لوله بازکنی خاک سفید

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
لوله بازکنی خاک سفید
لوله بازکنی خاک سفید

لوله بازکنی خاک سفید، شبانه روزی, 24 ساعته، 35% تخفیف، 100% تضمینی، ضمانت کتبی، نازلترین قیمت و بمدت 15 دقیقه انجام میشود. برای ارتباط با نزدیک ترین لوله بازکن با شماره زیر تماس بگیرید.

09909375977

لوله بازکنی خاک سفید تهران

چاه بازکنی خاک سفید تهران یکی بدون شک یکی از بهترین خدمات شرکت میلاد لوله میباشد که به بهترین صورت ممکن در سراسر محله خاک سفید به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهیم.

لوله بازکنی خاک سفید با استفاده از دستگاه های پیشرفته قوی و بروز با بهترین کیفیت با کمترین هزینه انجام میشود و هنگام تحویل فاکتور نیز ارائه میدهیم.

محله خاک سفید یکی از پر جمعیت تهران محله های شرق تهران است که در منطقه 4 تهران واقع شده است. این منطقه تحت پوشش شرکت میلاد لوله میباشد. بهترین سرویسکاران شرکت را در محله خاک سفید مستقر کرده ایم.

با اینکه خدمات لوله بازکنی در محله خاک سفید تهران ممکن است در هر مواقع از شبانه روز مورد نیاز همشهریان عزیز باشد ما این خدمات را کاملا 24 ساعته و تمام وقت در 7 روز هفته ارائه میدهیم.

در صورتی که به خدمات رفع گرفتگی لوله در خاک سفید نیاز داشتید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، مطمئن باشید در کمترین زمان ممکن به مشکل لوله شما عزیزان رسیدگی خواهد شد.

لوله بازکنی در محله خاک سفید
لوله بازکنی در محدوده خاک سفید زیر قیمت همکاران

چگونگی لوله بازکنی خاک سفید

لوله بازکنی خاک سفید نیاز کسانی خواهد شد که یکی از لوله های منزل آنها مانند لوله آشپزخانه و حمام یا توالت آنها دچار گرفتگی و مسدود شود، یا اینکه لوله بوی بد ایجاد کند که در نتیجه گرفتگی خواهد داشت.

بعد از مشاهده گرفتگی لوله های خود در منزل و یا محل کار خود باید با یک شرکت لوله بازکنی در نزدیک محله خود تماس بگیرید تا مشکل گرفتگی لوله را به صورت اساسی رفع کنند، ما میلاد لوله را پیشنهاد می‌دهیم.

به محض تماس شما عزیزان با لوله بازکنی فوری از نزدیک ترین شعبه اکیپ لوله بازکن را به منزل شما اعزام میکنیم. لوله بازکن های مجموعه شرکت میلاد لوله قابل اطمینان، ماهر، حرفه ای و مطمئن نیز هستند و با هر نوع گرفتگی لوله آشنا هستند و باز کردن لوله بازکنی سخت و سیمانی تخصص آنهاست.

در اولین مرحله سرویسکار ریشه مشکل را بررسی خواهد کرد تا مشکل را از ریشه رفع کند و شما را چندین سال از شر گرفتگی لوله خلاص خواهد کرد.

چگونگی رفع گرفتگی لوله خاک سفید

شما مشتریان و همشهریان عزیز زمانی به نیاز خواهید داشت که با مشکل گرفتگی یکی از لوله های منزل خود موجه شوید. در اینجا نحوه رفع گرفتگی لوله در محله خاک سفید را توضیح میدهیم.

روش های بسیار زیادی برای لوله بازکنی وجود دارند که می‌توان به دریل و پمپ بادی اشاره کرد. روش که شرکت میلاد لوله از آن استفاده میکند فنر برقی نام دارد. در زیر مراحل باز کردن لوله با این روش را توضیح خواهیم داد.

مراحل باز کردن لوله های فاضلاب با فنر لوله بازکن:

 • بررسی شددت گرفتگی لوله
 • قرار دادن فنر مناسب و مخصوص داخل دستگاه
 • روشن کردن دستگاه ژنراتور
 • از بین بردن عامل گرفتگی لوله
 • باز کردن لوله
 • بررسی باز شدن کامل لوله با ریختن آب داخل لوله با حجم زیاد
 • ضمانت باز شدن 100% لوله

مراحل باز کردن لوله با روش بالا توسط یکی از بهترین سرویسکاران شرکت با دقت بیشتری انجام خواهد شد در غیر این صورت ممکن است برای لوله اتفاق جبران ناپذیری رخ دهد.

چاه بازکنی خاک سفید با ضمانت باز کردن لوله

لوله بازکنی خاک سفید با 100% تضمین
لوله بازکنی با ضمانت کتی 100% تضمینی

لوله بازکنی خاک سفید با تضمین باز شدن کامل لوله و 100% تضمینی انجام می‌گردد. به دلیل برخی از اطمینان همشهریان و رضایت مشتری فاکتور تحویل می‌دهیم.
چاه بازکن خاک سفید محل گرفتگی لوله را بررسی خواهد کرد و گرفتگی را که اعم از سخت و سیمانی باشد نیز رفع می‌کند و با آزمایش تحویل می‌دهد.

تضمین باز شدن لوله به این صورت است که: لوله کامل باز شده است و در صورتی که دوباره در مدت کوتاهی شاهد همچین اتفاقی شدید بدون گرفتن هزینه ما به مشکل رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین هزینه انجام کار بعد از سرویسدهی دریافت خواهد شد.

پس بدون تردید و نگرانی میتوانید با شرکت میلاد لوله تماس گرفته و درخواست لوله بازکن کنید. میلاد لوله تضمین می‌کند که گرفتگی لوله چه سیمانی باشد که سخت ترین نوع گرفتگی لوله است را رفع کرده و لوله کامل باز شده است.

علت اصلی گرفتگی لوله ها چیست؟

علت بسیاری از گرفتگی لوله های فاضلاب به دلیل عبور موارد اضافی مانند کاغذ دستمالی داخل لوله ها میباشد. لوله های فاضلاب به دلیل جریان آب در آن ایجاد شده اند و برای دفع زباله هایی همچون کاغذ دستمالی ساخته نشده اند.

توجه کنید که مواردی که داخل لوله می‌شکند چه کوچک چه بزرگ و ریز درشت موجب گرفتگی لوله و مسدود شدن آن می‌شوند به این صورت که در محلی از لوله گیر می‌کنند و لوله کیپ میشود.

رایج ترین مواردی که موجب گرفتگی لوله های فاضلاب می‌شوند عبارت اند از:

 • دستمال کاغذی
 • مو
 • آشغال
 • صابون
 • نایلون
 • روغن جرم و رسوب
 • شکستگی وسایل منزل

اگر شما عزیزان به دنبال روشی برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب میگردید باید گفت این احتمال دارد غیر ممکن باشد چون این اتفاق در تمامی کشور ها اتفاق می افتد، ولی با رعایت برخی از موارد مانند قرار دادن کفشور در دهانه لوله ها و قرار دادن سطل آشغال کنار لوله ها می‌توان تا حد زیادی از زود رخ دادن این مشکل جلوگیری کرد.

روش های رفع گرفتگی لوله فاضلاب

روش های مختلفی برای باز کردن انواع لوله ها وجود دارد اما موضوعی که مورد اهمیت بیشتر است اینکه با توجه به شدت گرفتگی لوله و شرایط لوله از روش های مختلفی استفاده خواهد شد.
به عنوان مثال در صورتی که گرفتگی لوله سطحی باشد می‌توان با روش های خانگی همچون فشار آب یا تلمبه مشکل را حل کرد.

در ادامه بهترین روش های رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب را بررسی میکنیم:

فنر لوله بازکن: این روش یکی از بهترین و مفیدترین روش های چاه بازکنی میباشد که در سراسر ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد. فنر لوله بازکن با دستگاه ژنراتور کار می‌کند و قابل اطمینان است.
این روش برای باز کردن هر کدام از لوله ها مناسب است و قیمت آن نیز بسیار مناسب است. این روش کثیف کاری و یا کوچک ترین سر و صدا ندارد و در صورتی که تحت هر شرایطی به هر دلیل نتواند گرفتگی لوله را رفع کند از روش های دیگر لوله بازکنی استفاده خواهیم کرد.

پمپ تراکم هوا: یکی از دیگر از مناسب ترین روش های لوله بازکنی پمپ بادی یا همان پمپ تراکم هوا میباشد. این روش با فشار هوا سعی می‌کند گرفتگی لوله را رفع کند و موانع موجود داخل لوله را به داخل چاه هدایت کند.
این مورد بیشتر مواقعی مورد استفاده قرار خواهد گرفت که دلیل گرفتگی شن، ماسه و یا خاک باشد و بیشتر برای باز کردن لوله هایی با قطر زیاد مناسب است.

روش محلول های شیمیایی: محلوله های شیمیایی یکی از روش های محسوب می‌شوند که هیچ هزینه ای ندارند و بیشتر به دست مشتری انجام میشود، این مورد برای لوله بسیار خطرناک و مضر است و هشدار می‌دهیم به هیچ وجه از این روش استفاده نکنید.
زیرا این مواد خاصیت شیمایی اسیدی دارند که به لوله آسیب جدی وارد می‌کنند.

واترجت: واترجت نیز یکی دیگر از روش های چاه بازکنی میباشد، اما این مورد کمتر استفاده می‌شود و یا می‌توان گفت اصلا مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

با توجه به نتیجه کارشناسان لوله بازکنی و تجربه ما بهترین روش برای باز کردن هر کدام از لوله ها در هر شرایطی فنر لوله بازکن مناسب این کار است. زیرا:

 • قابل حمل و کوچک و سبک است.
 • زیر قیمت روش های دیگر است.
 • کمترین کثیف کاری ایجاد نمی‌کند.
 • مناسب، مطمئن و قابل اطمینان است.
 • برای باز کردن انواع گرفتگی سخت و سطحی مناسب است.
 • سریع و فوری مشکل را برطرف می‌کند.
 • دارای فنر های مخصوص و جداگانه برای انواع لوله ها است.
 • گرفتگی لوله را 100% باز می‌کند.
 • مقرون و به صرفه است.

با توجه به موارد بالا و نتیجه میگیریم که فنر برقی بهترین روش برای باز کردن لوله است. بنابراین، ناگفته نماند ما نیز از روش فنر لوله بازکن استفاده میکنیم.

هزینه رفع گرفتگی لوله

قیمت باز کردن انواع لوله ها در هر شرایط ممکن است متفاوت باشد. اولین موردی که در هزینه لوله بازکنی تأثیر دارد روشی است که برای باز کردن لوله استفاده می‌شود، که فنر برقی است.

دومین موردی که در هزینه رفع گرفتگی لوله نقش دارد شددت گرفتگی لوله میباشد، که ممکن است در هر جا متفاوت باشد. هزینه این مورد در هر مکان و جایی فرق
خواهد کرد.

سومین مورد که به روش لوله بازکنی مربوط می‌شود، بستگی به طول فنری دارد که استفاده خواهد شد و در هر جا با توجه به شرایط لوله از فنر های مخصوص و جداگانه استفاده می‌شود.

بنابراین، هزینه لوله بازکنی را نمی‌توان در اینجا مشخص کرد. پیشنهاد میکنیم در صورت مشکل گرفتگی لوله با پشتیبانی تماس بگیرید اطلاعات دقیق را کامل توضیح خواهیم داد.

حضور لوله بازکن خاک سفید در محل در مدت 18 دقیقه

حضور سریع سرویسکار در خاک سفید
حضور 18 دقیقه لوله بازکن میلاد لوله در محله خاک سفید

هنگام گرفتگی لوله های فاضلاب مهم ترین مسئله اقدام به تماس با شرکت های لوله بازکنی است که باید سریع صورت بگیرد تا در منزلتان کثیف کاری صورت نگرفته و به احتمال زیاد آب در منزل جمع می‌شود این در مواقع بیشتری برای مشتریان رخ میدهد، به این منظور پیشنهاد میکنیم با مجموعه شرکت میلاد لوله تماس بگیرید.

به محض تماس شما عزیزان با ما به دلیل وجود لوله بازکن های شرکت در تمام نقاط تهران از جمله خاک سفید در کمترین زمان بهترین سرویسکار به منزل شما اعزام خواهد شد. در ضمن از نزدیک ترین شعبه لوله بازکن را به منزل شما اعزام میکنیم.
بنابراین، نگران ایجاد کثیف کاری و خرابی در منزل خود نباشید.

امروزه با توجه به شرایط کرونایی نیرو های فنی شرکت با زدن ماسک و ضد عفونی خود با الکل با رعایت اصول بهداشتی خدمات را انجام خواهند داد.

با اطمینان بیشتر می‌توان گفت زمان حضور لوله بازکن خاک سفید در منزل شما به طور معمول بین 10 الی 20 دقیقه خواهد بود.

لوله بازکنی خاک سفید ارزان 35% تخفیف

شما همشهریان عزیز زمانی که با گرفتگی لوله های فاضلاب خود مواجه میشوید باید سریع با یکی از شرکت های لوله بازکنی تماس بگیرید. مطمئن شما عزیزان در این زمان به دنبال ارزانترین شرکت چاه بازکنی خواهید گشت.
خیلی از همشهریان هنگام تماس با لوله بازکنی سوال می‌کنند آیا هزینه باز کردن لوله چقدر است؟ باید گفت قیمت انواع شرکت های لوله بازکنی با یکدیگر متفاوت است.

لوله بازکنی خاک سفید یکی از ارزانترین شرکت های لوله بازکنی است که دارای 11 سال سابقه درخشان میباشد و خدمات تضمینی نیز ارائه می‌دهد.

مهم ترین اولویت ما جلب رضایت مشتری میباشد، به این منظور سعی می‌کنیم خدمات لوله بازکنی در محله خاک سفید را زیر قیمت همکاران انجام دهیم.
در ضمن 35% تخفیف ویژه نیز به شما عزیزان می‌دهیم.

علاوه بر قیمت مناسب خدمات ضمانت باز شدن کامل لوله را نیز با فاکتور انجام می‌دهیم.

لوله بازکنی خاک سفید بمدت 20 دقیقه

خدمات لوله بازکنی خاک سفید به صورت کامل در عرض 20 دقیقه الی نیم ساعت انجام خواهد شد. زمان حضور سرویسکار در خاک سفید زیر 15 دقیقه خواهد بود و زمان باز کردن لوله نیز به دلیل استفاده از بهترین دستگاه و تجربه لوله بازکن زیر 20 دقیقه میباشد.

سعی ما ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت میباشد. جلب رضایت مشتری نیز از مهم ترین ویژگی های شرکت میلاد لوله میباشد.

چاه بازکنی بدون تعطیلی

لوله بازکنی بدون تعطیلی
چاه بازکنی در محله خاک سفید بدون تعطیلی

لوله بازکنی خاک سفید یکی از مهم ترین و بهترین خدماتی است که ما به صورت تمام وقت در 7 روز هفته ارائه میدهیم. به دلیل برخی موارد ما مجبور شده ایم خدمات لوله بازکنی را بدون تعطیلی ارائه دهیم.

گرفتگی لوله در سراسر تهران ممکن است در هر زمانی که شما عزیزان انتظارش را ندارید اتفاق بیفتد که می‌توان به مواقعی همچون عید نوروز روز های جمعه و ایام تعطیلات اشاره کرد.

بنابراین، در هر زمان از هفت روز هفته شاهد گرفتگی لوله شدید بدون تردید با ما تماس بگیرید.

09029119473

ویژگی های لوله بازکنی خاک سفید

 • ارزان و فوری
 • فعالیت بدون تعطیلی و 24 ساعته
 • ارسال سرویسکار به خاک سفید در کمترین زمان
 • حضور 15 دقیقه سرویسکار در خاک سفید
 • ارائه فاکتور بعد از انجام خدمات
 • فعالیت تمام وقت
 • زیر قیمت همکاران
 • رفع انواع گرفتگی لوله ها
 • گارانتی
 • ارائه تخفیف ویژه
 • فوری
 • انجام خدمات با رعایت نکات بهداشتی
 • استفاده از بروز ترین ابزار های لوله بازکنی
 • داشتن بهترین برخورد با مشتری
 • کادر مجرب
 • 11 سال سابقه
 • لوله بازکن های حرفه ای

تماس با لوله بازکنی خاک سفید

برای تماس با لوله بازکنی خاک سفید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید.

09909375977

09199582592

09029119473

09380410223

آیا در شرایط کرونایی لوله بازکنی خاک سفید چگونه انجام میشود؟

ما نیز مانند بقیه تلاشمان در رعایت پروتکل های بهداشتی میباشد. سرویسکاران نیز از ماسک و الکل ضدعفونی استفاده خواهند کرد.

هزینه لوله بازکنی خاک سفید چقدر است و تخفیف ویژه نیز دارد؟

هزینه باز کردن لوله های فاضلاب زیر قیمت همکاران، ارزانتر از همه جا و طبق نرخ اتحادیه میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09909375977 تماس بگیرید. 35% تخفیف ویژه برای شما عزیزان نیز صورت خواهد گرفت.

آیا ضمانتی برای باز کردن کامل لوله وجود دارد؟

بله، خدمات لوله بازکنی در محله خاک سفید با فاکتور و ضمانت کتبی انجام خواهد شد. باز شدن کامل لوله نیز ضمانت خواهد شد.

آیا هنگام لوله بازکنی کثیف کاری ایجاد میشود؟

خیر، نیرو های فنی باتجربه شرکت میلاد لوله از دستگاه های پیشرفته و بروز استفاده می‌کنند. اطمینان می‌دهیم در محل کمترین کثیف کاری نیز ایجاد نخواهد شد.

9 پاسخ
 1. miladloole
  miladloole گفته:

  سلام لوله بازکنی خاک سفید در خدمت شماست.

  خدمات ما: لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه، رفع بوی بد فاضلاب و …

  فقط کافیست شما با شماره 09909375977 تماس بگیرید.

  پاسخ
 2. نیما
  نیما گفته:

  سلام، کارتون عالیه واقعا ما از خدمات شما استفاده کردیم. کارتون پاکیزه و بسیار خوب است.

  امیدوارم موفق باشید.

  پاسخ
 3. نیما
  نیما گفته:

  سلام، وقتتون بخیر، سرویسکاری که به محله خاک سفید اعزام میکنید چقدر زمان می‌بره به محل برسه؟

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام و عرض ادب، سرویسکاران شرکت میلاد لوله به موتور سیکلت مجهز هستند و در موتور سواری نیز حرفه هستند.

   مدت زمان دقیق رسیدن بهترین سرویسکار به خاک سفید به طور معمول 20 دقیقه است در صورت ترافیک و … ممکن است زمان با 30 دقیقه باشد.

   بنابراین، در هر صورت سعی می‌کنیم زود تر به محل برسیم.

   پاسخ
 4. امینی
  امینی گفته:

  سلام و عرض ادب، آقای نوروزی ممنون که مشکل لوله ما رو حل کردیم واقعا ممنونم ازتون.

  کارتون عالی و بسیار تمیز بود.

  با تشکر از لوله بازکنی خاک سفید.

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام، عرض ادب آقای امینی، خواهش میکنم خوشحالیم که مشکلتون برطرف شده امیدواریم دیگر همچین مشکلی براتون پیش نیاد. رضایت شما باعث خوشحال کردن ما میشه. با تشکر.

   پاسخ
 5. امینی
  امینی گفته:

  سلام و درود خدمت لوله بازکنی خاک سفید، آقای نوروزی لوله ما دچار گرفتگی شده و آب به سختی تخلیه میشه وقت دارید تشریف بیارید بازش کنید، لوله توالت فرنگی، هزینش چقدر میشه؟

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام و درود آقای امینی، اگه آب به سختی تخلیه میشه به احتمال بیشتر لوله دچار گرفتگی شده است و باید باز شود. هزینه باز کردن لوله در خاک سفید بستگی به برخی موارد دارد که در مقاله توضیح داده شده است.

   بله، در هر زمان که تماس بگیرید ما در کمترین زمان سرویسکار را به منزل شما اعزام خواهیم کرد تا مشکل را رفع کند.

   با تشکر.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *