لوله بازکنی شهرک آپادانا

لوله بازکنی شهرک آپادانا
4.5/5 - (2 امتیاز)

لوله بازکنی شهرک آپادانا تهران ( برترین مرکز رفع انسداد فاضلاب ) آماده است تا خدمات رفع گرفتگی زهکشی های فاضلاب، خالی کردن چاه توالت، دفع بوی بد فاضلاب و خارج کردن اشیا را شبانه روزی بدون تردید فوری برای شما دوست عزیز انجام دهد.

محله یا شهرک ( آپادانا ) در محدوده غرب تهران دارای 6 فاز واقع شده و در منطقه 5 استان تهران قرار دارد و یک خیابان اصلی دارد، این منطقه به طور کلی تحت نظر و پوشش نیرو های مجموعه لوله بازکنی تهران میباشد.

شما دوست عزیز قطعا هدف شما از مراجعه به این سایت انتخاب بهترین مرکز لوله بازکنی میباشد! درست آماده اید. خدمات رفع مسدودی را با کیفیت و مناسب ترین قیمت با لوله بازکن شهرک آپادانا مراجعه کنید.
از دکمه زیر جهت تماس با لوله بازکن های حرفه ای شرکت استفاده کنید.

لوله بازکن شهرک آپادانا
پوشش کامل منطقه شهرک آپادانا با نیرو های متخصص لوله بازکنی.

مزیت های انتخاب میلاد لوله بازکنی در شهرک آپادانا

تا به اکنون انسداد در لوله ها به طور قابل توجهی اتفاق افتاده است و این امری طبیعی است زیرا به دلیل استفاده مکرر از آنها میباشد، با این وجود ممکن است حتی این لحظه نیز شما این مورد را الان تجربه کنید، با این وجود در اولین قدم شما باید از معتبر ترین شرکت خدمات باز کردن خط فاضلاب را دریافت کنید، پیشنهاد ما میلاد لوله است زیرا به دلیل مزیت های زیر:

 • امکان ارسال لوله بازکن در شهرک آپادانا در هر لحظه بلافاصله
 • وجود تعداد زیادی نیرو در این محدوده و رسیدگی به همه مواقع گرفتگی
 • دفع انسداد راه های فاضلاب با کمترین حد قیمت ولی تضمینی
 • مراجعه متخصصین لوله بازکنی به محل 10 دقیقه ای
 • دریافت هزینه از مشتری تنها به شرط باز شدن لوله
 • فعالیت چاه بازکنی همه روزه و بدون تعطیل
 • اطمینان کامل به باز کردن هر نوع انسداد رسوب زایی و سیمانی
 • توصیه های عالی و کاربردی پیشگیری از بسته شدن همواره لوله

با وجود همه دلایلی که بالا مشاهده می‌کنید دیگر سببی جهت انتخاب این مرکز ندارد و اطمینان می‌دهیم رضایت و اعتماد مشتری در اولویت اول خدمات ما و سرویسکاران دارد. اطلاعات بیشتر در جدول زیر:

✅️ تعریف کوتاه خدماتلوله بازکنی در شهرک آپادانا تهران
✅️ روش لوله بازکنیفنر برقی و دستگاه موشکی، پمپ فشار هوا
✅️ تعداد لوله بازکن در منطقه7 نفر تخصصی و با تجربه
✅️ قیمت لوله بازکنی155 هزار تومان قیمت فنر معمولی لوله بازکنی
✅️ تضمین لوله بازکنیتحویل لوله 100% باز شده با گارانتی
✅️ نحوه ارتباط با چاه بازکنتماس با تلفن 09909375977

اعزام کارشناس لوله بازکن شهرک آپادانا جهت بررسی محل

در اولین قدم بعد از ارجاع تماس مشتری به شرکت، کارشناس لوله بازکنی در شهرک آپادانا به منزل مشتری جهت بررسی مشکل اعزام میشود، با تجربه و مهارتی که در طول سال ها کسب کرده ایم اقدام به بررسی دقیق مشکل جهت اطلاع از عوامل گرفتگی و به دست آوردن اطلاعات کافی میکنیم.

سرویسکاران چاه بازکنی این مرکز مجهز به دستگاه های ویژه و دقیق برای بررسی علت گرفتگی دارا می‌باشند و علاوه بر این نیرو های فردی شرکت با دیدن محل گرفتگی فورا علل مشکل را تشخیص خواهند داد.

جهت اطلاع رسانی به مشتریان عزیز و پاسخ به سوال بسیاری از شما، سرعت کارکنان میلاد لوله به قدری بالاست که در عرض 10 دقیقه به محض تماس شما خود را به محل مشتری می‌رسانند.

مرتبط: لوله بازکنی شهرک اکباتان

سبب گرفتگی زهکشی فاضلاب

اولین موردی که به سرعت انجام کار باز کردن لوله و کیفیت کار کمک می‌کند تشخیص نوع انسداد و علت اصلی آن میباشد. چرا؟ به محض فهمیدن دلیل گرفتگی فاضلاب می‌توان با یک روش سنتی و طبیعی بدون آسیب رساندن به لوله اقدام به رفع همیشگی گرفتگی لوله و یکباره کرد. در ادامه با علل هایی که موجب بسته شدن لوله میشود و اشاره شده است توجه کنید:

 • دستمال مرطوب در توالت
 • کیسه زباله آشپزخانه، حمام و غیره
 • اشیاء خارجی ساختمان و منزل
 • فرو رفتن اتفاقی صابون و مو در کفشور حمام
 • چربی غذا و روغن سرخ کردنی سینک ظرفشویی
 • ورود زباله ها و تجمعات و آشغال با آب باران داخل کفشور حیاط، پارکنیگ، پشت بام و تراس

هر یک از منابع بالا با ورود به داخل لوله در نتیجه قطعا سبب اصلی انسداد لوله خواهد بود، اگر به طور واضح تر عرض شود هر جسمی و اجسامی غیر از آب را نباید به لوله های فاضلاب عبور دهید.

راه های لوله بازکنی فاضلاب در شهرک آپادانا

فنر لوله بازکنی شهرک آپادانا و دستگاه
میلاد لوله پیوسته از فنر لوله بازکنی و دستگاه های ویژه برای باز کردن گرفتگی استفاده می‌کند.

راه ها و اقدامات زیادی به منظور رفع گرفتگی وجود دارد که ممکن است توسط هر فردی مورد استفاده قرار بگیرد ولی مهم است که توسط چه کسی انجام و اجرا شود، روش های لوله بازکنی شهرک آپادانا به دو دسته تقسیم می‌شود که در زیر به شرح آنها پرداخته ایم:

روش های خانگی لوله بازکنی فاضلاب: روش هایی که توسط خود افراد یا مشتری رایگان و بدون هزینه به منظور حل گرفتگی لوله با روش های متعدد و خاص مانند سرکه، نوشابه، نمک، اسید سولفوریک، وسایل خارجی اعم از تلمبه و فنر دستی انجام میشود.

شیوه شرکت های لوله بازکنی: روش هایی که تنها به دست متخصصین لوله بازکنی و افراد ماهر که از سوی مجموعه شرکت های مختلف اعزام میشود می‌تواند انجام شود برای مثال روش فنر برقی و دستگاه موشکی و اوراخچه ای، پمپ فشار هوا و دریل.

برترین شیوه چاه بازکنی سال 1402 در شهرک آپادانا

از بین تمام روش هایی که در خانگی و شرکتی وجود دارد باید بدون حاشیه بگوییم فنر و دستگاه موشکی بهترین و کاملترین روشی است که مناسب برای باز کردن هر نوع انسداد سخت و سطحی میباشد، زیرا به دلیل مزیت های بی شماری که دارا است از میان سایر راه حل ها پیشی می‌گیرد.

چاه بازکنی شهرک آپادانا در انواع جاها همواره و به طور مرتب از روشی که گفته شد بهره میبرد و تا به الان کم پیش آمده است که گرفتگی خط فاضلاب رفع نشود و خدمات با موفقیت انجام میشود.

در استفاده از روش های خانگی نیز باید دقت کنید آسیب به نقاط لوله وارد نکنید، برای مثال اسید سولفوریک را به کار نبرید چون شیمیایی و بسیار خطرناک تر از روش ها عمل می‌کند و به جای آن از راه حل های مطمئن مانند کتری آب جوش استفاده کنید.

نحوه اجرای روش فنر و دستگاه لوله بازکنی

دستگاه و فنر لوله بازکنی روشی است که به مهارت خاصی نیاز دارد، کیفیت کار و نتیجه کار بستگی به استفاده کننده آن دارد یعنی حتما باید به دست فرد متخصص که سابقه فنرزنی داشته باشد انجام شود. در این روش لوله بازکن به طور خلاصه مراحل زیر را اجرا میکند:

 1. انتخاب طول و نوع فنر لوله بازکنی با توجه به طول لوله و شدت گرفتگی.
 2. دست به کار شدن برای رفع گرفتگی لوله با استفاده از فنر داخل لوله.
 3. سعی برای از بین بردن کامل عامل انسداد لوله به وسیله فنر.
 4. پایان مراحل تحویل لوله 100% باز شده با نابودی ریشه گرفتگی.

در انجام تک تک مراحل باید سرویسکار تمام تلاش خود را نماید تا مشکل بدون اینکه به دیگر نقاط فاضلاب آسیب وارد شود، حل شود، این مورد را با اطمینان کامل می‌گوییم لوله بازکنی شهرک آپادانا در تهران کامل و اساسی از ریشه حل می‌گردد.

احتمال افزایش قیمت لوله بازکنی شهرک آپادانا
احتمال دارد هزینه ای که قبل از انجام کار به مشتری ارجاع داده شده است بر اثر عواملی مانند تعویض روش تغییر کند.

تکثیر قیمت هنگام لوله بازکنی با فنر

در بعضی مواقع بوده است که قیمت لوله بازکنی مقداری افزایش پیدا کند، ولی متأسفانه برخی از افراد این را کلاه برداری رواج می‌دهند. در مواقعی که ممکن است هزینه بیشتر شود در زیر ذکر شده است:

 • درخواست ارسال دستگاه یا ابزار دیگر چاه بازکنی از شرکت به محل
 • استفاده از نوع فنر لوله بازکنی یعنی فنر الماس یا فولاد
 • کنده کاری و تعویض لوله
 • افزایش طول مدت زمان باز کردن لوله

موارد بالا اگر در شرایط خاص قرار بگیرد ممکن است تأثیری بر هزینه رفع انسداد داشته باشد بدین ترتیب جهت اطلاع دقیق از قیمت باز کردن لوله با پشتیبانی تماس بگیرید تا هزینه حداقل تا حداکثر را دریافت کنید.

باز کردن زهکشی ساختمان با پمپ فشار هوا در مواقع لزوم

پمپ هوا روش جایگزین فنر میباشد، در جاهایی که خدمات فنرزنی در شهرک آپادانا به نتیجه نرسد، راه حل بعدی که عرض شد امتحان میکنیم. لوله بازکنی با پمپ هوا طبق مراحل زیر با متخصص لوله بازکن انجام میشود:

 1. ابتدا لوله بازکن شیلنگ پمپ را داخل لوله فرو میبرد و محکم تا پایان کار همچنان نگه می‌دارد.
 2. بعد به محض زدن دکمه روی دستگاه هوا لا تراکم بالا وارد لوله میشود و هر چه را که سر راه لوله باشد با تندی به بیرون می‌راند.
 3. بدین صورت با خارج شدن شئ مسدود کننده از داخل لوله، راه فاضلاب نیز قطعا باز می‌شود.

قدرت و کارایی این روش بسیار بالاست به قدری که حتی در بعضی مکان ها بهتر از فنر برقی عمل می‌کند. این روش معمولا مناسب لوله های بزرگ و حجیم است که فشار هوا کامل لوله را می‌گیرد.

مرتبط: لوله بازکنی شهرک آزادی

نکات مهم در لوله بازکنی شبانه روزی شهرک آپادانا

چند نکته بسیار مهم وجود دارد که باید هر فردی قبل از تماس با متخصص لوله بازکنی شهرک آپادانا بداند در غیر این صورت احتمال اینکه بعدا مشکل کلاه برداری و غیره به وجود آید است، این نکات را در فهرست زیر میتوانید ببینید:

 • قبل از تماس با هر مرکز چاه بازکنی به سابقه فعالیت آن شرکت توجه کنید!
 • بعد از پایان کار از لوله بازکن فاکتور به همراه ضمانت نامه تحویل بگیرید.
 • سعی کنید از بین تعداد بی شمار لوله بازکنی، ارزانترین و البته با کیفیت ترین گزینه را انتخاب کنید!
 • در صورت کلاه برداری از شما می‌توانید از طریق اتحادیه پیگیر این قضیه شوید.
 • قول لوله بازکنی 30 هزار تومنی را نخورید!
 • باز شدن 100% لوله را حداقل به مدت 6 ماه تضمین بگیرید تا در آینده به مشکل نخورید.

مهم ترین نکات مربوط به خدمات لوله بازکنی را در بالا بیان کردیم، با رعایت موارد بالا مطمئن باشید بعدا برایتان مشکلی از هر نظر پیش نخواهد آمد.

جوش شیرین و سرکه بهترین روش لوله بازکنی خانگی
بهتر است به اطلاع برسانیم در حال حاضر بهترین روش خانگی چاه بازکنی، جوش شیرین و سرکه سفید است.

رفع گرفتگی لوله ساختمان با جوش شیرین و سرکه

به عنوان یکی از بهترین روش های لوله بازکنی خانگی، جوش شیرین با سرکه سفید راه حلی قابل اعتماد با کارایی بالا است که می‌تواند در بیشتر مواقع برای باز کردن گرفتگی توالت و یا هر یک از لوله ها به ما کمک کند! مراحل دفع انسداد لوله با سرکه و جوش شیرین:

 1. در ابتدا یک کتری آب جوش آماده کنید.
 2. بعد از هر دو ماده نصف لیوان را با یکدیگر ترکیب کنید و داخل لوله بریزید.
 3. مدتی صبر کنید تا شوینده تمیز کننده کامل در لوله مسلط بر گرفتگی ها شود.
 4. در مرحله چهارم به آرامی آب جوش را با کتری درون لوله بریزید.

اجرای مراحل بالا را با دقت بیشتری برای رفع انسداد لوله انجام دهید، در بیشتر مواقع بهترین راه حل ممکن میباشد و کاملا رایگان میباشد و نیازی به خرج هزینه ندارد.

فعالیت فنرزن در روز های تعطیل و عید شبانه روزی

از مهم ترین معایب انسداد فاضلاب می‌توان به بروز آن در تعطیلات عید و یا ایام تعطیل اشاره کرد، فرض کنید فاضلاب توالت فرنگی شما در ساعت 12 شب مسدود شده است، در این موقع قطعا نمی‌توان انجام خدمات لوله بازکنی را به فردا سپرد زیرا خرابی به وجود می آید پس چه کار کنیم؟

مجموعه میلاد لوله برای درک این مسئله و حل آن فعالیت شعبه های خود را در سراسر تهران همانند لوله باز کنی شهرک آپادانا به کار شبانه روزی و بدون تعطیلی تغییر داد، و این مشکل جدی برای مشتریان برای همیشه بسته شد.

از این پس هر موقع از شبانه روز گرفتگی را در لوله های فاضلاب اعم از سرویس بهداشتی، کف آشپزخانه، کف حمام، کفشور حیاط و پارکینگ مشاهده کردید بدون معطلی با اطمینان کامل و خیال راحت با شماره موجود در این سایت تماس بگیرید.

مجموعه خدمات میلاد لوله

منظور از چاه بازکنی انجام کلیه خدماتی که مربوط می‌شود به خط های فاضلاب است، علاوه بر باز کردن گرفتگی های متعدد در ساختمان کار هایی از قبیل زیر انجام میشود:

 • تخلیه چاه شهرک آپادانا
 • دفع بوی نامطبوع خط فاضلاب
 • بیرون آوردن اشیا خارجی ارزش دار از لوله

بدین ترتیب برای درخواست انجام هر یک از خدمات نیاز به کار خاصی نیست و تنها کافی است با پشتیبانی تماس بگیرید.

شماره تماس لوله بازکن شهرک آپادانا

برای تماس با لوله بازکن های حرفه ای این مجموعه جهت هماهنگی برای حل مشکل گرفتگی با شماره 09909375977 تماس بگیرید، بهترین نیرو های فنی در این شرکت به منزل شما برای ارائه خدمات اعزام می‌شوند.

نمونه سوالات مشتریان از چاه بازکن شهرک آپادانا

دلیل برتر بودن لوله بازکنی شهرک آپادانا نسبت به سایر رقبا چیست؟

زیرا، هدف مهم و اصلی میلاد لوله رفع مشکل مشتری با دفع گرفتگی های فاضلاب با رضایت کامل آنها میباشد. این مجموعه بهتر است چون به دلیل: تضمین خدمات، گارانتی 7 ماه پشتیبانی، برترین کیفیت، پایین ترین قیمت، سریع و فوری.

آیا روش فنر برقی با دستگاه لوله بازکنی بهتر است برای چاه بازکنی یا پمپ تراکم هوا؟

هر یک از این راه حل ها برای مواقع خاص کاربرد دارد، در لوله های بزرگ و پر حجم بهتر است پمپ فشار هوا را به کار بگیریم و در بقیه جاها فنر و دستگاه موشکی.

چاه بازکن های شهرک آپادانا در عید نوروز سال 1402 تعطیل هستند؟

خیر به هیچ وجه، هر سال طبق مقررات، سرویسکار های حرفه ای ما فعالیت ارائه خدمات دفع انسداد را انجام می‌دهند.

2 پاسخ

تعقیب

 1. […] می‌توانید شعبه لوله بازکنی شهرک آپادانا اقدام به درخواست سرویسکار […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *