لوله بازکنی بندر انزلی

لوله بازکنی بندر انزلی
3.6/5 - (8 امتیاز)

لوله بازکنی بندر انزلی شبانه روزی با متخصصین فنرزنی با دستگاه های جدید و تکنولوژی پیشرفته انجام میشود. برای اعزام لوله بازکن به بندر انزلی در کمتر از 20 دقیقه و بسیار سریع در ایام تعطیل و همه روز ها با شماره 09909375977 تماس بگیرید تا با کارشناس کار بلد ارشد ارتباط برقرار کنید.

بندر انزلی یکی از شهر های استان گیلان است که میزان بارش باران نیز در این محدوده از سایر مناطق زیاد است، انزلی دومین شهرستان گیلان از نظر تراکم جمعیت است و خانه های ویلایی و زیبا در آن زیاد است مانند بقیه شهر ها و استان از مشکلات رایج انزلی گرفتگی لوله فاضلاب است.

در جاهایی که میزان بارندگی زیاد است بیشتر شاهد انسداد خطوط فاضلاب هستیم که بندر انزلی نیز جزء آنها است اما از این بابت نگرانی نیاز نیست! چون لوله بازکن بندر انزلی هر لحظه از روز و شب آماده است تا در حالت کلی و فوری برای رفع مشکل چاه اقدام کند. چاه بازکنی بندر انزلی را می‌توانید شبانه روزی از میلاد لوله درخواست کنید.

✅️ توضیح خلاصه خدماتلوله بازکنی و چاه بازکنی بندر انزلی
✅️ علت گرفتگی خط لولهآشغال، زباله، اجسام خارجی، موی زائد
✅️ تضمین باز کردن کامل لوله پشتیبانی چند ماهه و گارانتی به مدت 6 ماه
✅️ روش لوله بازکنی بندر انزلیفنر برقی فولادی و دستگاه قدرتمند ژنراتور
✅️ نرخ اتحادیه قیمت فنرزنیشروع هزینه از 250 هزار تومان الی سختی گرفتگی
✅️ شماره پشتیبانی شرکت 09909375977 بدون تعطیل و 24 ساعته
اطلاعات تکمیلی خدمات

لوله بازکنی شبانه روزی بندر انزلی

لوله بازکنی در بندر انزلی
لوله بازکنی شبانه روزی بندر انزلی

گرفتگی فاضلاب جزء مسائلی است که هر فردی از وقوع بروز آن آگاهی ندارد و ممکن است هر ساعتی اتفاق بیفتد برای مثال ساعات بی موقع مانند 12/5 شب، در این مواقع شما حق انتخاب ندارید و مجبور هستید سریع کاری برای حل مشکل انجام دهید چون در غیر این صورت کار بزرگ تر میشود.

پیدا کردن شرکت لوله بازکنی بندر انزلی کار راحتی نیست و باید با تماس های فراوان و تلاش این کار را انجام دهید، ولی خوشبختانه دیگر نیاز نیست ساعت ها در اینترنت به دنبال شماره لوله بازکنی انزلی بگردید زیرا میلاد لوله از مراکز 24 ساعته و شبانه روزی خدماتی محسوب می‌شود.

به طور معمول سایر مرکز های چاه بازکنی در ساعات کاری عادی که تقریبا از ساعت 8 صبح تا 10 شب است فعالیت می‌کنند، اما شرکت میلاد تفاوت زیادی با دیگر لوله بازکن ها دارد چون به فکر کار کردن و دریافت پول نیست و آماده است تا هر زمان به داد مشتری برسد.

روش انجام لوله بازکنی در بندر انزلی

ابزار های خاص و جدید زیادی به منظور باز کردن لوله فاضلاب ساخته می‌شوند که می‌توان در مواقع ازدحام لوله استفاده کرد ولی هر روشی را که نمیشه به کار گرفت چون به ضرر لوله تمام می‌شود. در ادامه با بهترین روش لوله بازکنی شهر بندر انزلی آشنا میشویم.

دستگاه ژنراتور لوله بازکنی و فنر برقی: روش های قدیمی مانند دریل و نمونه های دیگر آن وسیله خوبی برای فنر زدن به لوله هستند اما دیگر از کار افتاده اند و علاوه بر ایجاد کثیف کاری در محل و صدا در کیفیت کار نقش چندان مهمی ندارند. دستگاه برقی ژنراتور بهترین ابزاری است که می‌توان از آن برای به کار بردن فنر الماسی، فولادی و فنر تراش برای رفع گرفتگی فاضلاب استفاده نمود و در نتیجه کار تمیز و فوری انجام می‌گیرد.

در زیر ویژگی ها و کاربرد دستگاه ژنراتور ( میلاد مدل 550 ) و فنر آمده است:

 • قابلیت تنظیم سرعت چرخش فنر در داخل دستگاه
 • کنترل دقیق عامل گرفتگی درون لوله
 • از بین برنده دلیل انسداد فاضلاب در زمان کوتاه و زمان کم
 • بدون پاشیدگی به در و دیوار خانه در آشپزخانه و حمام
 • دفع زباله های بزرگ و سفت داخل لوله فاضلاب
 • مناسب برای رفع سیمان و رسوب گرفتگی
 • مطمئن، سبک، قابل حمل و بروز

نرخ لوله بازکنی بندر انزلی سال 2023

چاه بازکنی بندر انزلی
چاه بازکنی با فنر فولادی در بندر انزلی

پر تکرار ترین سوالی که مشتریان پشت تلفن از لوله بازکنی بندر انزلی می‌پرسند؟ قیمت لوله بازکنی چقدره؟ در پاسخ به این سوال نمیشه جواب مشخصی داد چون بستگی به شدت و متراژ لوله دارد که چه متر فنر و چه نوع دستگاه نیاز است، اجازه بدید درباره این موضوع بیشتر صحبت کنیم.

پشت تلفن هر کس قیمت خاصی به مشتری میدهد که این موضوع مردم را سردرگم می‌کند و حتی بسیاری از افراد با کلاه برداری های شدید و بالاتر از حد مجاز روبه رو شده اند به همین خاطر است که بهتر است بهتر است در ابتدای کار هزینه نهایی لوله بازکنی را از سرویسکار درخواست کنید تا در ادامه به مشکل نخورید.

طبق تعرفه ای که اتحادیه لوله لوله در سال 1402 مشخص کرده است قیمت چاه بازکنی در تمام کشور فنر معمولی 200 هزار تومان است و بسته به شرایط لوله احتمال کاهش یا افزایش هزینه فنرزنی وجود دارد.

در مواقعی که بهای باز کردن لوله زیاد یا کم می‌شود در زیر بخوانید:

 • تغییر روش لوله بازکنی از ژنراتور به تراکم هوا
 • تعویض فنر از معمولی به فولادی و الماسی
 • استفاده از سه نظام در دستگاه

آشنایی با دلایل شایع گرفتگی فاضلاب در بندر انزلی

گرفتن متوالی هر یک از لوله های ساختمان به ویژه سرویس بهداشتی، دوش و سینک همه را آزرده یا خسته می‌کند و هزینه های اضافی و زیادی که بابت چاه بازکنی پرداخت میکنیم پس راه حل چیست و چه کار باید بکنیم؟ ابتدا بهتر است با علت های اصلی انسداد زهکشی آشنا شویم که بیشتر در لوله ها دیده میشوند:

 • مدفوع
 • دستمال توالت
 • پوست سیب زمینی
 • اجسام سنگی و بزرگ
 • حوله و پارچه کهنه
 • مو های زائد زنان
 • اشیا مختلف شامل کلید، گوشی، اسباب بازی و غیره

با توجه به اطلاعات تکمیلی که درباره علل گرفتگی لوله داریم موارد بالا از رایج ترین عوامل انسداد می‌باشند و بیشتر زمینه گرفتگی را ایجاد می‌کنند، پیشنهاد میکنیم هر آنچه که در منزل است غیر از آب از لوله های تخلیه دور نگه دارید تا به درون لوله وارد نشوند.

سرویسکاران مجموعه میلاد لوله سابقه گسترده ای در زمنیه لوله بازکنی دارند و تشخیص نوع و علت اصلی بسته شدن لوله به راحتی با نیرو های حرفه ای و آموزش دیده انجام میشود همچنین در پایان کار ترفند هایی را برای جلوگیری از ایجاد ازدحام به مشتری پیشنهاد میدهیم.

برای آموزش ها و اطلاعات بیشتر به وبلاگ میلاد لوله مراجعه کنید.

اعزام سرویسکار لوله بازکن در انزلی از نزدیک ترین محل

میلاد لوله بازکنی بندر انزلی فوری ارزان
رفع گرفتگی های آشپزخانه حمام و سرویس بهداشتی

از میان سوالات رایج و متداول که بیشتر پرسش و پاسخ میشود زمان رسیدن لوله بازکن متخصص در بندر انزلی است، مدت حضور سرویسکار در منزل مشتری بسته به نقطه اعزام نیرو، وسیله رانندگی و شعبه ارسال کننده در مواقع مختلف متغیر است.

با این وجود که شعبه های فعال لوله بازکنی در بندر انزلی زیاد است و در مناطق نزدیک واقع شده اند میلاد لوله سریع ترین لوله بازکن را از نزدیک ترین شعبه به منطقه گرفتگی اعزام می‌کند تا شخص در کمترین زمان در محل مشتری حاضر شود.

از این رو که متخصصان میلاد لوله به موتور سیکلت مجهز می‌باشند و در موتور سواری سریعانه عمل می‌کنند به شما قول می‌دهیم لوله بازکن بندر انزلی در مدت 20 دقیقه به آدرس مشتری مراجعه می‌کند و اگر غیر از این بود میتوانید درخواست خود را از میلاد لوله لغو کنید.

خدمات لوله بازکنی بندر انزلی چگونه ارائه می‌شود؟

شرکت میلاد لوله سرویس لوله بازکنی در بندر انزلی را متفاوت تر از سایر مجموعه مراکز رفع گرفتگی فاضلاب ارائه می‌کند، فنرزنی فاضلاب با ترفند های جدید و فوق پیشرفته با رعایت مقررات و قوانین بهداشتی انجام میشود تا سلامتی همشهریان عزیز در بهترین حالت حفظ شود.

شما میتوانید به صورت شبانه روزی و سیار لوله بازکنی بندر انزلی را در هر لحظه بلافاصله تنها با یک تماس از این مجموعه دریافت نمایید، نیرو های فنی شرکت با تجربه درخشان و مهارت بی نظیر آمادگی خود را در کار نشان می‌دهند و توانایی رفع هر نوع گرفتگی چنانچه سخت را دارند.

درخواست لوله بازکنی بندر انزلی از میلاد لوله مزایای زیر را دارد:

 • ارسال شبانه روز سرویسکار به محل گرفتگی فاضلاب
 • حضور اشخاص ایرانی و حرفه ای در منطقه مسدودی لوله
 • دریافت تضمین و فاکتور از میلاد لوله بعد از انجام کار
 • سابقه کاری درخشان +20 سال در حوزه لوله بازکنی
 • برخورد محترمانه و منصفانه با مشتری
 • ارزانترین لوله بازکنی بندر انزلی کمتر از قیمت رقبا
 • عدم ایجاد پاشیدگی فاضلاب به خارج از کاسه توالت یا آشپزخانه

ارائه لوله بازکنی انزلی با رعایت قوانین بهداشتی

همه ما می‌دانیم ویروس کرونا یکی از مسائل مهمی است که سرتاسر جهان را فرا گرفته است و اکنون نیز وجود دارد و احتمال مبتلا به آن هنوز امکان پذیر است، چاه بازکنی بندر انزلی برای درک بهتر شرایط چندین نکات را در هنگام ارائه خدمات رعایت می‌کند تا از انتقال ویروس های مختلف از فردی به فرد دیگر جلوگیری شود. این موارد عبارت اند از:

 1. لوله بازکن بندر انزلی در ابتدای کار قبل از ورود به منزل مشتری از ماسک استفاده می‌کند و تا پایان کار و خروج سرویسکار این نکته رعایت می‌شود.
 2. تجهیزات چاه بازکن فنی مانند فنر برقی و ابزار های مربوطه که در همه جا استفاده می‌شود قطعا کثیف می‌شوند، بنابراین سرویسکار موظف است وسایل مصرفی را بعد از هر کار شستشو دهد.
 3. فنرزن های لوله بازکنی میلاد لوله همراه خود مواد ضد عفونی کننده دارند و همواره خود را با آن تمیز و عدم آلودگی به ویروس می‌کنند.

از مهم ترین مواردی که در انجام خدمات ما به آن توجه ویژه ای داریم تمیز بودن کار است، از این رو مشکل را به ما بسپارید بعد پاکیزه و بدون کمترین کثیف کاری و خرابی از ما تحویل بگیرید.

تضمین باز کردن کامل لوله مسدود شده

لوله بازکن بندر انزلی
لوله بازکن تخصصی در بندر انزلی

کلاه برداری و فریب مالی مشتریان لوله بازکنی در شهر های مختلف زیاد اتفاق می افتد به همین دلیل است که اعتماد به شرکت های چاه بازکنی سخت شده است و افراد در بی راهی قرار می‌گیرند و نمی‌دانند چطوری و از کجا برای باز کردن لوله کمک بگیرند.

تعداد محدودی از لوله بازکن های سیار لوله های گرفته را بدون سعی به گونه ای باز می‌کنند که ریشه اصلی گرفتگی به کلی از بین نمی‌رود و فرد دچار گرفتگی فاضلاب در چند روز آینده می‌شود و هزینه های اضافی صرف لوله بازکنی میشود. میلاد لوله برای حل این مسئله کاری را انجام می‌دهد که در ادامه می‌خوانید.

متخصص فنی به محض باز کردن لوله در نگاه مشتری چند بار باز شدگی راه فاضلاب را تست می‌کند به این صورت که حجیمی از آب را با یک تاس به لوله می‌ریزد تا شما از باز بودن خط لوله مطمئن شوید و در ادامه نیز فاکتور رسمی از ما میگیرید.

پیشنهاد میلاد لوله برای جلوگیری از گرفتگی فاضلاب

همه ما از دادن هزینه های میلیونی و بالا به لوله بازکن ها خسته شده ایم و بالا زدن آب چاه دیگر ما را عصبانی می‌کند، حتما میدانید که هر مشکلی یک راهکار دارد، راه حل های خانگی برای پیشگیری از وقوع متوالی انسداد نیز در زیر بیان شده است:

 1. در مدت های کوتاه برای مثال هر 15 روز اقدام به پاکسازی کل خطوط فاضلاب نمایید تا چربی و مواد داخل لوله تمیز شود.
 2. تا آنجایی که میتوانید اجسام و اشیا مختلف خارجی را از لوله ها دور کنید و اجازه عبور ندهید.
 3. در صورت وقوع حوادث گرفتگی در نقاط فاضلاب حتما از یک متخصص کمک بگیرید تا لوله را کامل باز کند.

با انجام و رعایت نکاتی که در فهرست بالا خوانده اید اطمینان می‌دهیم از شر گرفتن توالت و نظیر آن خیالتان راحت می‌شود و تا ماه ها بالا آمدن آب از لوله را تجربه نخواهید کرد.

جمع بندی

اکنون به پایان مقاله رسیدیم امیدواریم توضیحات مفید و کاملی برایتان تولید کرده باشیم، حال اگر در بندر انزلی زندگی می‌کنید و تحت هر شرایطی همین الان با جمع شدن آب در کاسه توالت و دیگر فضولات مواجه هستید با لوله بازکنی بندر انزلی به شماره 09909375977 تماس بگیرید.

سوالات متداول مشتریان از لوله بازکنی بندر انزلی

نرخ قیمت لوله بازکنی بندر انزلی از چند تومان شروع میشود؟

هزینه فنر زنی با دستگاه میلاد مدل های 750, 550 با فنر معمولی طبق تعرفه اتحادیه چاه بازکنی از 250 هزار تومان شروع می‌گردد و بنا به شرایط و سخت بودن لوله ممکن است افزایش یابد.

آیا شرکت لوله بازکنی در بندر انزلی برای مشتریان تخفیف دارد؟

بله، مشتریان دائمی شرکت می‌توانند ای تخفیف 30 درصدی برخورد باشند به ویژه در ماه های عزیز محرم یا عید نوروز.

شماره اصلی لوله بازکن سیار در بندر انزلی چیست؟

اگر قصد ارتباط با سرویسکار نزدیک و سیار در هر نقطه از بندر انزلی را دارید با شماره 09909375977 تماس بگیرید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *