لوله بازکنی سازمان برنامه

لوله بازکنی سازمان برنامه

فهرست محتویات صفحه

5/5 - (1 امتیاز)

لوله بازکنی سازمان برنامه شمالی و جنوبی یکی از مهم ترین شعبه های میلاد لوله میباشد که به تازگی ایجاد شده است. این بار قصد داریم شما را با خدمات لوله بازکنی در این محله از صفر تا صد آشنا کنیم.

محله سازمان برنامه در غرب شهر تهران و در منطقه 5 واقع شده است که با لوله بازکنی جنت آباد ارتباط زیادی دارد، این منطقه توسط شرکت پوشش شده و به صورت شبانه روزی ارائه داده میشود.

لوله بازکن در سازمان برنامه دقیقا در نزدیکی شما قرار دارد به طوری که به محض دریافت آدرس مشتری در عرض 20 دقیقه سرویسکار در محل حاضر خواهد شد. بدین صورت بدون تردید جهت دریافت خدمات با شماره زیر تماس بگیرید.

تعریف خدمات لوله بازکنی سازمان برنامه

لوله بازکنی در سازمان برنامه تهران نیز مانند بقیه خدمات مربوط به چاه بازکنی رو به افزایش است، زیرا با گرفتگی شدید لوله های فاضلاب روبه رو هستیم و مشتریان عزیز به شدت به این خدمات نیاز خواهند داشت. چاه بازکنی سازمان برنامه را می‌توان به صورت زیر تعریف کرد:

تمام مناطق شهر تهران توسط شرکت میلاد لوله پوشش داده میشود، بعد از این نیز می‌توان خدمات رفع گرفتگی را در منطقه سازمان برنامه به صورت مستقیم از طریق شعبه آن دریافت کرد، خدمات سریعا انجام خواهد شد.

لوله بازکنی با دستگاه های بروز و جدید همانند دستگاه ژنراتور برقی به وسیله چاه بازکن های فنی شرکت بسیار با تجربه و حرفه ای در طول 24 ساعت شبانه روز با تخفیف ویژه انجام میشود. اطلاعات لازم درباره این شعبه در جدول زیر موجود است.

✅️ شرح خدماتلوله بازکنی سازمان برنامه
✅️ تعداد لوله بازکن3 نفر
✅️ ساعات کاریشبانه روزی و 24 ساعته
✅️ علت گرفتگی لولهرسوبات، چربی، روغن …
✅️ روش لوله بازکنیفنر دستگاه ژنراتور، پمپ هوا
✅️ قیمت لوله بازکنیفنر معمولی 150 هزار ریال
✅️ مدت زماننیم ساعت الی 45 دقیقه
✅️ تضمین لوله بازکنتحویل لوله کاملا باز شده

ثبت درخواست لوله بازکنی در سازمان برنامه چگونه انجام میشود؟

لوله بازکن سازمان برنامه
لوله بازکنی های ماهر و با تجربه را در شعبه سازمان برنامه شبانه روزی قرار داده ایم.

لوله بازکنی منطقه سازمان برنامه شبانه روزی در دسترس کاربران است. همشهریان عزیز هر لحظه ای که به مشکل گرفتگی چاه برخورد کنند می‌توانند در 3 مرحله آسان به راحتی درخواست اعزام نیرو را انجام دهند:

 1. تماس با لوله بازکن سازمان برنامه: در ابتدا شما دوست عزیز باید با جستجو نام شرکت ما یعنی میلاد لوله وارد وبسایت ما شوید و بعد با پشتیبانی تماس بگیرید.
 2. دریافت اطلاعات مشتری: هنگام مکالمه، اطلاعات لازم باید از مشتری گرفته شد. موارد لازم مانند آدرس دقیق منزل، شماره تلفن، نام و نام خانوادگی و درباره مشکل لوله پرسیده خواهد شد.
 3. اعزام کارشناس لوله بازکنی به محل: در مرحله آخر نیز بعد از اتمام مکالمه تماس بعد از دریافت آدرس سریع ترین و نزدیک ترین لوله بازکن موجود به مشتری به محل اعزام خواهد شد و نیرو خود را در کمتر از 30 دقیقه به آدرس می‌رساند.

صفحه مرتبط: لوله بازکنی بلوار فردوس

چرا انسداد در خط های فاضلاب رخ میدهد؟

قطعا هر کسی میخواد درباره علت این موضوع یعنی گرفتگی فاضلاب بداند، چون با پی بردن به علت وقوع یک مشکل می‌توان تا حد زیادی از آن پیشگیری کرد و این برای لوله بازکنی نیز صدق میکند.

علت اینکه راه لوله بسته میشود این است که قطعا چیزی یا عاملی در داخل لوله وجود دارد که باعث این امر شده است در شما را با تعدادی از علل های مهم آشنا میکنیم که منجر به گرفتگی میشوند:

 • شکستگی لوله ( با شکستن لوله خاک به راحتی به داخل لوله فرو می‌رود. )
 • چربی، روغن و گریس ( سه مورد گفته شده به سرعت موجب مسدود لوله می‌شوند. )
 • آشغال و زباله ( با گذشت زمان زباله های بیشتری به لوله عبور می‌کنند و با تجمع کردن انسداد را ایجاد می‌کنند. )
 • محصولات بهداشتی
 • دستمال مرطوب

نکات مهم هنگام انسداد فاضلاب

هنگامی که یکی از لوله های فاضلاب به خصوص توالت فرنگی و ایرانی بسته میشود در بعضی مواقع آب بالا می‌زند و منزل را کثیف کاری در بر می‌گیرد به همین دلیل باید نکات مهمی در این هنگام رعایت شود که عبارت اند از:

 • نریختن آب داخل لوله مسدود شده و دیگر راه های فاضلاب
 • عدم استفاده از هیچ گونه محلول شیمیایی و دیگر
 • اقدام سریع و فوری برای حل مشکل

در مواقعی که آب بالا می‌زند و خرابکاری ایجاد میشود به این دلیل است که باید سریعا اقدام به لوله بازکنی شود به این منظور بهتر است از طریق شماره پشتیبانی با لوله بازکنی سازمان برنامه تماس بگیرید تا لوله بازکن های فوری و حرفه ای مشکل را برای همیشه به حل برسانند.

نشانه های بسته شدن لوله در سازمان برنامه

قبل از اینکه لوله به طور کامل مسدود شود و آب از لوله بالا بزند و کثیفی ایجاد شود بهتر است پیش از این فنر بزنید تا مشکل حل شود، اگر هر یک از نشانه های زیر را دیدید بدانید که لوله به زودی بسته خواهد شد:

 • از لوله بوی بدِ فاضلاب و ناخوشایند می آید.
 • تخلیه آهسته آب از لوله فاضلاب
 • گرفتگی ثابت سینک، توالت، حمام …
 • صدای غرغر هنگام جریان آب در لوله

علائم فهرست بالا نشان دهنده بسته شدن یکی از لوله های منزل میباشد، باید بدانید اگر چاه به طور کامل مسدود شده باشد ممکن است هزینه رفع انسداد بیشتر از مواقعی باشد که در بالا نام برده شد.

خودتان اقدام به لوله بازکنی سازمان برنامه تهران کنید!

رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی
گرفتگی های آسان را خودتان رایگان باز کنید.

مرکز لوله بازکنی سازمان برنامه خدمات باز کردن گرفتگی چاه را با هزینه و فوری انجام می‌دهد، ولی گرفتگی فاضلاب در برخی مواقع به گونه ای است که نیاز نیست هزینه ای صرف چاه بازکنی کنید بلکه میتوانید خودتان با استفاده از روش های زیر اقدام به حل گرفتگی کنید:

 • سرکه و جوش شیرین را مخلوط کنید و داخل لوله بریزید.
 • آب جوش در لوله بریزید.
 • درپوش لوله را بردارید.

استفاده از روش های خانگی بالا تقریبا رایگان است و هزینه ای ندارد، راه حل های بالا بهترین و عالی ترین شیوه هایی هستند که موجب باز شدن لوله بسته شده می‌شوند و خطری ندارند پس امتحان کردن آنها ضرری ندارد.

نکات کلیدی لوله بازکنی در سازمان برنامه

لوله بازکن هایی که از شرکت های مختلف به منظور حل گرفتگی لوله به منزل مشتری فرستاده می‌شوند باید حرفه ای و باتجربه باشند در غیر این صورت ممکن است هزینه اضافی بر مشتری وارد شود. هر لوله بازکن باید نکات زیر را هنگام باز کردن لوله رعایت کند تا به لوله آسیبی وارد نشود:

 • دقت بسیار بالا هنگام از بین عامل گرفتگی
 • انتخاب روش درست لوله بازکنی
 • دارا به تجربه بالا
 • انجام کار با کیفیت بالا

نیرو هایی که از سوی شعبه لوله بازکنی سازمان برنامه میلاد لوله به منازل مختلف مشتری ارسال می‌شوند حداقل 5 سال تجربه دارند و برای اینکه از کیفیت کار شما را مطمئن کنیم برای خدمات گارانتی و ضمانت در نظر گرفته ایم.

به اطلاع میرسانیم میلاد لوله خدمات ارائه شده از شرکت مانند لوله بازکنی را با گارانتی به مدت 6 ماه تضمین می‌کند.

چاه بازکنی با تجهیزات پیشرفته توسط لوله بازکن حرفه ای

فنر و دستگاه لوله بازکنی سازمان برنامه
در انجام خدمات لوله بازکنی در محله سازمان برنامه از دستگاه و فنر لوله بازکنی استفاده خواهد شد.

برای اینکه کیفیت کار بهتر باشد باید تجهیزاتی مانند فنر لوله بازکنی، پمپ تراکم هوا، مایع لوله بازکن، واترجت و موارد دیگر جهت دفع گرفتگی لوله استفاده شود، با بهره مندی از این ابزار ها موجب می‌شود کثیف کاری در محل به حداقل ممکن برسد و بر کیفیت کار نیز تاثیر زیادی دارد.

سایت میلاد لوله تضمین می‌کند قیمت لوله بازکنی و کیفیت برترین است در صورت نارضایت مندی مشتری حتی امکان حذف سرویسکار مربوطه وجود دارد.

لوله بازکن سازمان برنامه شبانه روزی کار می‌کند!

از آنجا که گرفتگی لوله یکی از مشکلاتی است که ممکن است در هر لحظه از طول روز رخ دهد، لوله بازکن سازمان برنامه 24 ساعته به ارائه خدمات فنرزنی در این منطقه ادامه می‌دهد.

نیرو های فنی شرکت به صورت 2 شیفت فعالیت می‌کنند، افراد شیفت 1 از ساعت 8 صبح تا ساعت 9 شب و افراد شیفت 2 بقیه ساعات شبانه روز را.

شیوه استفاده از دستگاه لوله بازکنی و فنر

همانطور که عرض شد دستگاه و فنر لوله بازکنی در حال حاظر برترین روش چاه بازکنی میباشد و گرفتگی را 100% باز می‌کند به همین دلیل نیز باید توسط فردی مطمئن و ماهر انجام گردد تا کار به صورت صحیح انجام شود.

در استفاده از این روش لوله بازکن سازمان برنامه سعی می‌کند به وسیله دستگاه ژنراتور فنر را از داخل لوله به بیرون یا فاضلاب هدایت کند، در این صورت راه لوله به طور 100% باز می‌شود.

یکی از خطرات جبران ناپذیر روش فنر لوله بازکنی، سوراخ شدن قسمتی از لوله توسط فنر و سرویسکار است. نیرو فنی باید دستگاه را کنترل کند و فنر را با اندازه خوب و بسته گرفتگی لوله بچرخاند.

عواملی که منجر به افزایش هزینه لوله بازکنی در سازمان برنامه میشود؟

از بعضی از افراد شنیده می‌شود، توسط لوله بازکنی از آنها با تغییر هزینه کلاه برداری شده است، ولی اینگونه نیست بلکه در برخی از مواقع ممکن است قیمت لوله بازکنی بسته به شرایط لوله افزایش پیدا کند که در زیر این مواقع نام شده است:

 • عدم باز شدن لوله با فنر برقی و استفاده از روش دیگر مانند پمپ تراکم هوا
 • استفاده از سه نظام های داخل دستگاه در صورت لزوم
 • شدت زیاد انسداد و صرف وقت زیاد جهت رفع گرفتگی

هزینه خدمات لوله بازکنی سازمان برنامه از 100 هزار تومان شروع می‌شود و بسته به شرایط گرفتگی لوله امکان دارد تغییر پیدا کند. در هر حال هزینه خدمات این مجموعه پایین تر از تعرفه همکاران میباشد.

رفع انسداد رسوب گرفتگی و سیمانی لوله در سازمان برنامه

چاه بازکنی و فنرزنی سازمان برنامه
چاه بازکنی فاضلاب با افراد متخصص تضمینی.

مطمئنا می‌دانید بدترین نوع گرفتگی لوله های منزل از نوع رسوب زدایی و انسداد بر اثر سیمان میباشد، در این گونه مواقع تنها دو راه پیش رو خواهیم داشت که در زیر میتوانید ببینید:

 1. کنده کاری و تعویض لوله
 2. لوله بازکنی سازمان برنامه با فنر فولادی

فنر فولادی از قوی ترین فنر های موجود در شرکت میلاد لوله میباشد و مناسب برای باز کردن گرفتگی های سخت و سیمانی و رسوبات میباشد. در استفاده از این روش سرویسکار باید سعی کند به لوله آسیبی نرسد چون خطرات خود را دارد و مانند روش فنر برقی می‌ماند و تفاوت این دو مورد در مصرف کردن سر دنده میباشد.

لوله بازکن های منطقه سازمان برنامه کار را برای شما آسان می‌کنند و بدون کنده کاری و تخریب و هزینه های اضافی مشکل را با کمترین هزینه با فنر الماسی رفع می‌کنند.

اعزام کارشناس چاه بازکنی سازمان برنامه از نزدیک ترین شعبه

نزدیک ترین شعبه میلاد لوله به محله سازمان برنامه در حاضر شعبه موجود در جنت آباد شمالی و جنوبی میباشد، بنابراین در صورت بودن لوله بازکن های شعبه سازمان برنامه در محل کار، اقدام به اعزام فوری سرویسکار از نزدیک ترین شعبه خواهد شد.

دقت کنید با بررسی های لازم متوجه میزان گرفتگی در این محل شده ایم و تعداد لوله بازکن کافی در آنجا قرار داده ایم تا کار را برای مشتریان انجام دهند. شعبه مربوطه زیر نظر شرکت میلاد لوله و اتحادیه موظف است سرویس خدمات را برای مشتری در کمترین حد زمان و کیفیت بالا به انجام برساند.

سخن آخرین

سرانجام، در هر لحظه ای که به لوله بازکنی سازمان برنامه تهران نیاز داشتید بدون تردید و تلف کردن وقت از این مجموعه این خدمات را سریع در عرض نیم ساعت با هزینه مناسب دریافت کنید.

کارشناسان ما منتظر تماس شما و شبانه روزی پاسخگو هستند به محض دریافت تماس شما اقدام به انجام خدمات خواهند کرد.

پرسش به سوالات متداول مشتریان لوله بازکنی سازمان برنامه

چرا لوله بازکن سازمان برنامه فنر برقی را به سایر روش های چاه بازکنی ترجیح میدهد؟

چون نسبت به بقیه روش های لوله بازکنی عملکرد و کارایی بالاتری دارد و عدم کثیف کاری و خرابی و افزایش کیفیت کار با باز کردن 100% لوله از ویژگی های آن میباشد.

هزینه خدمات لوله بازکنی سازمان برنامه چقدر است و چگونه پایین تر از رقبا محاسبه میشود؟

برای اینکه از قیمت دقیق لوله بازکنی مطلع شوید با پشتیبان سایت تماس بگیرید و بعد از ارائه مشکل لوله به طور دقیق هزینه انجام خدمات را بلافاصله دریافت کنید. دستمزد سرویسکار کمتر از رقبا محاسبه خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *