد لوله جذب مشتری و حل کردن مشکلات عمده شما عزیزان مربوط به فاضلاب است پس با این وجود دلیلی ندارد شعبه لوله بازکنی در شهرک اکباتان روز های عید و جمعه را روز های غیر کاری اعلام کنیم شما میتوانید از طریق پشتیبانی برای درخواست نیرو اقدام کنید.

لوله بازکنی شهرک آزادی نیز بدون تعطیلی آماده سرویس دهی است.

استفاده از 2 روش برتر در لوله بازکنی شهرک اکباتان

لوله بازکنی اکباتان با دستگاه و فنر برقی
فنر برقی در لوله بازکنی اکباتان بیشتر استفاده خواهد شد.

عوامل زیادی مانند شدت گرفتگی بر انتخاب نوع روش باز کردن لوله فاضلاب تأثیر میگذارند که در همه جا متفاوت است با این وجود ما از دو روش برای رفع مشکل چاه استفاده می‌کنیم که عبارت اند از:

 1. دستگاه فنرزنی با سر فنر های متفاوت
 2. دستگاه پرس هوا

با توجه به میزان استفاده از سایر راه حل های لوله بازکن در شهرک اکباتان دو روش گفته شده بیشترین کارکرد را داشته اند و استفاده از آنها به شدت بالاست چون اکثر لوله های گرفته با به شکل صحیح و کیفیت مناسب باز میکند.

معمولا دستگاه ژنراتور به همراه فنر را در بیشتر گرفتگی های منزل استفاده می‌کنیم چون می‌توان آن را تضمین کرد و قطعا آن چنان که شایسته است انسداد را تکمیلی رفع می‌کند، همچنین لوله بازکنی با توجه به شرایط لوله نیز با پمپ فشار هوا کاربردی است. در ادامه به تعریف خدمات لوله بازکنی در شهرک اکباتان با هر دو روش میپردازیم.

نحوه رفع گرفتگی لوله با فنر و دستگاه فنرزنی ( میلاد )

ما دو نوع فنر داریم: 1 فنری که از فروشگاه خریداری میشود و فنر دستی نامیده می‌شود که تنها یک نسخه از آن وجود دارد و در باز کردن لوله احتمال 50% از 100% وجود دارد. 2 فنر برقی معمولا در شرکت های لوله بازکنی موجود است و انواع متفاوت آن با سر فنر های مختلف وجود دارد که می‌توان به فنر الماسی، فنر سر کج، فنر 1 تا 50 متری و فنر معمولی اشاره کرد.

مراحل لوله بازکنی با فنر و دستگاه میلاد را در ادامه میبینیم:

 1. در اول کار نوع فنر را برای باز کردن لوله انتخاب میکنیم، این کار با توجه به سختی گرفتگی متغیر است برای مثال اگر رسوب باشد باید فنر فولادی به کار گرفته شود.
 2. بعد دستگاه میلاد را که معمولا از مدل 750 استفاده می‌شود چون این نسخه قوی تر است را آماده می‌کنیم و بعد فنر را از داخل آن رد می‌کنیم.
 3. بعد که فنر را داخل لوله انداختیم سعی می‌شود لوله بازکن آن را از محل گرفتگی رد کند بدین صورت عامل اصلی ازدحام از بین رفته و مسدودی رفع می‌گردد.
 4. نحوه لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا

در جاهایی که فنر برقی مشکل به وجود آمده را نمی‌تواند حل کند یا در مواقعی که کارشناس فنرزنی شهرک اکباتان تشخیص می‌دهد برای انسداد مورد نظر ابزار پمپ هوا بهتر است استفاده شود، قطعا روش دستگاه تراکم هوا را به کار میگیریم تا در کیفیت کار نقشی مهمی ایجاد شود.

گام به گام چاه بازکنی با پمپ کمپرسور هوا:

 1. ابتدا لوله بازکن شهرک اکباتان نسبت به مهارتی که دارد مراحل اولیه کار را که شامل برق زدن کابل دستگاه و وصل کردن شیلنگ پمپ هوا است را انجام می‌دهد.
 2. سرویسکار فنی دهانه شیلنگ را در دهانه لوله مورد نظر می‌گذارد و فشار هوا به سرعت وارد لوله میشود بدین ترتیب بستگی درون لوله باز می‌شود.

در صفحه لوله بازکنی دهکده المپیک در خصوص موثر ترین روش باز کردن انسداد صحبت کردیم.

چرا قیمت لوله بازکنی شهرک اکباتان پشت تلفن معلوم نمیشود؟

هنگام برقراری تماس با لوله بازکنی شهرک اکباتان مشتری پشت تلفن هزینه رفع گرفتگی فاضلاب را می‌پرسد و کارشناس لوله بازکنی می‌فرماید نمی‌توان قیمت را اعلام کرد و باید محل حادثه مورد بررسی سرویسکار قرار بگیرد. این یعنی چه؟

هما ما با برخی از تبلیغات دروغین که مثال های آن نیز چاه بازکنی با 30 هزار و 100 تومان است که در اینترنت با آنها روبه رو می‌شویم، با اینکه اعلام این هزینه ها واقعی نیست ولی اگر راست هم باشد این بهای فنر معمولی است که برای گرفتگی های آسان در نظر گرفته شده است.

در هر حال نمتوان هنگام مکالمه قیمت دقیق را به مشتری اعلام کرد زیرا باید لوله مسدود شده مربوطه که ممکن است توالت، حمام و یا هر زهکشی دیگری باشد را کارشناسان ما بررسی کنند که آیا دلیل انسداد چیست و چه نوع راه حلی مناسب حل مشکل است.

راه حل های خانگی چاه بازکنی منطقه شهرک اکباتان

لوله بازکنی در محدوده شهرک اکباتان
لوله بازکن فوری و ارزان در چند قدمی شهرک اکباتان قرار دارد.

همه مردم مانند یکدیگر نیستند، برخی به وسیله تماس با لوله بازکن شهرک اکباتان و بدون انجام کاری با خیال آسوده مشکل فاضلاب را که تشخیص ترکیدگی، ازدحام و بوی بد است را حل می‌کنند و بعضی دیگر هم از راه ها و ابزار های خانگی و بدون پرداخت هزینه سعی در رفع مشکل می‌کنند.

در مقاله های قبلی به زبان واضح گفته شد که استفاده از روش های خانگی جهت باز کردن لوله کاری اشتباه و بیهوده است اما نه همه ی راه حل ها بلکه روش های مطمعن هنوز کاربرد دارند که بتوانید بسته شدن لوله را از بین ببرید.

در حال حاضر ترکیب جوش شیرین با سرکه، یک کتری آب داغ و فنر دستی از قوی ترین راهکار های موثر خانگی می‌باشند که به سرعت مشکلات عمده فاضلاب را مانند انسداد می‌تواند باز کند. در ادامه به بررسی این روش ها میپردازیم.

باز کردن لوله با سرکه و جوش شیرین

ترکیب ماده جوش شیرین و سرکه یک نوع مخلوط است که به مواد شیمیایی تبدیل می‌شود و هر آنچه که در لوله وجود دارد شامل آشغال، روغن و چربی را به کلی از بین میبرد. این ترکیب فوق‌العاده در لوله بسته شده بریزید و بعد از 40 دقیقه آب گرم هر داخل آن جاری کنید تا لوله پاکسازی شود.

رفع گرفتگی فاضلاب با یک کتری آب داغ

هر نوع انسداد یک میزان و معیاری دارد که ممکن است شدید یا سطحی باشد، اگر گرفتگی لوله هم با اجسام ریز و آسان بود بدون دردسر و ترس یک کتری آب را به شدت گرم کنید و بعد به درون لوله بریزید، مطمئن باشید تمیزسازی فاضلاب انجام میشود و جرم و رسوب زدایی از بین خواهد رفت.

از بین بردن ازدحام مجموع مجرای فاضلاب با فنر

هنگامی که اشیا و جسمی وارد لوله شد باید به وسیله ابزاری آن را از زهکشی خارج کنید تا مشکل حل گردد انجام این کار می‌تواند با فنر دستی صورت بگیرد اما توجه کنید که منظور ما فنر برقی شرکتی نیست بلکه فنر لوله بازکن دستی که از مغازه خریداری میشود است و هزینه کمتری دارد.

نکات مهم درباره شرکت لوله بازکنی اکباتان

قبل و بعد از تماس با متخصصین لوله بازکنی منطقه اکباتان لازم است نکاتی را درباره این مرکز بدانید تا در انجام کار مشکلی به وجود نیاید همچنین در ادامه برخی از ویژگی های این مجموعه را نام می‌بریم تا مطمئن شوید انتخاب شما صحیح است:

 • دستمزد لوله بازکن بعد در پایان کار با توجه به حجم آن اعلام می‌شود.
 • قیمت کار در پشت تلفن طی نخواهد شد و بعد از بررسی قبل از انجام کار به مشتری اظهار میشود.
 • کیفیت کار مهم تر از هزینه برای میلاد لوله اهمیت دارد.
 • 20% تخفیف ویژه ماه محرم به همه مشتریان تعلق می‌گیرد.
 • استفاده از سه نظام به منظور کلاه برداری نیست.
 • تضمین می‌گردد لوله باز شده و گرفتگی به کلی از بین رفته است.

اطلاعات بیشتر را در مقاله لوله بازکنی لوله بازکنی سازمان برنامه بخوانید.

کیفیت مهم ترین عامل در باز کردن چاه

با کیفیت ترین لوله بازکنی
کیفیت در سرویس تکنسین لوله بازکنی منطقه اکباتان اولويت مهمی دارد.

فنر لوله بازکنی همانطور که میدانید بهترین روشی است که برای باز کردن لوله انجام میشود باز کردن لوله با فنر معمولی باید توسط یک لوله بازکن و شرکت معتبر و بزرگ انجام شوددر اکباتان شرکت لوله بازکنی زیاد و بسیار است اما نمیشه به همه آنها اعتماد کرد چون که ممکن است یک شرکت خدمات را بی کیفیت انجام دهد و دیگری با کیفیت

اگر فنرزنی به دست متخصص انجام نشود چه اتفاقی می افتد:

ممکن است موقع انتخاب لوله بازکن شما ندونید و به یک شرکت نامعتبر و بی سابقه زنک بزنید و لوله بازکن درخواست کنید تا مشکلتان را رفع کنید شما حق انتخاب دارید باید بهترین لوله بازکن را انتخاب کنید

فردی که شما درخواست کردید به محل شما میاد و لوله را بدون تلاش و کوشش باز میکند یعنی لوله را طوری باز میکند که گرفتگی لوله به صورت کامل رفع نشود بعد از باز کردن لوله هزینه را از شما دریافت میکند

لوله شما ممکن است در عرض 2 هفته دوباره بگیرد و شما مجبور باشید دوباره به همان لوله بازکنی که زنگ زده بودید تماس بگیرددوباره همان لوله بازکن ادعا میکند که شما داخل لوله آشغال انداختید و دوباره به لوله فنر میزند و دوباره از شما هزینه دریافت میکند.

تخلیه چاه در شهرک اکباتان

از خدمات دیگری که میتوانید از شرکت میلاد لوله درخواست کنید تخلیه کردن چاه فاضلاب ساختمان میباشد، این سرویس با ماشین های ساکشن و قوی انجام میشود و هزینه پایانی در کار با توجه به تعداد خالی کردن چاه با ماشین بستگی دارد.

خالی کردن چاه با ماشین 6 هزار لیتری

خاور های 6000 لیتر در حال حاضر کوچک ترین ماشین هستند که در سرویس ته سازی چاه استفاده می‌شود، در خانه های ویلایی که حجم چاه معمولی و کم است این تانکر مناسب است تا برای کار استفاده گردد.

ته سازی چاه با تانکر های 12 هزار لیتری :

در ساختمان ها و منازل مسکونی که تعداد طبقات زیاد است چاه فاضلاب با طول متر زیاد و اندازه بسیاری حفر میشود که برای همه اعضا و واحد کافی باشد برای همین در تخلیه این مواقع از ماشین بزرگ 12 هزار استفاده می‌کنیم.

جمع بندی نهایی

اگر همین الان آب بالا زده و لجن در خانه شما جاری شده است وحشت نکنید و با آرامش کامل با موسسه لوله بازکنی شهرک اکباتان تماس بگیرید تا متخصص چاه بازکنی برای بررسی کار به محل شما اعزام شود. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات پرتکرار از چاه بازکنی در شهرک اکباتان

آیا هنگام لوله بازکنی شهرک اکباتان در محل گرفتگی کثیفی پاشیده میشود؟

خیر به سبب استفاده از دستگاه های ژنراتور و میلاد با مدل های جدید و فنرزنی فاضلاب میزان ایجاد پاشیدگی در محل به کمترین حد می‌رسد پس از این بایت نگرانی نداشته باشید.

نرخ قیمت فنرزنی در شهرک اکباتان در سال 1402 چقدر است؟

تعرفه قیمت های اتحادیه لوله بازکنی شهرک اکباتان با فنر برقی در سال جاری 220 هزار تومان است، در ادامه اگر شدت گرفتگی زیاد یا کم باشد ممکن است هزینه افزایش یا کاهش پیدا کند.

ساعات کاری شرکت میلاد لوله؟

میلاد لوله خدمات چاه بازکنی را در بازه زمانی مشخصی ارائه نمی‌دهد بلکه به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته آنلاین و شبانه روزی فعالیت میکند.

15 پاسخ
 1. حسن
  حسن گفته:

  من از کارشون راضی هستم و به همشهریان عزیز پیشنهاد میدهم در صورت گرفتگی لوله با این شرکت تماس بگیرند خیلی تمیز و منصف کارشون

  پاسخ
 2. باقری
  باقری گفته:

  سلام، آقای نوروزی ممنون که دوباره زحمت کشیدید و اومدید لوله منزل ما رو باز کردید بسیار ممنون.

  با تشکر.

  پاسخ
 3. باقری
  باقری گفته:

  سلام و درود لوله بازکنی اکباتان، چند ماه پیش اومدین و لوله فاضلاب ما رو باز کردید خواستم بگم دوباره گرفته و مسدود شده.

  زحمت میکشید بیاید و بازش کنید ممنون.

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام دوست عزیز، به احتمال زیاد داخل لوله چیزی انداخته اید که موجب گرفتگی لوله شده است و با رفع شود.

   مشکلی نداره تماس بگیرید در کمترین زمان به محل رسیده و مشکل را برطرف میکنیم.

   09909375977

   پاسخ

تعقیب

 1. […] خدمات مشابه می‌توان به لوله بازکنی شهرک اکباتان اشاره […]

 2. […] لوله بازکنی شهرک اکباتان را پیشنهاد میکنیم مطالعه […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *