لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شمال تهران

فهرست محتویات صفحه

لطفا به این مطلب امتیاز دهید

لوله بازکنی شمال تهران به مجموعه فرایند رفع عامل انسداد خط فاضلاب به منظور باز شدن راه لوله جهت عبور آب گفته میشود، که با روش های متفاوت و ابزار های مختلف مانند فنر، دستگاه و روش های خانگی می‌تواند انجام بگیرد.

برای درخواست خدمات لوله بازکنی در شمال تهران کافی است عبارت ” میلاد لوله ” را در موتور جستجوی گوگل جستجو کنید و از این طریق با شماره پشتیبانی این سایت تماس بگیرید.

چاه بازکن های فنی و شبانه روزی شرکت miladloole.com بسیار آماده منتظر تماس شما می‌باشند، به محض گرفتن آدرس شما بدون معطلی خدمات را انجام شده و برای اعتماد به این مجموعه با گارانتی و تضمین به شما تحویل داده میشود. اطلاعات کامل این خدمات را در جدول زیر میتوانید دریافت کنید.

✅️ روش انجام کاردستگاه ژنراتور با فنر برقی
✅️ قیمت چاه بازکنی170 هزار تومان
✅️ تضمین لوله بازکنیتحویل لوله کامل باز شده
✅️ مقدار کثیف کاریکمترین اندازه خرابکاری

شماره لوله بازکنی شمال تهران

قطعا برایتان پیش آمده است توالت فرنگی ایرانی، سینک یا حیاط خود را در حال بالا آمدن آب از لوله ببینید، این نشانه گرفتگی لوله است. اگر هم ندیده اید الان مشاهده می‌کنید این مشکل را که به این وب‌سایت مراجعه کرده اید و در حال حاظر به دنبال شماره لوله بازکنی مطمئن و تضمین دار میگردید درست است؟

بسیار خوب، نزدیک ترین چاه بازکن فاضلاب دقیقا در نزدیکی شماست و آماده است تا مشکل مشتری را هر چه قدر که سخت و دشوار باشد نیم ساعته حل کند، تلفن همراه مستقیم سرویسکار در دسترس شما در زیر موجود میباشد.

شماره لوله بازکن شمال تهران: 09909375977

لوله بازکنی حومه شمال تهران

لوله بازکنی در سراسر شمال تهران
خدمات رفع گرفتگی انسداد زهکشی در تمام محدوده شمال تهران سریع و فوری انجام میشود.

لوله بازکنی در محدوده شمال تهران تحت نظر میلاد لوله و پوشش کامل منطقه با سرویسکاران فنی شرکت و انجام فوری کار انجام می‌گردد. محلات تحت پوشش این مجموعه شمال میشود به:

تجریش، ونک، درکه، ظفر، اوین، الهیه، جردن، دزاشیب، داودیه، کامرانیه، فرمانیه، محمودیه، آجودانیه، زعفرانیه، اقدسیه، سوهانک، مبارک آباد، مینی سیتی، لویزان، ازگل، زرگنده، جماران، لویزان، قلهک، دروس، ولنجک، سعادت آباد، دزاشیب، چیذر، خیابان آفریقا، خیابان فرشته.

هر مناطقی که در لیست بالا مشاهده می‌کنید، دارای شعبه لوله بازکنی فعال 24 ساعته میباشند. بنابراین بدون اینکه اندکی نگران باشید از برترین خدمات دنیا بهره مند خواهید شد.

نکات مهم در انتخاب لوله بازکن شمال تهران

یکی از مهم ترین مواقعی که باید در آن هوشیار و با دقت کاری را انجام دهید، زمانی است که می‌خواهید برای انتخاب لوله بازکن به منزل خود برای مثال لوله بازکنی نیاوران اقدام نمایید، در این گونه مواقع حتما به نکات زیر توجه ویژه ای کنید:

 • لوله بازکن دارای گواهی عدم سوء پیشه باشد
 • تخصص و کاردانی فرد مورد نظر به اندازه کافی باشد
 • شرکت مناسب و معتبری را به عنوان رفع مشکل خود برگزینید
 • از اعتبار و اعتماد به موسسه مطبوع نظر اطمینان حاصل کنید

نکته های بالا را جهت انتخاب برتر عرض کردیم زیرا در این روز ها همواره شاهد کلاه برداری های به شدت زیاد از مشتری تحت لوله بازکن ها دریافت می‌کنیم. با توجه به مواردی که عرض شد بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

شبانه روزی و بدون تعطیلی لوله بازکنی در شمال تهران 1402

مجموعه میلاد لوله یکی از برترین مؤسسه خدماتی است که سرویس لوله بازکنی شمال تهران را همواره و بدون یک روز تعطیل حتی در عید نوروز امسال و ایام تعطیل همچنان در حال ارائه دادن است.

به دلایل بسیار مهمی عرضه خدمات رفع گرفتگی فاضلاب که در سال های قبل از ساعت 8 صبح تا 10 شب انجام می شد، حالا این فعالیت به 24 ساعته و تمام روزه تبدیل شده است. زیرا انسداد زهکشی از میان مشکلاتی است که ممکن است هر ساعتی را به عنوان بروز خود اختصاص دهد.

با اینکه احتمال موقوع بسته شدن مجرای فاضلاب در ساعات غیر کاری اعم از 1 یا 2 وجود دارد، اگر این اتفاق افتاد بدون اینکه نگران حل مشکل در این زمان باشید با پشتیبانی ما تماس بگیرید و از خدمت رسانی این وب‌سایت در طول شبانه روز فوری بهره مند شوید.

حداقل بهم خوردگی هنگام چاه بازکنی منطقه شمال تهران

لوله بازکنی با فنر و دستگاه در شمال تهران
چاه بازکنی با فنر فولادی به وسیله دستگاه بدون ایجاد کثیفی در محل صورت می‌گیرد.

یکی از سوالات پر تکرار مشتریان چاه بازکنی شمال تهران، میزان کثیف کاری در محل گرفتگی میباشد؟ با اطمینان کامل می‌توان گفت کمترین حد خرابکاری در محل صورت خواهد گرفت و بعد از انجام کار محدوده را شستشو داده و تمیز تحویل خواهیم داد.

در گذشته که از دستگاه ها و ابزار های قدیمی برای باز کردن لوله استفاده می‌شد تا حدودی کیفیت کار مناسب نبود و مواردی از جمله کثیفی و صدای کار زیاد بود، اما با اختراع دستگاه ژنراتور برقی به این مسائل پایان داده شد.

میلاد لوله در همه مواقع برای نمونه لوله بازکنی ولنجک از فنر فولادی با دستگاه موشکی یا چهارپایه بهره میبرد، قدرت و توانایی این ابزار بسا زیاد است که مشکلاتی از قبیل: کیفیت کار، مقدار سر صدا، کثیفی و سرعت انجام کار را تا حدی بسیاری به بهترین شکل می‌رساند.

نمونه ای فیلم لوله بازکنی بدون ایجاد کثیف کاری را در ویدئو زیر تماشا کنید.

چرا لوله های فاضلاب مسدود میشوند؟

دلایلی که می‌توان برای علت اصلی بسته شدن راه فاضلاب مد نظر قرار داد زیاد است زیرا هر مواقع خط لوله با علل های متفاوتی دچار گرفتگی میشوند، با این وجود ما شما را با دلایل مختلف انسداد آشنا می سازیم:

 • روغن، چربی و مایعات غدایی در نتیجه پخت و پز وارد سینک میشوند
 • ریشه های درختان از عوامل مهم گرفتگی لوله هستند
 • عبور مو های خانم و آقایان در حمام
 • تجمع و ریختن قهوه داخل لوله سینک طرفشویی
 • دستمالِ کاغذی و مرطوب
 • نایلون و کسیه زباله ها را در لوله نندازید
 • مشکلات در لوله کشی
 • ته مانده یا ته نشین رسوب زدایی
 • اجسام مختلف مانند سنگ، پارچه و لباس، آلت بازی و …

در اینجا ما مهم ترین مواردی که باعث و بانی گرفتگی فاضلاب هستند را برایتان آورده ایم، چناچه می‌خواهید از گرفته پیوسته خطوط لوله ها خلاص شوید باید موارد بالا را از نزدیک شدن به لوله دور کنید و اجازه عبور هر چیزی را به ورودی فاضلاب ندهید.

مقابله با انسداد پیوسته خطوط فاضلاب

آیا شما نیز از میان کسانی هستید که همواره با گرفتگی یکی از خط های فاضلاب ساختمان یا منزل خود برخورد می‌کنید، با این اوضاع چاره چیست؟ بهترین راه مبارزه با مسدودی های لوله این است کار های زیر را انجام دهید:

 • نگذارید کف صابون و مو هایتان داخل حمام وارد کفشور شده و عبور کند.
 • گریس و چربی غذا را داخل لوله نریزید اگر ممکن است سریع لوله مسدود نگردد ولی در قسمت های پایین لوله گیر خواهد کرد.
 • اگر کنار لوله ها زباله دان دارید اشیا و وسایل اضافی را به جای لوله در آن بریزید.
 • از هر 2 ماه با یک نیم فنجان جوش شیرین یا سرکه و یا یک کتری آب جوش لوله های خود را تمیز کنید. ( بسیار کمک کننده )

با رعایت موارد بالا اطمینان کامل می‌دهیم هرگز پیوسته شاهد بالا زدن آب از لوله های منزل خود نخواهید شد و مجبور نیستید هر ماه هزینه های زیادی بابت لوله بازکنی به شرکت های چاه بازکنی پرداخت کنید.

کدام روش برای لوله بازکنی شمال تهران مناسب است؟

رفع گرفتگی فاضلاب
خدمات باز کردن لوله را تضمینی و فوری از ما دریافت نمایید.

در حین بسته بودن هر کدام از لوله های فاضلاب قطعا میدانید فقط دو راه پیش رو دارید تا اقدام به حل سریع مشکل نمایید. 1- روش اول سایر راه حل های خانگی را شامل می‌شود 2- شیوه دوم ارتباط با نزدیک ترین لوله بازکن در شمال تهران. حال کدام روش بهتر است؟

راه حل های خانگی مناسب است زیرا بدون هیچ هزینه ای قابل اجرا است ولی همیشه نمیتوان روی این روش ها حساب باز کرد چون انسداد هایی از قبیل رسوب و سیمان با این راه ها قابل رفع نیستند و تنها زمانی به کار می آیند که مشکل سطحی باشد. پس چه کار کنیم؟

طبق نظر و پیشنهاد ما دریافت خدمات لوله بازکنی شمال تهران از یک شرکت معتبر و ارزانتر در حوزه لوله بازکنی بسیار عاقلانه تر است، زیرا مشکلتان با هزینه کمتر و البته با کیفیت مناسب حل می‌گردد، از این رو ما میلاد لوله را مناسب انجام این خدمات می‌بینیم؛ در ادامه دلیل این انتخاب را شرح می‌دهیم.

مقاله مرتبط: لوله بازکنی سعادت آباد

چرا میلاد لوله را به عنوان رفع گرفتگی لوله انتخاب کنیم؟

تماس با میلاد لوله برای لوله بازکنی راهی عالی برای حل مشکلات خدماتی اعم از پر شدن چاه و گرفتگی توالت و دیگر فضولات میباشد. زیرا خدماتی با ضمانت، کیفیت، قابل اطمینان و فوری برایتان صورت می‌گیرد. حال با خواندن موارد زیر به برتری این مجموعه پی می‌برید:

 • دارای شعبه های فعال و شبانه روزی در سر تا سر تهران بزرگ
 • ارائه خدمات لوله بازکنی در همه روز ها به ویژه عید نوروز، ماه محرم و روز های تعطیل
 • اقدام سریع و فوری در انجام خدمات در کمتر از 30 دقیقه
 • عرضه فاکتور نامه کتبی رسمی همراه تضمین و گارانتی کار
 • دریافت پایین ترین نرخ قیمت اتحادیه از مشتری + تخفیف 25 درصدی
 • برخورد محترمانه و منصفانه با مشتری

از مهم ترین خدمات این مجموعه می‌توان به لوله بازکنی در شمال تهران اشاره کرد که با تکنسین های خبره و کار درست با روش فنر و زیر نرخ قیمت رقبا انجام میشود.

لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور برقی و فنر الماسی چگونه انجام میشود؟

همانطور که قبلا نیز گفته شده است، سرویسکاران میلاد لوله بازکنی در همه مواقع از دستگاه و فنر برای رفع انسداد لوله استفاده می‌کند، این روش از آنهایی است که باید حتما به دست متخصص چاه بازکنی انجام شود تا با موفقیت به پایان برسد. با این حال می‌خواهیم چگونگی باز کردن لوله با فنر و این دستگاه را توضیح دهیم و مرحله به مرحله شرح دهیم:

 1. در آغاز کار فنر را به دستگاه متصل و سر فنر را تا میزان کار کچ می‌کنیم تا در رفع مشکل به ما کمک کند.
 2. و بعد فنر را به داخل لوله فرو می‌بریم و با دکمه دستگاه آن را به حالت چرخیدن تبدیل میکنیم.
 3. در حین چرخیدن فنر همچنان آن را به داخل هل می‌دهیم تا به نقطه گرفتگی برسیم.
 4. در همین هنگام بعد از رسیدن به محل انسداد، دور چرخش فنر را بیشتر کرده و سعی می‌کنیم تمامی اجزای مواد داخل لوله را به کلی نابود کنیم.

با از بین بردن عامل گرفتگی، انسداد نیز رفع میشود. بعد از انجام کار با یک سطل بزرگ پر از حجم آب داخل لوله ریخته می‌شود تا از باز شدن تکمیل لوله مطمئن شویم و بعد کار را شسته شده و تضمینی تحویل می‌دهیم.

اسید لوله بازکنی چرا برای لوله بازکنی زیان آور است؟

اسید لوله بازکنی شمال تهران
اسید یکی از روش های خطرناک دفع مسدودی فاضلاب میباشد.

تعدادی از اشخاص هنگام مشاهده گرفتگی در برخی از لوله های فاضلاب اسید را به عنوان روشی معتبر برای لوله بازکنی میبیند و همانطور که آسان و سریع است آن را داخل فاضلاب می‌ریزند، باید ذکر شود اسید سولفوریک که دارای هیدروکلریک است بسیار خطرناک تر از چیزی است که شما فکر می‌کنید چرا:

 • باعث بروز مشکلاتی در سیستم لوله کشی میشود و آن را به طور کلی از بین میبرد.
 • برای سلامتی انسان خطرناک است و نباید بدون دستکش و ماسک به آن نزدیک شوید.
 • دارای گاز های سمی است که در تنفس آن را احساس می‌کنید.
 • چسب های لوله کشی را نابود می‌کند.
 • موجب نشتی لوله میشود.
 • تضمینی برای باز کردن لوله نیست!

با توجه به موارد بالا، با این وجود به هیچ وجه از این راه حل برای خط های فاضلاب استفاده نکنید و به جای آن از روش های جایگزین مانند تلمبه، آب جوش و فنر بهره بگیرید تا در آینده به مشکل نخورید.

تعرفه قیمت لوله بازکنی شمال تهران چقدر است؟

شرکت میلاد لوله بر اثر چند معیار مهم قیمت لوله بازکنی شمال تهران را بعد از انجام کار تعیین می‌کند و در نتیجه کار تخفیف 25% از هزینه کار کسر میشود. معیار های تعیین قیمت عبارت اند از:

 • متراژ فنر لوله بازکنی
 • هماهنگی ارسال دستگاه دیگر از شرکت به منزل مشتری برای باز کردن لوله
 • نوع و جنس اشیا درون لوله
 • مصالح سخت مانند سیمان
 • رسوب زدگی لوله
 • فنرزنی از خروجی های مختلف ساختمان
 • طرز رفع گرفتگی لوله

با توجه به اینکه قیمت چاه بازکنی در شرکت های مختلف فنرزنی متفاوت ارائه می‌شود، miladloole ارزانترین مرکز لوله بازکنی میباشد. با ما تماس بگیرید و از تخفیفات ویژه عید و روز های خاص بهره مند گردید.

سایر خدمات مرکز لوله بازکنی شمال تهران

علاوه بر خدمات رفع گرفتگی سرویس بهداشتی، سینک آشپزخانه، دوش و حمام و … دیگر کار های خدماتی که مربوط به فاضلاب خواهد شد تحت نظر میلاد لوله ارائه می‌گردد که میتوانید لیست کاملی از آن را در زیر ببینید:

 • تخلیه چاه شمال تهران
 • حفاری چاه در شمال تهران
 • رفع بوی انسداد فاضلاب در محدوده شمال تهران
 • بیرون آوردن اشیا خارجی از خط لوله

جمع کلی

در نتیجه گیری کلی اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی در مناطق شمال تهران دارید با پشتیبانی این سایت تماس بگیرید تا متخصصین این مؤسسه شما را در مورد حل مشکل راهنمایی کنند و در صورت نیاز نیرو فنی به محل اعزام شود.

نمونه سوالات متداول از لوله بازکنی شمال تهران

در چگونه مواقعی باید حتما از سرویس لوله بازکنی شمال تهران خدمات دریافت کنیم؟

در مواقعی که میزان انسداد لوله از حد معمول زیاد باشد و با دست مشتری قابل رفع نباشد 100% باید از شرکت های معتبری همچون میلاد لوله خدمات مربوط به چاه بازکنی فاضلاب را درخواست کنید.

آیا در صورت آسیب دیدگی خط فاضلاب به دست فنرزن شمال تهران خسارت وارد شده بر عهده کیست؟

اگر هنگام چاه بازکنی در شمال تهران صدمه ای وارد بر نقاط لوله شود چون اینکار توسط سرویسکار انجام شده است خسارات وارده بر عهده شرکت ارائه دهنده خدمات است.

چه اندازه وقت میبرد نزدیک ترین لوله بازکن نیروی فنی در منزل مشتری حاضر شود؟

میلاد لوله راه ها و روش هایی را مانند استفاده از موتور سیکلت و قرار دادن شعبات مختلف در سراسر شمال تهران به منظور زود ارسال شدن سرویسکاران انجام داد، از این رو بیشترین زمان رسیدن نیرو به محل 30 دقیقه میباشد.

آیا در صورت عدم رفع گرفتگی زهکشی با فنر معمولی راهکار چیست؟

به طور کلی در اکثر مواقع فنر معمولی گرفتگی ها را باز می‌کند، در غیر این صورت باید انسداد بررسی شده و راه حل بهتر دیگری ارائه شود.

3 پاسخ
 1. حسین
  حسین گفته:

  سلام یکی از همکاران میلاد لوله لوله توالت فرنگی ما رو با کمترین هزینه باز کردن خواستم ازتون تشکر کنم.
  با تشکر

  پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *