لوله بازکنی جنت آباد

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد با رعایت تمامی نکات بهداشتی در خدمت شماست.

لوله بازکنی جنت آباد ( شمالی و جنوبی ) یکی دیگر از مهم ترین خدمات ما میباشد. لوله بازکنی در این منطقه با رعایت بهداشت و فوری انجام میشود. ما در این مقاله سعی میکنیم بهترین شرکت های لوله بازکنی را به شما معرفی کنیم و همینطور شما را با روش های لوله بازکنی آشنا خواهیم کرد. بنابراین، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

09909375977

لوله بازکنی در جنت آباد

 

لوله بازکنی جنت آباد یکی از مهم ترین خدمات ما میباشد. گرفتگی لوله های ساختمان امروزه بیشتر اتفاق می افتد و طبق آمار ما بیش از 60% افراد دچار گرفتگی لوله میشوند چرا که این به خاطر رعایت نکردن برخی از موارد میباشد.

آیا شما با گرفتگی لوله مواجه شده اید و به دنبال بهترین و برترین شرکت لوله بازکنی جنت آباد هستید؟ شرکت میلاد لوله یکی از شرکت های کامل و معروف میباشد که بیش از 40 سال است در این زمینه فعالیت میکند.

انتخاب شرکت مناسب یکی از مهم ترین موارد لوله بازکنی میباشد، پس در این موضوع بسیار دقت کنید. رفع گرفتگی لوله از مهم ترین خدمات شرکت میلاد لوله میباشد.

سرویسکاران ما خدمات لوله بازکنی را با رعایت بهداشت انجام میدهند چرا که سلامتی شما برای ما اولویت دارد و به خاطر همین تمامی سرویسکاران نکات بهداشت را به صورت کامل و 100% رعایت میکنند.

گرفتگی لوله میتواند به خاطر انداختن موارد مختلف داخل لوله باشد. چرا که قطر لوله بسیار کوچک است و در لحظه ممکن است اشیاء خیلی کوچکی لوله را دچار گرفتگی شدید و زندگی شما را مطمئنا مختل خواهد کرد

شرکت لوله بازکنی جنت آباد در 40 سال پیش با وجود گرفتگی لوله ها در این منطقه راه اندازی شد تا در زمینه رفع گرفتگی لوله به همشهریان عزیز خود خدمت کند.

بنابراین، اگر به لوله بازکنی نیاز دارید میتوانید روی ما حساب کنید ما در کمترین زمان با هزینه کم مشکل را رفع میکنیم فقط کافیست با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09909375977

09029119473

09199582592

لوله بازکنی در منطقه و محدوده جنت آباد

لوله بازکنی در منطقه و محدوده جنت آباد

لوله بازکنی در جنت آباد شمالی و جنوبی انجام میشود.

جنت آباد یکی از بهترین و محبوب ترین مناطق تهران میباشد. این منطقه چندین سال است که در تهران بزرگ در غرب تهران واقع شده است و به سه دسته تقسیم شده است که عبارت اند از: جنت آباد شمالی، جنت آباد جنوبی و جنت آباد

منطقه جنت آباد یکی از بزرگ ترین و برترین مناطق تهران میباشد. در منطقه و محدوده جنت آباد ( شمالی و جنوبی ) افراد بسیاری زیادی زندگی میکنند و میتوان گفت که گرفتگی لوله های فاضلاب یکی از رایج ترین اتفاقات در این منطقه و محدوده آن میباشد.

ما در منطقه و محدوده جنت آباد ( شمالی و جنوبی ) تعداد بسیاری زیاد لوله بازکن مستقر کرده ایم تا دسترسی به این منطقه برای ما آسان تر شود لوله بازکن های ما بسیار حرفه و ماهر میباشند فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

آیا شما در منطقه و یا محدوده جنت آباد ساکن هستید و به دلیل ته نشین و ... دچار گرفتگی لوله شده ای؟ نگران نباشید! چرا که شرکت لوله بازکنی جنت آباد در خدمت شما همشهریان عزیز به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی میباشد.

منطقه و محدوده جنت آباد یکی از مناطق تحت پوشش سرویسکاران میلاد لوله میباشد. ما در این منطقه از بهترین و حرفه ترین سرویسکاران خود را اینجا مستقر کرده ایم تا مشکل شما عزیزان را به صورت حرفه‌ای رفع کنند.

بنابراین، برای تماس با لوله بازکنی و ارتباط با ما فقط کافیست با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید ما شبانه روزی پاسخ‌گویی تماس همشهریان عزیز هستیم.

09909375977

09029119473

لوله بازکنی جنت آباد شمالی

آیا شما در منطقه جنت آباد شمالی ساکن هستید و به لوله بازکنی جنت آباد شمالی نیاز دارید؟ ما در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز هستیم فقط کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.

جنت آباد شمالی یکی از بهترین و جدیدترین منطقه های تهران بزرگ میباشد این منطقه را میتوان به یکی از محبوب ترین و بهترین منطقه های تهران اشاره نمود، گرفتگی لوله در این منطقه ممکن است در هر ساعاتی اتفاق بیفتد.

ما در منطقه و محدوده جنت آباد شمالی چندین سرویسکار داریم که به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی به شما همشهریان عزیز خدمت میکنند سرویسکاران ما در زمینه رفع گرفتگی لوله در این منطقه فعالیت میکند.

زمانی که شما جهت رفع گرفتگی لوله با ما تماس میگیرند ما سریع یکی از لوله بازکن های جنت آباد شمالی را به منزل شما اعزام میکنیم و لوله بازکن بعد از تشخیص و فهمیدن دلیل گرفتگی لوله شروع به باز کردن لوله میکند و در کمترین زمان با کیفیت مناسب گرفتگی لوله را برطرف میکند.

یکی از مهم ترین مواردی که باید در اینجا گفت: ما بعد از اتمام کار و باز کردن کامل لوله با فاکتور باز شدن لوله را تحویل میدهیم به صورتی که تضمین میکنیم در صورت گرفتگی مجدد لوله ما مشکل را رفع میکنیم.

لوله بازکن جنت آباد شمالی کاملا حرفه ای و ماهر بوده و در این زمینه بیش از 10 سال سابقه درخشان دارد و مطمئن باشید که لوله بازکن مشکل شما را در کمترین زمان بدون هیچ گونه آسیبی رفع میکند.

بنابراین، لوله بازکنی جنت آباد شمالی شبانه روزی، بدون تعطیلی و 24 ساعته در خدمت همشهریان عزیز میباشد تنها کاری که باید برای ارتباط با لوله بازکن انجام دهید باید با شماره 09909375977 تماس بگیرید‌.

لوله بازکنی جنت آباد جنوبی

جنت آباد یکی از مناطق تهران بزرگ میباشد که میتوان این منطقه را یکی از معروف ترین و محبوب ترین مناطق تهران اشاره نمود این منطقه در کنار جنت آباد شمالی قرار دارد و به هم متصل هستند.

لوله بازکنی جنت آباد جنوبی یکی از مهم ترین خدمات ما میباشد که به صورت شبانه روزی ارائه میدهیم و در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز هستیم.

میدانیم که امروزه بین مردم گرفتگی انواع لوله های فاضلاب بیشتر از قبل اتفاق می افتد و تنها دلیل این اتفاق انداختن مواد داخل لوله و رعایت نکردن برخی از موارد توسط همشهریان و مشتریان عزیز میباشد.

همانطور میدانیم زمان رسیدن لوله بازکن به محل بسیار مهم است و فوری بودن این موضوع رضایت مشتری عزیز را تا چند درصد افزایش میدهد ما برای درک این موضوع تعدادی لوله بازکن در منطقه جنت آباد شمالی اعزام نموده ایم تا در صورت بودن مشکلی مانند گرفتگی لوله فاضلاب، ایجاد بوی بد فاضلاب و … سریع لوله بازکن جنت آباد جنوبی را به منزل شما اعزام کنیم تا در کوتاه ترین زمان مشکل را رفع کند.

بعد از تماس شما عزیزان با ما لوله بازکن جنت آباد جنوبی به صورت فوری در منزل شما حاضر میشود و همانطور که میدانید در کمترین زمان گرفتگی لوله را رفع کرده و با تضمین و ضمانت تحویل میدهد.

یکی از مهم ترین ویژگی های ما انجام فوری خدمات ما میباشد چرا که میتوان گفت لوله بازکنی در سه مرحله به صورت فوری انجام میشود که در ادامه این موضوع را شرح میدهیم.

رفع گرفتگی لوله در سه مرحله

همانطور که در متن بالا گفتیم لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله در سه مرحله انجام میشود و همینطور که گفته شد ما سعی میکنیم در کمترین زمان به صورت فوری گرفتگی لوله را رفع کنیم. سه مرحله لوله بازکنی عبارت اند از:

مرحله اول: در مرحله اول بعد از اینکه شما با ما تماس میگیرید از منطقه شما یعنی جنت آباد، جنت آباد شمالی و یا جنوبی سریع لوله بازکن را به منزل شما اعزام میکنیم. و زمان رسیدن سرویسکار به محل بسیار کم میباشد چرا که ما برای کاهش زمان رسیدن سرویسکاران به محل آنها را به موتوری مجهز کرده ایم و همینطور لوله بازکن ها در موتور سواری ماهر هستند. بنابراین، در عرض 20 دقیقه سرویسکار در منزل شما حاضر خواهد شد.

تشخیص دلیل گرفتگی لوله: برای اینکه ما گرفتگی لوله شما را به صورت کامل و با یک روش استاندارد و عالی به صورت اساسی و یکباره رفع کنیم باید اول دلیل گرفتگی لوله را تشخیص دهیم. لوله بازکن بعد از حاضر شدن در منزل شما محل را کامل بررسی میکند و به دلیل گرفتگی لوله پی میبرد و یکی از بهترین و ارزانترین و همینطور یک روش استاندارد را برای رفع گرفتگی لوله انتخاب میکند و میتوان گفت لوله بازکن ها نزد خود تمامی ابزار های لوله بازکنی را حمل می کنند.

مرحله سوم: در مرحله سوم لوله بازکن شروع به رفع گرفتگی لوله میکند و بدون اینکه به لوله کوچک ترین آسیبی وارد شود گرفتگی لوله را رفع میکند این کار در زمان بسیار کوتاهی انجام خواهد شد و همینطور سرویسکاران ما مجهز به بروز ترین دستگاه های لوله بازکنی از جمله دستگاه ژنراتور برقی میباشند.

بنابراین، ما در متن ها بالا تمامی مراحل لوله بازکنی را توضیح داده ایم دقت کنید که گفته شد تمامی مراحل لوله بازکنی جنت آباد در کمترین زمان ممکن به صورت فوری انجام میشود به طوری که رضایت شما عزیزان را جلب نماییم.

چاه بازکنی شبانه روزی

لوله بازکنی شبانه روزی جنت آباد

ما خدمات لوله بازکنی در جنت آباد شمالی و جنوبی را به صورت شبانه روزی ارائه میدهیم.

لوله بازکنی جنت آباد یکی از مهم ترین و بهترین خدمات ما میباشد که به صورت شبانه روزی ارائه میدهیم.

همانطور که شما هم میدانید گرفتگی لوله یکی از اتفاقاتی میباشد که ممکن است در هر زمانی اتفاق بیفتد و همینطور گرفتگی لوله حتی در ساعات شبانه هم ممکن است اتفاق بیفتد و شما حتما در این صورت به لوله بازکنی شبانه روزی نیاز دارید.

میلاد لوله یکی از شرکت های شبانه روزی میباشد به طوری که ما از بهترین و برترین لوله بازکن های خود را در منطقه جنت آباد اعزام نموده ایم تا به صورت شبانه روزی به شما همشهریان عزیز خدمن کنند.

خیلی از همشهریان و مشتریان عزیز در ساعات شبانه با ما تماس میگیرند و درخواست لوله بازکن جهت رفع گرفتگی لوله میکنند ما با دیدن اینگونه شرایط لوله بازکنی شبانه روزی در جنت آباد ارائه میدهیم.

بنابراین، اگر شما شاهد گرفتگی انواع لوله های منزل خود شده اید و در هر ساعات از شبانه روز میتوانید با شرکت شبانه روزی لوله بازکنی جنت آباد تماس حاصل فرمایید.

09909375977

آیا گرفتگی لوله چرا اتفاق می افتد؟

مطمئنا خیلی از همشهریان و مشتریان عزیز به دنبال سوال بالا میباشند اینکه چرا گرفتگی لوله اتفاق میفتد مطمئنا همانطور که میدانید با فهمیدن دلیل گرفتگی لوله میتوان از رخ دادن این اتفاق جلوگیری کرد.

ما سعی میکنیم اینجا مهم ترین دلایل گرفتگی لوله های منزل را بیان کنیم تا شما را از این این اتفاق خلاص کنیم پس با ما همراه باشید؟

معمولا گرفتگی لوله زمانی رخ می دهد که موارد زیر رخ دهد:

• افتادن مواد و اشیاءی داخل لوله

• نداشتن طوری و یا دهانه لوله های منزل

• رفتن ماسه شن و یا سیمان به داخل لوله

• رسوب بستن لوله ( معمولا بیشتر اتفاق می افتد. )

• وجود چربی و روغن داخل لوله

• …

موارد بالا موارد مهمی هستند که باعث گرفتگی لوله میشوند همانطور که میدانید امروزه اتفاقات زیادی از جمله: گرفتگی لوله، بوی بد لوله و … رخ میدهد و تنها با فهمیدن دلیل رخ آنها میتوان از این مشکلات جلوگیری کرد.

بنابراین، سعی کنید نزارید هیچ گونه موادی به داخل لوله فرو برود در این صورت مطمئنا باشید که به هیچ وجه شاهد گرفتگی لوله نمیشوید و با رعایت کردن موارد بالا میتوان از وجود این گونه مشکل جلوگیری کرد.

در صورتی که شاهد اتفاقاتی مانند: گرفتگی لوله، ایجاد بوی بد لوله فاضلاب در خانه، پر شدن چاه فاضلاب، نیاز به حفر چاه و … شدید کافیست با شماره 09909375977 تماس حاصل فرمایید تا ما مشکل را رفع کنیم.

رفع گرفتگی لوله در کمترین زمان

باز کردن لوله در جنت آباد فوری

سرویسکاران ما با مهارتی که دارند در کوتاه ترین زمان فوری گرفتگی لوله را رفع میکنند.

رفع گرفتگی لوله در جنت آباد یکی از مهم ترین خدمات ما میباشد که به صورت شبانه روزی ارائه میدهیم سرویسکاران ما در زمینه رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب از سابقه درخشانی برخوردار هستند.

لوله بازکنی جنت آباد را میتوان به مهم ترین خدمات ما اشاره نمود. گرفتگی لوله امروزه بیشتر از قبل اتفاق می افتد ما به خاطر همین در سراسر تهران و تک تک مناطق تهران بزرگ تعدادی لوله بازکن مستقر کرده ایم تا مشکل همشهریان عزیز در کمترین زمان رفع شود.

لوله بازکن های ما ماهر، باتجربه، سابقه درخشان و بسیار حرفه ای هستند و از دستگاه های بروز و پیشرفته ترین نسبت به قبل استفاده میکنند و با انواع روش های لوله بازکنی کامل آشنا هستند.

به دلیل اینکه لوله بازکن های ما ماهر و از بهترین دستگاه ها برای رفع گرفتگی لوله استفاده میکنند و در این زمینه از سابقه درخشانی برخوردار هستند سریع در کمترین زمان گرفتگی لوله را برطرف میکنند.

رفع گرفتگی لوله به صورت فوری یکی از مهم ترین مواردی میباشند که باعث جلب رضایت مشتریان و همشهریان عزیز میشود، پس ما سعی میکنیم به هر صورتی که شما با ارائه بهترین خدمت رضایت مشتری را جلب نماییم.

بنابراین، لوله بازکنی جنت آباد ( شمالی و جنوبی ) در کمترین زمان انجام میشود و شرکت میلاد لوله میتواند بهترین گزینه برای رفع مشکل شما عزیزان باشد پس با اطمینان کامل با ما تماس حاصل فرمایید.

دلیل انتخاب میلاد لوله برای رفع مشکل

همانطور که گفته شد شرکت میلاد لوله میتواند بهترین گزینه برای رفع مشکل و رفع گرفتگی انواع لوله های منزل شما باشد. ما در اینجا قصد داریم مهم ترین دلایل انتخاب میلاد لوله را به شما معرفی کنیم که با خیال آسوده با ما تماس حاصل فرمایید.

مهم ترین دلایل انتخاب میلاد لوله عبارت اند از:

• فوری

• ارزان

• مطمئن

• شبانه روزی

• تضمینی

• تمامی وقت

• بدون تعطیلی

• نازلترین قیمت

• ارائه خدمات با تضمین و ضمانت

• رعایت کامل بهداشت

• جلب رضایت مشتری

• حضور سریع در محل

• برخوردار با مشتری به بهترین صورت

• ارزان تر از همه جا

• …

نتیجه گیری

ما در این مقاله سعی کردیم شما را با لوله بازکنی جنت آباد ( شمالی و جنوبی ) آشنا کنیم و همینطور مهم ترین دلایل انتخاب میلاد لوله بیان شد. پس با اطمینان کامل برای رفع مشکل با ما تماس حاصل فرمایید.

09909375977

09029119473

 

اطلاعات تکمیلی
ضمانت کتبیتحویل فاکتور کتبی بعد از انجام کار
زمان ارائه خدماتشبانه روزی، 24 ساعته، بدون تعطیلی
قیمتزیر قیمت همکاران با 45% تخفیف
زمان رسیدن20 دقیقه الی نیم ساعت فوری سریع
شرایط کرونالوله بازکنی با رعایت پروتکل های بهداشتی
علت گرفتگیعبور موارد مختلف داخل لوله فاضلاب
روز های کاریهفت روز هفته حتی در ایام تعطیلات
کیفیترفع گرفتگی با بهترین کیفیت ممکن

آیا لوله بازکنی جنت آباد بعد از انجام کار ضمانت، گارانتی و فاکتور کتبی ارائه میدهد؟

بله، خدمات چاه بازکنی در جنت آباد با ارائه فاکتور تضمینی و با ضمانت انجام میشود. با ارائه فاکتور، در صورتی که دوباره در مدت کوتاه شاهد گرفتگی مجدد لوله شدید با ما تماس بگیرید، تا رایگان مشکل را برطرف کنیم.

آیا دلیل اصلی گرفتگی لوله های فاضلاب در منازل مختلف در محله جنت آباد چیست؟

دلیل گرفتگی لوله به دلایل متفاوتی رخ میدهد که مهم ترین آنها عبارت اند از: افتادن اشیا داخل لوله، عبور مو و صابون داخل لوله حمام، ریختن باقی مونده غذا داخل ظرفشویی، رسوب بستن لوله و …

73 پاسخ
 1. حمید
  حمید گفته:

  سلام آقای نوروزی کارتون عالیه واقعا.

  چقدر خوبه که لوله بازکنی جنت آباد را شبانه روزی ارایه میدهید.

  پاسخ
 2. حمید
  حمید گفته:

  سلام خدمت لوله بازکنی جنت آباد٬ لوله آشپزخانه ما دچار گرفتگی شده است کی وقت میکنید تشریف بیارید و بازش کنید؟

  پاسخ
 3. موسوی
  موسوی گفته:

  سلام خدمت لوله بازکنی جنت آباد، لوله فاضلاب ما چند روزی است که بوی بد ایجاد کرده است، احتمال دارد لوله دچار گرفتگی شده باشد درسته؟

  کی وقت میکنید تشریف بیارید لوله رو باز کنید؟

  با تشکر.

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام آقای موسوی، وقت شما بخیر، بله به احتمال زیاد لوله شما دچار گرفتگی شده است و موادی که موجب گرفتگی لوله شده اند در داخل لوله بوی بد ایجاد کردند.

   در هر وقت تماس بگیرید در کمترین زمان بهترین سرویسکار به منزلتان اعزام خواهد شد.

   با تشکر.

   پاسخ
    • miladloole
     miladloole گفته:

     سلام مجدد آقای موسوی، توجه کنید لوله بازکن های شرکت لوله بازکنی جنت آباد همگی دارای موتوری هستند و ماهرانه موتور سواری می‌کنند.

     زمان معمول رسیدن سرویسکار به منزل شما در جنت آباد بین 20 دقیقه الی 30 دقیقه میباشد.

     پاسخ
     • موسوی
      موسوی گفته:

      سلام مجدد آقای نوروزی خدمتتون عالی بود ممنون و تشکر.

      سرویسکاران شرکت لوله بازکنی جنت آباد بهداشت رو رعایت کردند.

      قیمت خیلی مناسب بود.

      ارزان بود.

      سریع انجام شد.

      کیفیت کارتون عالیه.

      با تشکر آقای نوروزی.

 4. علی
  علی گفته:

  با سلام دوستان عزیز، خدمات لوله بازکنی جنت آباد عالیه هم تضمین دارن و هم شبانه روزی هستن.

  من به شما عزیزان نیز پیشنهاد میکنم هنگام گرفتگی لوله با شرکت میلاد لوله تماس بگیرید.

  پاسخ
 5. رسولی
  رسولی گفته:

  سلام و خسته نباشید، آقای نوروزی چند وقت پیش اومدین لوله فاضلاب ما گرفته بود مشکلش رو حل کردین، کارتون عالی بود. مرسی و ممنون و با تشکر از میلاد لوله.

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام، آقای رسولی بسیار خوشحال هستیم که مشکلتون حل شده و از خدمات ما راضی هستید.

   خواهش میکنم، امیدواریم راضی باشید از خدمات ما.

   با تشکر.

   پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام وقت شما بخیر حمید آقا، خواهش میکنم خوشحال هستیم که از خدمات لوله بازکنی جنت آباد خوشتون آماده است. با تشکر

   پاسخ
 6. نجفی
  نجفی گفته:

  آقای نوروزی بسیار ممنون که، ما رو از شر گرفتگی لوله راحت کردین. ما هنگام گرفتگی لوله اول با برخی شرکت ها تماس گرفتیم و اومدن باز کردن لوله رو، اما سطحی. اما شما مشکل ما رو واقعا اساسی حل کردیم قیمتتون هم بسیار مناسب بود. ممنونم از شما با آرزوی موفقیت.

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام آقای نجفی، خوشحالیم که مشکلتون اساسی حل شده و رضایت کامل از مجموعه میلاد لوله دارید. بله، خدمات انواع شرکت ها از نظر کیفیت، قیمت و … فرق می‌کند. خواهش میکنم دوست عزیز.

   با تشکر.

   پاسخ
 7. نجفی
  نجفی گفته:

  با سلام، آقای نوروزی کارتون محشره واقعا دستتون درد نکنه، چند وقت پیش اومدین لوله ما رو باز کردین، مشکلمون کامل حل شد دستتون درد نکنه.

  با تشکر از لوله بازکنی جنت آباد

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   با سلام، وقت شما بخیر دوست عزیز، خواهش میکنم خوشحالیم که رضایت دارید. خوشحالیم که مشکلتون حل شده است. امیدواریم دیگه همچین مشکلی براتون پیش نیاد.

   با تشکر

   پاسخ
 8. نادری
  نادری گفته:

  سلام و درود، جناب لوله فاضلاب ما چند روزی است که آب به سختی پایین میاره ما احتمال می‌دهیم که لوله دچار گرفتگی شده است زحمت میکشید، تشریف بیارید و مشکلش رو برطرف کنید.

  با تشکر.

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام آقای نادری، بله به احتمال زیاد لوله شما دچار گرفتگی شده و باید فنر زده بشه. بله در هر زمان که شما عزیز بخواید ما میایم. فقط کافیست با شماره 09909375977 تماس بگیرید و درخواست لوله بازکن نمایید.

   پاسخ
 9. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام ممنونم ازتون چند وقت بود هر ماه لوله ی فاظلاب را فنر میزدن دوباره میگرفت شما انجام دادین یک ساله نگرفت کارتون عالی بوده مچکرم

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام دوست عزیز، بسیار خوشحال هستیم که مشکلتون حل شده، امیدواریم دیگر همچین مشکلی براتون پیش نیاد. انجام وظیفه بود.

   با تشکر.

   پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام آقا حسین، قیمت خدمات ما به برخی موارد بستگی دارد که عبارت اند از:

   روش لوله بازکنی
   شدت گرفتگی لوله
   مدت زمان تلاش برای باز کردن لوله

   در ضمن قیمت خدمات ما زیر قیمت لوله بازکنی جنت آباد میباشد و فاکتور نیز می‌دهیم تا خیالتان را راحت کنیم. قیمت خدمات مناسب و طبق نرخ اتحادیه میباشد.

   پاسخ
 10. رضا
  رضا گفته:

  با سلام خدمت لوله بازکنی جنت آباد، شما در محدوده شهرک غرب شعبه دارید؟

  لوله فاضلاب ما دچار گرفتگی شده میخواستیم زحمت بکشید تشریف بیارید باز کنید.

  با تشکر.

  پاسخ
 11. امید
  امید گفته:

  سلام وقتتون بخیر آقای نوروزی، مچکرم که مشکل ما رو حل کردید. ما رضایت کامل از قیمت و کیفیت کارتون داریم.

  با تشکر.

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام دوست عزیز، هزینه رفع گرفتگی لوله جنت آباد بستگی به برخی موارد داره عزیز که در مقاله های سایت توضیح داده شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 12. مختاری
  مختاری گفته:

  سلام و درود لوله بازکنی جنت آباد، لوله آشپزخانه ما دچار گرفتگی شده اگه تماس بگیریم چقدر زمان می‌بره تا سرویسکار شما به منزل ما برسه

  با تشکر.

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام دوست عزیز، زمان حضور سرویسکاران ما در منزل مشتریان عزیز به طور معمول 15 دقیقه الی 20 میباشد. سعی می‌کنیم زودتر به محل برسیم.

   با تشکر از دیدگاه شما.

   پاسخ
 13. یادگاری
  یادگاری گفته:

  سلام، وقتتون بخیر جناب لوله حموم ما گرفته و خیلی هم بوی بد ایجاد کرده هر موقع تماس بگیریم شما میاین؟ چقدر زمان می‌بره سرویسکار به منزل ما برسه؟

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام دوست عزیز و درود، لوله حمام شما به دلیل عبور موارد اضافی داخل لوله مسدود شده و موارد داخل لوله موجب ایجاد بوی بد و ناخوشایند شده است.
   بله، هر موقع شما تماس بگیرین در کمترین زمان سرویسکار به منزلتان اعزام میشود.
   زمان رسیدن سرویسکار نیز به منزلتان، حدودا 20 دقیقه خواهد بود.

   با تشکر.

   پاسخ
  • رسول یادگاری
   رسول یادگاری گفته:

   سلام، آقای نوروزی دیروز تماس گرفتیم یکی از همکاران اومدن و مشکل لوله رو حل کردن. کارتون عالی بود میخواستم تشکر کنم. بهداشت هم رعایت میکردن.

   با تشکر.

   پاسخ
 14. رضا
  رضا گفته:

  سلام، ممنون از شرکت لوله بازکنی جنت آباد. خدماتتون واقعا عالیه هم فوری انجام میدین. و هم تضمینی هستش.ممنون

  پاسخ
  • miladloole
   miladloole گفته:

   سلام دوست عزیز، خواهش میکنم ما وظیفه مون رو انجام میدیم. بسیار خوشحال هستیم که رضایت شما رو جلب کردیم و ممنون از نظرتون درباره ما.

   پاسخ

تعقیب

 1. […] برنامه در غرب شهر تهران و در منطقه 5 واقع شده است که با لوله بازکنی جنت آباد ارتباط زیادی دارد، این منطقه توسط شرکت پوشش شده و به […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *